Ms. Искренность• 02 мая в 09:04
Шукаю тонер для жирної шкіри, який не пересушує, не має спирту в першій пятірці
інгредієнтів і коштує до 400 грн.
Пробувала три варіанти, два стягували шкіру, один залишав відчуття плівки. Що використовуєте самі?
Советчица Года• 03 мая в 10:14
Secret Key Hyaluron Aqua Soft Toner, цена выше вашей, но там большой объем 500мл. Можете взять пробник или на распив, цена будет значительно ниже.