Не за Будка• 03 мая в 14:33

Що сьогодні будете робити?

В неділю зазвичай вдома, чи йдете в люди?
Добра, коли сита!• 03 мая в 14:34
В люди нет, на природу сегодня еду. Дома сидеть не люблю.

Тро Нью-Йорку• 03 мая в 14:35
Львовский сырник,постирала.Надо на ужин что-то придумать,а идей нет.Идти никуда не хочу(в смысле прогулки)
Любимка-анонимка• 03 мая в 14:36
Ми повернулися на обід
Встали зранку, склали сніданок в рюкзаки, поїхали на озеро за 10 км від дому снідати.
Це такий кайф!!
Поїздили по лісі, повернулись на обід.
Після 16 йдемо з друзями на сквош, потім вогнисько зробимо з ковбасками.
Шопингмонстр• 03 мая в 14:36
Как обычно гулять, потом в кафе, потом посмотрим
автор Не за Будка • 03 мая в 14:37
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ми повернулися на обід
Це такий кайф!!
Поїздили по лісі, повернулись на обід.
Наче з фільму, люди правда так живуть?
Соседушка• 03 мая в 14:38
Сейчас робота расчехлю, окна пусть моет.
Любимка-анонимка• 03 мая в 14:42
Ответ дляНе за Будка
Наче з фільму, люди правда так живуть?
В якому сенсі, наче з фільму?
Ми обожнюємо вело поїздки, тому зранку оці 20 км заряджають енергією на весь день.
Минулого року частину відпустки витратили на поїздку велосипедами по кемпінгам.
Це просто кайф!!

Боневтікла• 03 мая в 14:43
Ответ дляЛюбимка-анонимка
В якому сенсі, наче з фільму?
Це просто кайф!!
Вы с детьми? Или сугубо взрослая компания?
Залатавая• 03 мая в 14:46
Зранку сходила в магазин, приготувала плов на вечерю. З сином на шаховому турнірі третій день, довго, але поки він погоджується на цей двіж, я згодна витрачати свій час. Пройшлась по ТРЦ, купила собі піжаму, йому шкарпетки)). Зараз закінчиться турнір і підемо в Макдоналдс, потім прогуляємось в парку Наталка (ми в Києві) і поїдемо додому. Ввечері він буде доробляти уроки, а я ще хочу з подружкою вийти на каву. Хотіла в кіно сходити на Диявол носить Прада, але 3 дні турніру займають часу багато, піду на наступних вихідних, коли син буде зайнятий звичними справами (теніс, тренування, гульки). Погода така класна, треба запланувати якийсь пікнік в лісі або екскурсію за місто. Минулого року їздили в парк природи Беремицьке, дуже сподобалось.
Вишиванка• 03 мая в 14:47
Мне плохо, лежу в постеле
С утра ходила на работу, на пару часов
автор Не за Будка • 03 мая в 14:47
Ответ дляЗалатавая
Я в шокє.😳
Любимка-анонимка• 03 мая в 14:49
Ответ дляБоневтікла
В мене двоє, 10 і 3 роки, у друзів троє 18, 11 і 1 рік, в сквош старший теж грає. Молодша буде в дитячій кімнаті годинку :))
Боневтікла• 03 мая в 14:49
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Класс! А утром 20 км на великах они тоже едут?
Залатавая• 03 мая в 14:50
Ответ дляНе за Будка
Я в шокє.😳
Чого? Я на вихідних люблю десь тусити, бо працюю дома, і якщо нікуди не виходити, то можна здуріти. Моя подруга з сином, у неї чоловік в ЗСУ, а я вдова, то спочатку теж дивувалась, а тепер сама питає: ну шо, коли і куди їдемо)). Хлопці підлітки, поки погоджуються з нами десь мандрувати, то ми стараємось частіше десь з ними бувати. Де яка цікава виставка, музей, вистава, екскурсія, я тільки за!
Гравіцапа• 03 мая в 14:51
Ответ дляНе за Будка
Наче з фільму, люди правда так живуть?
Люди так живуть, якщо в сім´ї гармонія та повага
Любимка-анонимка• 03 мая в 14:52
Ответ дляБоневтікла
Так.
Але це ж не багато :))
В спокійному темпі, по рівній місцевості.
Молодша в кріслі кайфує
Але на дистанції 3-5 км то їздить на біговелі
Милота• 03 мая в 14:54
Утром с подругой кофе пили и погуляли 5 км поболтали
Залатавая• 03 мая в 14:54
Ответ дляГравіцапа
І якщо є чоловік, з яким можливо і комфортно у кемпінгу і ковбаски смажити. У мене, наприклад, немає чоловіка, то я сама б це все не подужала, і 20км на велосипеді, і сквош, і ковбаски смажити, і ще ж і гроші на це все заробити треба))
Боневтікла• 03 мая в 14:56
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Так.
Але це ж не багато :))
Молодша в кріслі кайфує
Не, ну я знаю, что не много, муж 60-70 км проезжает по выходным, но это у него как тренировка, а не прогулка. Просто здорово, что всей семьей. У нас дети совы, спят минимум до обеда, старшая вот только недавно выползла из спальни.

Милота• 03 мая в 14:56
Ответ дляЗалатавая
А скільки часу від Києва на машині ?
Любимка-анонимка• 03 мая в 14:56
Ответ дляГравіцапа
Або просто є той, який вміє планувати вихідні :₽)
Для мене вихідний вдома це важко, я так не відпочиваю взагалі
Тому в середу в залежності від погоди я планую вихідні.
При цьому можна мати мінімальні кошти і гарний настрій.
Вчора ми теж їздили на велосипедах, на цілий день. Взяли палатку, поставили на березі річки, взяли вудки(нічого не впіймали) настільні гри, мʼяч і приїхали додому о 21. На річку замовили піцу, ну а так, то якісь пюрешки, фрукти, овочі, бутіки були і тд
автор Не за Будка • 03 мая в 14:57
Ответ дляЗалатавая
Мені на це все треба місяць, а в людей плани на день.
Залатавая• 03 мая в 14:59
Ответ дляНе за Будка
У мене якраз з планами все ок. І вихідні завжди розписані по хвилинам, щоб максимально перезавантажитись. Але от деякі активності мені не під силу, наприклад палатку я сама не поставлю, шашлики не зроблю. Тому у нас інша програма. Спорт і змагання у сина окремо, він в 2 ДЮСШ займається, а я по культурній програмі, педагогічна освіта дається взнаки))
Залатавая• 03 мая в 15:00
Ответ дляМилота
А скільки часу від Києва на машині ?
70км. Але ми їздили з екскурсією від турфірми. Ми з ними вже років 5 їздимо в різні місця, дуже родобається
автор Не за Будка • 03 мая в 15:01
Ответ дляЗалатавая
Жесть, я б підсипала вам снодійне, і залишились вдома відпочивати, їсти смаколики і дивитися фільми.
Залатавая• 03 мая в 15:05
Ответ дляНе за Будка
І таке буває, особливо взимку. Можемо повалятись весь день, замовити піцу і кіно дивитись або в настолки грати. Але я більше за активний спосіб життя. Поки син підтримує, я готова. Це краще, ніж він би сидів в телефоні цілий день. І зимою він часто хворіє і сидить дома, то в теплу пору року намагаємось по максимуму надолужувати.
Христя в тiстi• 03 мая в 15:11
Возвращаемся из мини путешествия ( с пятницы). Вообще на выходные не бываем дома, всегда куда-то едем
Ухахайкина• 03 мая в 15:13
У 5 ранку повернулися з поїздки. Практикуємо на вихідні такий відпочинок. У п´ятницю поїхали, у неділю приїхали.
Тому просто вдома
Любительница• 03 мая в 15:19
Как бы уже полдня прошло
Не изменяю привычкам: шато, вид на горы и книжка.
Просто отдыхаю в этом месте.
Сама.
От всех.
Могу музыку послушать, пошариться в интернете
Несу пургу• 03 мая в 15:36
Ответ дляШопингмонстр
С кем?