Чемна панночка• вчера в 21:48

Харків-Чоп-Захонь-Будапешт

Потяг прибуває в Чоп о 6:15, Чоп-Захонь є на 9:03 і на 12:02. Чи встигну на той, що на 9:03, скільки часу закладати на паспортний контроль? Квиток купувати на сайті угорської залізниці? Скільки часу потрібно в Захоні щоб отримати квиток солідарності?
Дама-мадама• вчера в 21:53
Паспортний контроль перед відправленням за 15 хв. А Захоні в залежності від черги

Муркошечка• вчера в 21:54
Встигнете на 9:03
КАПСЛОЧНИЦА• вчера в 21:55
Встигните на 9:03. Там в Чопі здається до 7 години розпочинають паспортний контроль. Каса на продаж з Чопу до Захоні теж здається працює з 7. Всі встигають. У Захоні взагалі швидко в касі можна купити. Але так було минулого року, може зараз щось змінилося.
КАПСЛОЧНИЦА• вчера в 21:56
Там не має такого пасажиропотоку як у Перемишлі. Контроль швидше.
Муркошечка• вчера в 21:59
І по квитках у Захоні. Якщо не встигнете на найближчий потяг, буде наступний. Там все просто. У касі зорієнують. Я ніколи не купую заздалегідь. Все по факту
Дама-мадама• вчера в 21:59
Квиток солідарності тільки в касі
автор Чемна панночка • вчера в 22:06
Дякую!