Sky4evernever• 30 апреля в 08:03

Заняття типу фітнесу Оболонь, мінська

Вітаю, порадьте дешеві групові заняття типу фітнесу, пілатесу, стретчингу
Можливо в спортзалі є групові заняття.
Томатико• 30 апреля в 08:06
В дриме аполло

Снегурочко• 30 апреля в 08:59
Smartass в ТЦ Smart plaza 2 поверх
Прикольно, що 1 тренування безкоштовне і можна разово платити 650грн, 5 тренувань 585грн, є додаток.
Там є роздягальні, душ, фени, рушники видають - це все іде вже без доплати. Функціональні тренування Barre classic, є барре з гантелями, мʼячами…спробуйте, це теж фітнес, пілатес.
Я Вас не боюся• 30 апреля в 09:30
Ответ дляСнегурочко
Smartass в ТЦ Smart plaza 2 поверх
7000, если 3 раза в неделю заниматься. Ну такое...
культУра• 30 апреля в 09:37
Дешеві це скільки? Зараз ціна за одне заняття 450-600 грн. З абонементом може бути дешевше. Підійде?
культУра• 30 апреля в 09:37
Ответ дляЯ Вас не боюся
Немає хороших спортклубів, які при цьому дешеві.
Экспертиза• 30 апреля в 09:54
Візьміть абонемент в спортлайф, буде вам необмежена кількість занять і йога, і barre і офк на Оболоні в Дрімі ніби найбільший спортлайф
Снегурочко• 30 апреля в 09:54
Ответ дляЯ Вас не боюся
А ви що думали