Мавка• 30 апреля в 15:44
Що приготувати на роботу, щоб не смерділо на всю кухню офісу, але було смачно і
і не бутерброди?
Манкоголік• 30 апреля в 17:35
Ответ дляЕлектрохарчування
Відбивні з гарніром, котлети рублені без цибулі та часнику, взагалі усе м´ясне, що без цибулі та часнику - запаху сильного не має. Риба вся пахне сильно. Я ще запіканки різні роблю з соусами болон´єзе чи бешамель, все без цибулі та часнику
Припущений хек нічим не пахне.
НаБалКоніХодять• 30 апреля в 17:37
Блины с разными начинками. Самый вкусный с маскарпоне и лососем, но можно и что-то попроще.
Електрохарчування• 01 мая в 09:33
Ответ дляМанкоголік
Припущений хек нічим не пахне.
Ну звісно)) не пахне хіба що тому, хто їсть, а так штин від того хека стоїть декілька днів
Манкоголік• 01 мая в 09:46
Ответ дляЕлектрохарчування
Це якщо гріти. Якщо не гріти, не буде пахнути, це ж не мойва.