Два-три тижні і фсьо• 02 мая в 12:14
Автобусний тур
Дуже хотіла в Іспанію поїхати, але відсутні рейси на ті дати, що можу. Була в Італії й Швейцарії, який би напрямок ви порекомендували на зараз? Хочеться якихось нових емоцій. Або може хто знає, чи є горячі тури на автобусні щоб була можливість придбати в останній момент?
Два-три тижні і фсьо
• 02 мая в 12:37
Ответ дляБабо-лебідка
От це моя тема)) люблю планувати
Це ще вміти потрібно! Я раніше також все сплановувала, зараз тільки маршрути по Україні, але також цікаво дуже
Бабо-лебідка• 02 мая в 12:39
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Мене всі друзі в турагенти сватають давно)) але це не даремно, бо я за освітою географ) мабуть це в крові
Два-три тижні і фсьо
• 02 мая в 12:38
Ответ дляНоунэйм
Зараз акції на Стамбул та Італію, якщо не були
Ось також Стамбул рекомендували. В Італії були, дуже цікаво, насичено, але хочеться щось новеньке
Два-три тижні і фсьо
• 02 мая в 12:39
Ответ дляБабо-лебідка
То дійсно вам варто спробувати!
Турагенція Tourdream• 02 мая в 12:55
Автор, бувають ’горячі’ автобусні тури, але у них як правило вже дуже обмежений вибір місць у автобусі. Це чи передні ряди з доплатою, чи останні.
У Іспанію тури, як правило пізніше стартують, бачу з 16.05 є виїзди.
На наступний тиждень є акційні тури у Францію, наприклад.
Два-три тижні і фсьо
• 02 мая в 14:36
Ответ дляТурагенція Tourdream
Так, дякую за інформацію! Були й раніше тури, але посеред тижня, не зручні. Зараз шукаємо з виїздом на наступні вихідні
Непереможна• 02 мая в 15:20
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
(067) 111 0 365 Ridomar 365, у них как раз туры начинаются по воскресеньям и сейчас есть сопровождение из Львова.
Ноунэйм• 02 мая в 21:38
Ответ дляБабо-лебідка
Я коли дивилася в Парижі, як возять автобуси туристів, мені просто шкода їх було…підʼїхали до будинку інвалідів, висадили, зробили групове фото і знов поіхали(( це точно не мій формат. Я люблю походити сама спокійно.
За 5 днів все , що хотіла, не встигла. Доведеться повторити)
теж ще туди б поїхала)