годовасик• сегодня в 13:23
Дайсон палить волосся?
Дівчатоньки, хто має або користувався стайлером Дайсон, він вартує своєї космічної ціни?
В мене дуже пористо-кучеряве волосся. Здорове, але все одно виглядає по довжині як мочалка через свою структуру. Майстер в салоні порекомендував Дайсон для щоденної укладки. Розглядаю останній - коанда 2х.
Найбільше цікавить, чи не спалю я ним волосся, якщо буду кожен день укладати? Скажімо на насадку браш? Поділіться досвідом)
годовасик
• сегодня в 13:30
Ответ дляТаЕщеОптимистка
палить ще як, то термозахист треба обов´язково
Тобто що звичайним феном і брашем витягувати, що брашем дайсон - однаково для волосся, правильно?
ТаЕщеОптимистка• 2 часа назад
Ответ длягодовасик
так, а дайсон може і погірше буде
годовасик
• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
так, а дайсон може і погірше буде
Зрозуміла) дякую дуже за відповідь!
Астановитесь• 2 часа назад
У меня и фен и стайлер, тонкие осветленные волосы, ничего он не палит. Во-первых, там регулируется температура, во-вторых даже на максимуме он не жарит как, например, отельные фены.
ПироженкА• 2 часа назад
Дивлячись на якій температурі будете вкладати. Я вирівнюю на 80, дуже рідко на 110 і користуюсь термозахистом, то стало краще ніж звичайний фен і браш.
Алина-1240• 2 часа назад
Ответ длягодовасик
Все термоприборы повреждают немного волосы)))
Своего не предлагать• 2 часа назад
У мене пористо-кучеряве волосся, погіршення його стану не помітила ні я, ні майстер, але я користуюся термозахистом. Вкладаю кожні два дні на насадку- розчіску
Гарбузик• 2 часа назад
Ответ дляСвоего не предлагать
Покажіть який у вас? термозахист
Своего не предлагать• 1 час назад
Гарбузик• 40 минут назад
Ответ дляСвоего не предлагать
Абсолютно недорогий, мене влаштовує
Дякую!