Ми всі могли бути плач Ярославни про те, як орендарі зробили жах в квартирі, будинку, забули заплатити і втекли.
Чи не можливо вигнати з квартири.
Але ж усіх проблем можна було уникнути, якби було оформлено договір оренди з усіма документами.
І орендатори менше би нахабніли.
Так, доведеться платити податки.
Ну тоді немає чого плакати, якщо проблеми 😁😉
Чи не можливо вигнати з квартири.
І орендатори менше би нахабніли.
Так, доведеться платити податки.
HannaPylyp• 03 мая в 15:32
Цікава тема, теж планую здавати квартиру і от шукаю інформацію як краще.
Khmelnichanka• 03 мая в 15:34
Мені здається, офіційна угода - то найкращий варіант.
Але в ній мають бути чітко прописані права і обовʼязки як орендаря, так і орендодавця.
Ответ для40ка
Платні.
Дешевше потім замість орендаторів комуналку заплатити як часто буває
Тогда в чем смысл? Платишь налоги либо 23%, либо на едином налоге +ЕСВ, а потом еще на суды тратиться, которые тоже никакой гарантии возмещения желанной суммы не дают
Лучше просто брать двойной залог и внимательнее выбирать арендаторов
HannaPylyp• 03 мая в 15:36
Ответ дляKhmelnichanka
+ опис техніки, меблів, стін і т.д.
HannaPylyp• 03 мая в 15:42
Ответ дляРешка7777
и ?
а износ чем будете менять? обычный?
брати з доходу амортизацію цього всього кожен місяць, приблизно 20%. Але при великому факапі це не покриє все, хоча б частково компенсує. Звичайно. що чистий прибуток буде менше помісячно, а от амортизаційні кошти можна прокручувати до тих пір поки не настане випадок. Як?
HannaPylyp• 03 мая в 15:42
Ответ дляorachka
Или сдавать без мебели,максимум кухня
мені цей варіан найбільше подобається
Ответ дляHannaPylyp
нічого не компенсує, тому в єс долгосрок пустыми сдают.
как повезет
Ответ дляЕлена1265
Мне, кстати, ни один залог не вернули. С последним понятно, война началась, но предыдущие выдумавывали что угодно. И износ квартиры, и замена кранов, и профессиональная уборка квартиры. Кто на что гаразд.
Наталья557• 03 мая в 15:44
Ответ дляЕлена1265
Суды бесплатные?
Если истец получил решение в свою пользу, тогда ответчик компенсирует ему все затраты.
HannaPylyp• 03 мая в 15:45
Ответ дляРешка7777
как повезет
хз, що робити, це бляха як ромашка.
HannaPylyp• 03 мая в 15:49
Дівчата, якщо в суму оренди закласти всі ризики, звичайно, що оренда має бути відповідно до ринкових цін та наповнення квартири (потипу ремонт, техніка, меблі і т.д.) + брати заставу в розмірі 2х місяців + скласти договір з описом всього, це матиме хоч як допомогти в разі факапів від орендаря?
Ответ дляHannaPylyp
хз, що робити, це бляха як ромашка.
Должен бы быть какой-то вариант. Но любая подстраховка на случай форм-мажора в любом случае будет стоить денег. Тот же налог 23% можно без договора откладывать на случай арендатора-козла. И использовать эти деньги позже. Но это такой себе вариант, недееспособный.
Ответ дляHannaPylyp
Не думаю. Аренда тогда будет высокой. И будет проще в таком случае вообще сдавать без мебели или с такой, какую проще выбросить. Мне кажется, что самое дорогое - коммуналка.
HannaPylyp• 03 мая в 15:52
Ответ дляТуся Муся
чим далі думаю щоб здавати квартиру, тим більш схиляюся до сплати податків, звичайно. що в наших реаліях є нюанси, але...
Наталья557• 03 мая в 15:54
Ответ дляЕлена1265
Судовой сбор - ок. А если адвокат, то не все
К тому же, истец может хотеть компенсации 100 тыс, а получить 10 тыс
Услуги адвоката тоже компенсируются таким же образом
HannaPylyp• 03 мая в 15:56
Ответ дляТуся Муся
Выбирайте арендатор с деньгами и ставьте высокую цену. Возможно тогда не прогадаете. Я бы так сделала.
квартира 1к буде після косметики, базові меблі та техніка + це пригород Києва і не лакшері ЖК. тому промоніторивши максимум до 9к + КП
Ответ дляHannaPylyp
как вы за ним бегать будете ? реально
никакого реально