Твоя подружайка• 09 апреля в 23:00
Печуть паски в пʼятницю чи лише четвер або субота?
Вітаю. Хто пече, в який день ви це робите? Як ви вважаєте, як правильно? Дякую
2
автор
Твоя подружайка
• 09 апреля в 23:03
Ответ дляДжонсонюк
В будь який день
Як і всю іншу їжу
Як і всю іншу їжу
А нема якихось релігійних правил з цього питання чи рекомендації?
1
4
Джонсонюк• 09 апреля в 23:03
Ответ дляЗаліковий троль
В суботу, бо як раніше все сожруть до неділі.
Ми в суботу святимо вже
1
1
автор
Твоя подружайка
• 09 апреля в 23:04
Ответ дляЗаліковий троль
В суботу, бо як раніше все сожруть до неділі.
Ага, теж варіант:-) в нема якихось релігійних правил чи рекомендацій з цього питання?
4
Джонсонюк• 09 апреля в 23:04
Ответ дляТвоя подружайка
А нема якихось релігійних правил з цього питання чи рекомендації?
Немає. Спечена паска це така ж їжа, як зварена картопля чи будь що.
6
9
Джонсонюк• 09 апреля в 23:05
Ответ дляТвоя подружайка
Ага, теж варіант:-) в нема якихось релігійних правил чи рекомендацій з цього питання?
Ваш священник що говорить?
4
1
3
автор
Твоя подружайка
• 09 апреля в 23:05
Ответ дляДжонсонюк
Ваш священник що говорить?
В мене нема, і ніколи не було. Соромно зізнатися, але як є.
2
12
автор
Твоя подружайка
• 09 апреля в 23:07
Ответ дляДжонсонюк
Ваш священник що говорить?
Єдине що, що якось помітила, що люди в четвер печуть. Бо пʼятниця Великодня - день скорботи. Коли бабусі мої пекли, не памʼятаю.
4
1
Джонсонюк• 09 апреля в 23:07
Ответ дляТвоя подружайка
В мене нема, і ніколи не було. Соромно зізнатися, але як є.
Тоді яка вам різниця, коли пекти паски.
8
Джонсонюк• 09 апреля в 23:08
Ответ дляТвоя подружайка
Єдине що, що якось помітила, що люди в четвер печуть. Бо пʼятниця Великодня - день скорботи. Коли бабусі мої пекли, не памʼятаю.
Люди печуть в понеділок, вівторок, середа, четвер, п´ятницю і суботу і навіть в неділю
3
freedom_2015• 09 апреля в 23:08
Ответ дляТвоя подружайка
В мене нема, і ніколи не було. Соромно зізнатися, але як є.
ну то яка вам різниця тоді ? якщо ви пів дня в церкві в пятницю не проводите ,то печіть того колобка хоч в неділю .Я агностік і печу коли схочу ,хоч в неділю якщо мене попросять рідні
5
Джонсонюк• 09 апреля в 23:09
Ответ дляТвоя подружайка
В мене нема, і ніколи не було. Соромно зізнатися, але як є.
Ви ходите в яку церкву?
4
1
Куколка-мяуколка• 09 апреля в 23:09
Печь паски - как таинство. Должна быть благоприятная атмосфера , тишина либо тихая мягкая музыка, светлые мысли.
А Страстная Пятница — распятие Христа, его муки и жертва.
Я не знаю, есть ли прям правила. Но мне чисто по сути предпраздничных дней нелогично заниматься выпеканием пасок, предназначенных для светлого дня, в мученический день.
А Страстная Пятница — распятие Христа, его муки и жертва.
Я не знаю, есть ли прям правила. Но мне чисто по сути предпраздничных дней нелогично заниматься выпеканием пасок, предназначенных для светлого дня, в мученический день.
13
5
Неваляшкина• 09 апреля в 23:12
Ответ дляТвоя подружайка
А нема якихось релігійних правил з цього питання чи рекомендації?
А ви притримуєтеся релігійних правил? Так вони говорять про 40 денний піст, сповідь і причастя і ще багато про що, дійсно важливе. А день випікання пасок - ну це точно не те, про що варто довго думати
5
ПешитеБесАшипок• 09 апреля в 23:14
Ответ дляТвоя подружайка
Єдине що, що якось помітила, що люди в четвер печуть. Бо пʼятниця Великодня - день скорботи. Коли бабусі мої пекли, не памʼятаю.
Все так і є
У страсну п´ятницю не печуть, мої бабусі пекли або у четвер або у суботу, завжди тільки так
У п´ятницю перед Великоднем взагалі краще ніяких справ не починати
У страсну п´ятницю не печуть, мої бабусі пекли або у четвер або у суботу, завжди тільки так
У п´ятницю перед Великоднем взагалі краще ніяких справ не починати
6
3
Танго утрьох• 09 апреля в 23:18
Ответ дляТвоя подружайка
А нема якихось релігійних правил з цього питання чи рекомендації?
Вы верующая? Тогда должны знать. А если нет, то какая вам разница, пеките когда хотите
1
Танго утрьох• 09 апреля в 23:21
И да, автор, вам верно заметили, если уж говорить о правилах, то нужно пост держать 6 недель
1
Бандерівка• 09 апреля в 23:21
Ответ дляТвоя подружайка
Єдине що, що якось помітила, що люди в четвер печуть. Бо пʼятниця Великодня - день скорботи. Коли бабусі мої пекли, не памʼятаю.
Печуть у чистий четвер традиційно,бо у п´ятницю не можна тісто пекти( лише відьми печуть, не знаю чому). Але кожен робить коли хоче і коли зможе. Я в суботу збираюсь.
1
5
Джонсонюк• 09 апреля в 23:22
Ответ дляПешитеБесАшипок
Все так і є
У страсну п´ятницю не печуть, мої бабусі пекли або у четвер або у суботу, завжди тільки так
У п´ятницю перед Великоднем взагалі краще ніяких справ не починати
У страсну п´ятницю не печуть, мої бабусі пекли або у четвер або у суботу, завжди тільки так
У п´ятницю перед Великоднем взагалі краще ніяких справ не починати
Це забобон
6
1
Джонсонюк• 09 апреля в 23:23
Ответ дляКуколка-мяуколка
Печь паски - как таинство. Должна быть благоприятная атмосфера , тишина либо тихая мягкая музыка, светлые мысли.
А Страстная Пятница — распятие Христа, его муки и жертва.
Я не знаю, есть ли прям правила. Но мне чисто по сути предпраздничных дней нелогично заниматься выпеканием пасок, предназначенных для светлого дня, в мученический день.
А Страстная Пятница — распятие Христа, его муки и жертва.
Я не знаю, есть ли прям правила. Но мне чисто по сути предпраздничных дней нелогично заниматься выпеканием пасок, предназначенных для светлого дня, в мученический день.
Правил немає
5
1
Джонсонюк• 09 апреля в 23:23
Ответ дляБандерівка
Печуть у чистий четвер традиційно,бо у п´ятницю не можна тісто пекти( лише відьми печуть, не знаю чому). Але кожен робить коли хоче і коли зможе. Я в суботу збираюсь.
Де написано в біблії, що в п´ятницю не можна пекти?
8
2
Бандерівка• 09 апреля в 23:25
Ответ дляДжонсонюк
Де написано в біблії, що в п´ятницю не можна пекти?
Не читала, не знаю. Бабця вчила, що тісто в п´тницю не печуть. А кожен робить як вважає за потрібне.
3
2
Джонсонюк• 09 апреля в 23:26
Ответ дляБандерівка
Не читала, не знаю. Бабця вчила, що тісто в п´тницю не печуть. А кожен робить як вважає за потрібне.
В Страсну п´ятницю пекти паски можна, якщо ви не встигли зробити це раніше, оскільки прямої церковної заборони немає.
Бабця ваша була забобонна
Бабця ваша була забобонна
4
3
автор
Твоя подружайка
• 09 апреля в 23:27
Ответ дляБандерівка
Печуть у чистий четвер традиційно,бо у п´ятницю не можна тісто пекти( лише відьми печуть, не знаю чому). Але кожен робить коли хоче і коли зможе. Я в суботу збираюсь.
Ого. Памʼятаю в дитинстві. Коли в ніч Великодня чекали біля церкви, то казали, коли священник та процесія йдуть ходу навколо церкви тричі. То ті жінки, що до замка церкві торкалися та поперед священника йшли - то відьми. Мені так страшно завжди було навіть дивитися в той бік. От про випічку нічого не чула. Буду знати.
5
5
Бандерівка• 09 апреля в 23:28
Ответ дляДжонсонюк
В Страсну п´ятницю пекти паски можна, якщо ви не встигли зробити це раніше, оскільки прямої церковної заборони немає.
Бабця ваша була забобонна
Бабця ваша була забобонна
І не тільки забобонна. Кожен робить як хоче і коли хоче.
1
ПешитеБесАшипок• 09 апреля в 23:29
Ответ дляДжонсонюк
В Страсну п´ятницю пекти паски можна, якщо ви не встигли зробити це раніше, оскільки прямої церковної заборони немає.
Бабця ваша була забобонна
Бабця ваша була забобонна
Навіщо ви взагалі святкуєте Великдень?
Всю тему людині засрали
Вам нормально пояснили і спитайте будь-якого священника, що п´ятниця це найскорботніший день у році, це поминальний день, це траур. Випічка пасок - це навпаки символ життя. Цим займаються в інші дні
Всю тему людині засрали
Вам нормально пояснили і спитайте будь-якого священника, що п´ятниця це найскорботніший день у році, це поминальний день, це траур. Випічка пасок - це навпаки символ життя. Цим займаються в інші дні
7
4
Наверняка• 09 апреля в 23:30
Прямого запрета нет. Но лучше всё-таки в субботу печь паски. А пироги и кексики можно в любой день))
Джонсонюк• 09 апреля в 23:30
Ответ дляПешитеБесАшипок
Навіщо ви взагалі святкуєте Великдень?
Всю тему людині засрали
Вам нормально пояснили і спитайте будь-якого священника, що п´ятниця це найскорботніший день у році, це поминальний день, це траур. Випічка пасок - це навпаки символ життя. Цим займаються в інші дні
Всю тему людині засрали
Вам нормально пояснили і спитайте будь-якого священника, що п´ятниця це найскорботніший день у році, це поминальний день, це траур. Випічка пасок - це навпаки символ життя. Цим займаються в інші дні
Я запитувала священника. Ви в п´ятницю не готуєте їсти?
В Страсну п´ятницю пекти паски можна, якщо ви не встигли зробити це раніше, оскільки прямої церковної заборони немає.
В Страсну п´ятницю пекти паски можна, якщо ви не встигли зробити це раніше, оскільки прямої церковної заборони немає.
4
3
Пані_Перчик• 09 апреля в 23:30
Ответ дляПешитеБесАшипок
Все так і є
У страсну п´ятницю не печуть, мої бабусі пекли або у четвер або у суботу, завжди тільки так
У п´ятницю перед Великоднем взагалі краще ніяких справ не починати
У страсну п´ятницю не печуть, мої бабусі пекли або у четвер або у суботу, завжди тільки так
У п´ятницю перед Великоднем взагалі краще ніяких справ не починати
Ваші бабусі, ймовірно, не працювали на заводі чи будь де, крім як вдома. Не мали відключень світла і тривог.
Вам не здається, що част змінилися і треба бути більш гнучкими?
Вам не здається, що част змінилися і треба бути більш гнучкими?
3
5
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу