КрестьянинДиор• сегодня в 14:51
Нумерологія, матриця долі допомогли покращити життя?
Я - скептик, але коли мені нумеролог розповіла про мене і я ще питання задавала, то здивувалася, наскільки співпадає і про мене. Навіть по рокам співпали події і т, що зараз. Якщо хтось виводив аркани в плюс, чи покращилося у вас після цього життя? Поділіться досвідом у кого були консультації.
ДА да да• сегодня в 14:56
Так, багато з того що розказала нумеролог - співпадає. Чи допомагає це покращити життя - ні. Допомагає краще зрозуміти себе, чому все відбувається так як відбувається, мабуть це і все
КрестьянинДиор
• сегодня в 14:58
Ответ дляДА да да
Дякую за відгук. Вам по матриці долі дивилися чи нумерологія класична, таро нумерологія? Бо в матриці долі важливо виводити в плюс аркани, щоб в різних сферах життя відбулися позитивні зміни.
Вам нумеролога радили?
ДА да да• сегодня в 15:00
Матриця долі. У мене родичка нумеролог, розібрала кармічний хвіст, призначення
КрестьянинДиор
• сегодня в 15:03
Ответ дляДА да да
Зрозуміло. Цікаво.
КрестьянинДиор
• сегодня в 18:52
Ответ дляБ´ю байдики
піду мучити чат джпт.
Я мучила, він не показав те, з нумеролог
Дідова баба• 2 часа назад
А я смотрю, что так у всех покращило, что если не АД, то с ума сходят. А это покращення
КрестьянинДиор
• 48 минут назад
Ответ дляДідова баба
Причому ж тут нумерологія?