Бутерброд з ікрою• 30 апреля в 21:41

Вам шкода одиноких пенсіонерів?

є в мене далека сусідка, не з будинку а з мікрорайону, вона навіть дуже бодрячком, їй десь 70, гарно вдягнена, доглянута, часто бачу її в парку, на базарчику, в магазині. І так відчутно що вона одинока, ну прямо видно, з першого погляду. Намагається заговорити то з продавцем, то в черзі. Кажуть, що у неї була сім´я, був чоловік, є син, який живе не в нашому місті. І от так на старість вона весь час одна. І таких людей безліч. Але є й інші, одинокі, але з друзями, подружками. В чому секрет?
60 метрів сметани• 2 часа назад
Ответ дляЖінка з перцем
Я це розумію, що мені 47, чоловіку 51 це ще ого го.Та подруги виїхали, брати , сестри двоюрідні із дітьми.Ось Великдень був, тільки ми з чоловіком та старенький батьки на дачі .А раніш дітей купа, родичів
.
Хотите я вам мою мать для общения одолжу ? Или дочь ?

ДикаВишня• 2 часа назад
Ответ дляЖінка з перцем
Це мене таке чекає .Діти в Канаді та Португалії.Батьки у нас з чоловіком 75+ т.б вже стареньки.Родичі поїхали з України, двоюрідні сестри / брати, племінники.Залишилися ми з чоловіком під 50- ть та старенький батьки 75+.
ви ще можете поїхати до когось з дітей на проживання
Брехушечка• 2 часа назад
Ответ дляБутерброд з ікрою
Скільки бабці було? Якщо не секрет? 50?:)
60 метрів сметани• 2 часа назад
Ответ дляДикаВишня
А детям оно надо ?
ДикаВишня• 2 часа назад
Ответ для60 метрів сметани
А детям оно надо ?
як яким - залежно від того як їх виховали і які цінності їм заклали. Не нав’язуватися, якщо самі діти запросять - я маю на увазі
60 метрів сметани• 2 часа назад
Ответ дляДикаВишня
Ну , как вам сказать ... родители тоже разные бывают . Если такие , как мои - то ну их нафиг . Я сбежала от родителей в институт и и общагу , а потом в потом в квартиру , оставленную мне бабушкой , в 18 . Жаль , что не в другой город подальше и не в другую страну . Потому что теперь мне моя мамаша выносит мне мозг не хуже моей дочери-шизофренички , к чему приложили руку и мои родители , которые считали , что я в своей собственной квартире без их разрешения мебель не имею права переставить . Теперь вот пожинаю , так сказать , плоды вовремя не расставленных границ . Дочь с шизофренией , мать с начальной стадией деменции . И я на грани нервного срыва на этой почве . Хорошо хоть бабушушкину квартиру сохранила , когда мать решила , что брат этой квартиры более достоин , чем я .
Мюллерная• 2 часа назад
Так, таке життя... Я дивлюся на батьків своїх, як вони туляться одне до одного( вони вже у віці) і не уявляю, як воно буде, коли хтось один піде...

Відповів всім• 2 часа назад
Стараюсь подавлять в себе жалость к людям. Сейчас многие в сложных ситуациях, но я двинусь если всех буду жалеть. Да и смысл от этой эмоции?..
ДикаВишня• 2 часа назад
Ответ для60 метрів сметани
розумію вас, тому і кажу залежно яка ситуація, які були стосунки і цінності у сім’ї - серед знайомих є ситуація, де син в США - завжди допомагав батькам фінансово, зараз його батько помер - він маму просить переїхати до нього.... Стосунки завжди були хороші - кожен день в 19 год у них відео дзвінок...
60 метрів сметани• 1 час назад
Ответ дляДикаВишня
Ну , я с матерью созваниваюсь тоже . Но то что я выслушиваю ..... Я , конечно , тоже не святая , но то , что она мелет временами .... та ну нафиг . Мне 54 года , почти 55 , но она считает , что я должна вымывать ее квартиру , которая не мылась лет 15 . А у меня спина больная . Но ей пофиг . Эх ...
ДикаВишня• 31 минуту назад
Ответ для60 метрів сметани
ну ви її вже, на жаль, не зміните. Мінімізуйте спілкування, шукайте метод спілкування - який буде її ставити на місце. Сил вам і здоров’я