Мядуза аля моргонер• 03 мая в 17:46
У березні 2026 року в будівлю Бернардинського комплексу влучили росіяни
У березні 2026 року в будівлю Бернардинського комплексу влучили росіяни. Тут, у Центральному державному історичному архіві України, вибило вікна, а документи XII–XX століть, що тут зберігаються, можуть суттєво пошкодитися внаслідок атаки.
⠀А це 1 мільйон 120 тисяч справ, які охоплюють девʼять століть, зокрема текст Берестейської унії 1596 року.
⠀У якому стані зараз установа і що буде з архівом за посиланням
ВсеПроВсехЗнаю• 03 мая в 17:56
Напишите без ссылок, как государство Украина урегулировала вопрос сохранности исторических ценностей. З березня по травень
Благоуханочка• 03 мая в 18:17
Стріляти - це апріорі погано і тут без питань. Але чому документи цінні не були захищені? Здавалося, що не долетить ніколи туди? На що сподівалися?
Простоваля• 03 мая в 18:25
Ответ дляБлагоуханочка
Здрасте, у нас все так. Вы как из другой страны.
Мядуза аля моргонер
• 03 мая в 20:35
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так, як евакуювала дітей. Ніяк.
Мядуза аля моргонер
• 03 мая в 20:38
Ответ дляЧупа-чупс
Странно, что не вывезли в безопасное место.
Музеї з золотом з Херсону теж не вивезли. Окупанти потім вивезли собі.