Непереможна• 1 час назад
4,5 мігрантів в Україні до 30 року
4,5 млн індусів, африканців та колумбійців заселять Україну до 2030 року, це буде наша робоча сила,бізнес вже дивиться туди, — ЗМІ
📍Питання в тому, як швидко Україна зможе побудувати систему, щоб вони приїжджали легально і працювали прозоро.
📍Україні катастрофічно не вистачає людей: 42% підтримують залучення іноземців, 46% хочуть залишити робочі місця за українцями.
📍Існує ризик, що залучення дешевої робочої сили з країн, що розвиваються, може стримувати ріст зарплат для місцевого населення.
📍Деякі експерти застерігають від повторення європейського досвіду, де масова неконтрольована міграція подекуди призвела до утворення закритих етнічних анклавів та зростання рівня злочинності.
📍Найбільший страх — поява закритих етнічних кварталів, де не діють українські закони, а панують власні правила та релігійні норми. Це призводить до появи зон, куди боїться заходити поліція (як це подекуди сталось у передмістях Парижа чи Брюсселя).
📍Ісламісти можуть масово заполонити Україну.
Ви за чи проти?
Зробіть вибір:
вже голосів:
За
Проти
Пофіг
Стильна штучка• 1 час назад
І добре
Тут порадниці всім бажали гарної дороги і пропонували паспорти у біженців відбирати - то нехай тішаться
Поміркована думка• 1 час назад
Ответ дляИнфотуфелька
Чую це вже 5-й рік.
не трындыкай - только второй
Непереможна
• 1 час назад
Ответ дляИнфотуфелька
Чую це вже 5-й рік.
В Києві їх вже повно
Радуга-дуга• 1 час назад
Ответ дляСтильна штучка
І добре
100%
забиякина• 1 час назад
Ответ дляИнфотуфелька
Чую це вже 5-й рік.
Пусть лучше так на уровне страшилок и остается.
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляНепереможна
Але щось не зрозуміла, які ісламісти з індусів і колумбійців
Завтра ще буде новина про Пакистан і Афганістан
Непереможна
• 1 час назад
Ответ дляиз желе я
там наче євреям мали віддати? а тут вже африканці
То може лякають ісламістами, бо городять до них вже індусів та колумбійців, а заїдуть євреї, типу тіштеся, це вам кращій варіант ніж ісламісти
Непереможна
• 1 час назад
Ответ дляПусин Кукин
Бангладеш уже передумал?
Мабуть приїхали уху їли і додому тікать
Єдина Країна• 1 час назад
Ответ дляРадуга-дуга
Мігранти є у всіх розвинених країнах, чому Україна виключення.
В яку розвинену країну при населені 25-29 мільйонів завезли за короткий проміжок часу 4.5 мільйона? Скільки це миттєва прибавка населення у відсотках?
Непереможна
• 1 час назад
Ответ дляРадуга-дуга
Давно Україна розвинена?
Щаслива Я• 1 час назад
Ответ дляРадуга-дуга
Сами же написали- у розвинених країнах..
Стильна штучка• 1 час назад
Ответ дляНепереможна
Давно Україна розвинена?
Як це ? Тисячі тем про нещасну Європу і європейців і все класне в Україні
Єдина Країна• 1 час назад
Ответ дляСтильна штучка
І добре
Ці настрої не змінилися. Досі гвалт стоїть, що паспорти забрати, майна позбавити, не українці вже, навіть за етносом
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляЄдина Країна
А в Україну завезли?
Щаслива Я• 1 час назад
Ответ дляСтильна штучка
Нам до той Европы несчастной, ползти и ползти
Стильна штучка• 1 час назад
Ответ дляЄдина Країна
То нехай їх доні з бангладежцями дітей роблять
Непереможна
• 1 час назад
Ответ дляСтильна штучка
Ну, то ж Манька
Стильна штучка• 1 час назад
Ответ дляЩаслива Я
Це ясно , але не всім
Як не тема , то там всі немиті і голодні
Незламна• 1 час назад
Ответ дляРадуга-дуга
И классно там эта diversity повлияла на состояние развитых стран? Чтоб понимать к чему готовиться.
4есотка• 1 час назад
Есть же уже опыт, ну блин.. Например, Харьков, Барабашова. Когда там ещё всё только начиналось, было полно продавцов вьетнамцев и африканцев. Более наглых и неадекватных я не встречала. Потом они закрепились и начали нанимать наших же людей на практически рабских условиях.
Схема повторится и с этими.
И да, этнических анклавов со своими законами не избежать.
Схема повторится и с этими.
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляНепереможна
Давно Україна розвинена?
Яка різниця давно не давно, головне- розвинена
Єдина Країна• 1 час назад
Ответ дляСтильна штучка
Справжні українці будуть. Куди там іншим.