Тектологиня 80lv• 03 мая в 12:12

Дівчата, хто може порадити нормального гінеколога в Києві

який не скаже зупинити нервувати і народити дитину як ліки від всіх проблем?
Дуже дуже вумна• 03 мая в 12:13
З нервами вам не до гінеколога, а до психіатра.

Шпондєр• 03 мая в 12:14
Ви вагітні?
Ошеламиссимо• 03 мая в 12:16
1) Правый берег: центр Колибабы, доктор Пранова (но там дорого по моим меркам)
2) Левый берег: ул.Армянская, Осокор Медикал, доктор Коваленко или Тёплая.

Удачи вам🌸
На границе• 03 мая в 12:26
Ответ дляОшеламиссимо

Удачи вам🌸
Удалено администрацией...
Мульйонерша• 03 мая в 12:30
на червоному хуторі можу порадити гарного гінеколога, якщо підходить локація
from Ukraine• 03 мая в 12:55
Ответ дляМульйонерша
Веселовская?
from Ukraine• 03 мая в 12:57
Тех врачей, кто рекомендует родить , как лечение, я бы лишала лицензии и с волчьим билетом на выход!

Щаслива Я• 03 мая в 13:00
Газий Татьяна андроцентр
Teonaa• 03 мая в 13:23
Ответ дляfrom Ukraine
А можете хоч приблизно пояснити, - від якого переліку недугів (гінекологічних, відповідно) вони радять народити?

(Ну просто є недуг, як типу малий оваріальний резерв, і його не лікують ж, а намагаються у разі материнстких планів - втиснутися в часові рамки)

Але маю відчуття що мова не про це
Кавуся• 03 мая в 14:04
Ответ дляTeonaa

Але маю відчуття що мова не про це
Ну, например при эндометриозе беременность и гв- лучшее лечение
Кавуся• 03 мая в 14:04
Автор,та какие у вас жалобы по гинекологии?
from Ukraine• 03 мая в 14:25
Ответ дляTeonaa

Але маю відчуття що мова не про це
Вы пытаетесь сравнить йух с пальцем, больше мне вам нечего сказать.....
Teonaa• 03 мая в 14:34
Ответ дляfrom Ukraine
Удалено администрацией...
Teonaa• 03 мая в 14:35
Ответ дляfrom Ukraine
Пьітаюсь. Сравніть😵‍💫😂 шо ще я тут пьітаюсь. Треба больно.