ФруктЕщеТот• сегодня в 08:48
Порадьте контактні лінзи та розчин
Не астегматичні, місячні. Також порадьте сайт де винідніше замовляти.
Шальная коклетка• сегодня в 08:55
Linzar сайт, код на знижку HOME. Лінзи беріть дорожчі, то будуть кращі по рівню повітряпроникності та зволоженні
Марафетчица• сегодня в 09:04
Лінзи ношу clear 58, розчин renu.
Купую в місцевій лабораторії контактної корекції.
Карусель-весель• сегодня в 09:22
Донька носить Аір Оптікс день і ніч, хоча на ніч знімає їх. Біофініті пробувала, не підійшли, дискомфортно в них. Розчин беремо Регард. Хочемо попробувати ще якісь, бо трохи недешево обходяться нині Аір Оптікс. Купуємо на ЛенсДелівері. Ось, тільки на цьому тижні купували
ФруктЕщеТот
• сегодня в 09:36
Ответ дляКарусель-весель
Дивлюся на goodlinza вони значно дешевші
Карусель-весель• сегодня в 09:42
Ответ дляФруктЕщеТот
Так, 440 грн на гудлінза, але в них не має потрібного нам радіуса 8,4. Так всюди де дешевше
ФруктЕщеТот
• сегодня в 10:03
Ответ дляКарусель-весель
І мені 8.4 потрібен, або 8,5
Швендяю містами• сегодня в 10:38
Ответ дляФруктЕщеТот
І мені 8.4 потрібен, або 8,5
А як ви знаєте свій радіус? Чесно, я 18 років ношу лінзи, лікарів купа перевернулося за ці роки, але ніхто ніколи за радіус не заїкався, я вперше чую, що і так вони відрізняються, я думала, вони стандартні для всіх))
Беру Air Optix Hydraglyde місячні. Розчин не бачу сенсу купувати дорожчий - яка різниця, чим мити - він у будь-якому випадку промиє і зволожить
Раніше завжди брала лінзи у Люксоптиці, але останні роки беру тільки в інтернеті, бо дешевше виходить (Good linza, Lens delivery і тд)
ФруктЕщеТот
• сегодня в 12:09
Ответ дляШвендяю містами
Мені одна офтальмолог назвала радіус 8.5 і на крайняк 8.4. А інша сказала шо байдуже. От і не знаю. Перша дивилася дуже дотошно і вона в місті рахується дуже хороша.
Карусель-весель• сегодня в 12:26
Ответ дляШвендяю містами
Лікар так написала, що потрібно 8,4, так і беремо вже багато років
Швендяю містами• сегодня в 12:31
Ответ дляФруктЕщеТот
Просто дивлюся по всіх сайтах, що 8,6 - універсальний радіус, навіть іншого не пропонують. Значить, переважна більшість людей все ж користується ним і все ок