Творческий типаж• 03 мая в 18:49

Нові обличчя України, нові робітники.

Майбутнє, яке чекає Україну.
Це вже відбувається прямо зараз!
«Глава ОП Буданов повідомив про плани спрощення в´їзду для іноземців через нестачу працівників. Нещодавно відбулась нарада з представниками країн Африки.
До списку «міграційного ризику» входять близько 70 країн, серед яких - держави Азії, Афганістан, Бангладеш, Нігерія, Ефіопія і Пакістан», - ЗМІ.
Поки чоловіче населення країни знищується, поки генофонд країни стирають у війні... Країну заполонять трудові мігранти із третіх країн. А країну зеленіють інші нації!
В одному із видань, писали, що новоприбулі майбутні «жителі України» будуть отримувати 800 + доларів з/п, і забезпечуватись безкоштовним житлом.
А тепер паралель.
Дуже значна частина людей в країні, громадян України, не мають навіть такої зарплатні, і змушені працювати за мінімальну.
Навіть військові, якщо вони не на бойовій позиції, отримують менше, ніж мігранти із інших країн - до 30 тис грн.
Тобто ще раз!
Українці гинуть.
Українців як скот відловлюють на вулицях (іноді з летальними ісходами), і відправляють на війну.
Щоб їх країну заполонили мігранти?
І ці мігранти отримували з/п більше, ніж військові у воюючій країні?
А ресурси і землі українців скуповували закордонні компанії, іноземці. Або ці ресурси майже за безцінь «забирала собі» влада і дотичні до неї олігархи і друзі?
Або їх відавали за безцінь «міжнародним партнерам» в якості відсотків за мільярди кредитів і зовнішній борг.
А звичайні люди мають гинути за це?
За те, що не належить їм?
Мамкиня доця• 03 мая в 18:55
якщо народ мовчить - то все, що відбувається зараз, цей народ влаштовує.

Prervana• 03 мая в 18:53
Прекрасная мотивация для того, чтобы сходить повоевать - остаться калекой без руки/ноги для того, чтобы индус заработал деньжат на твоем вчерашнем месте работы😆
Парасюха• 03 мая в 18:54
Ну, народ вибрав спочатку пороха, потім землю, найкращі президенти.
Рву и мечу• 03 мая в 18:54
Пипец
Морожена_курка• 03 мая в 18:54
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2365112#&gi...

Ось тут, в цій темі, була численніа армія тих, хто писали
Еслі что-то пайдьйот нітак, мі іво смітьом

Я гдумаю, що прийшов час їм повилализити зпід диванів.
А Ви як думаєте?
Стетоскопуло• 03 мая в 18:54
Оновлюють генофонд, кров гаряча. Гарні діти будуть, мулати! Як одягне вишиваночку, як пісня!!
Оцененная• 03 мая в 18:54
Посмотрим, многие захотят под дронами и ракетами работать в чужой стране

Морожена_курка• 03 мая в 18:55
Ответ дляМамкиня доця
Саме так

Смєтуни, Ваш вихід
Форточка• 03 мая в 18:55
По мимо всего еще и заразы навезут своей.. Кто их будет проверять..
Неробименінерви• 03 мая в 18:56
Можна посилання на офіційні новини? Звідки новина?
Оцененная• 03 мая в 18:57
Ответ дляСтетоскопуло
Напомнили видео с тик тока, путин чернокожий сидит и докладывает, что в Туапсе все под контролем. А рожа вся в саже.
Такого главное не пропустить
Ганцю в кєдах• 03 мая в 19:00
Ответ дляPrervana
без руки/ноги говорите?А вы оптимистка,это дорога в один конец и я с ужасом думаю,что делать когда начнут женщин паковать
Угадайс• 03 мая в 19:01
А нафронтницы и студийные военные все также рьяно хотят перемолоть в жерновах войны своих
Prervana• 03 мая в 19:02
Ответ дляГанцю в кєдах
Женщины гораздо коварнее и хитрее, нас не запакуешь так, как мужичье. Ну и вечную беременность тоже никто не отменял)
ГейСюда• 03 мая в 19:03
Що ви так переймаєтесь? Мені краще бангладешці, філліпінці, пакистанці та індійці, ніж представники підарської росії будь якої національності
Ганцю в кєдах• 03 мая в 19:03
Ответ дляPrervana
Оля,какая нахрен вечная беременность?Но таки да,женщины станут его выроком,эту пидарюгу зелёную уже ничего не спасёт.
Муууумие• 03 мая в 19:04
Ответ дляГейСюда
А украинцы в вашей иерархии где?
Угадайс• 03 мая в 19:05
Ответ дляГейСюда
То есть пусть украинцы вымрут до последнего? Кому земля достанется такая богатая ?
Оцененная• 03 мая в 19:05
Ответ дляУгадайс
Выйдите замуж за индуса, он за вас повоюет, раз нынешний не хочет

Стетоскопуло• 03 мая в 19:06
Ответ дляОцененная
Такого главное не пропустить
Та він рже над нами. Для путіна і його світи ми - челядь, ніхто, він за людей не рахує. І ті наступні прийдуть, будуть челядь і ніхто,але якщо хтось думає, що він його спасе, то чомусь мені згадався Наполеон Бонапарт.
Наполеон Бонапарт пішов на росію і розгорнув свої війська, але він не розрахував і не врахував клімат, особливості території і ТД. І його війська не перемогли росію, а страждали від дифтерії і дійшло до того, що вже не було навіть з ким тікати, повертатися до дому. Ще й у болотах, багнюці, морозі загрузли, у чомусь незрозумілому. Тобто ще й ніхто воювати не почав. Я не впевнена, що узьких дам будуть чорношкірі жахати, хіба що вони самі собі знайдуть таке кохання в карколомних позах. Вірю в те, що десь нас дуже намахують, але хто незрозуміло. Підміна понять це добре, але не в цьому випадку.
Угадайс• 03 мая в 19:06
Ответ дляОцененная
За меня?) а может за толстый кошелек забронированных ушлепков? Чтобы их детки хорошо учились в Гарварде?
Не гавкаю- но охраняю• 03 мая в 19:06
Ответ дляМамкиня доця
Тю, так тут ще деруть горлянку, що бізнесу це вигідно, що ніхто питати не буде, нехай працюють. Іноді мені здається, що різниці з ворогом майже ніякої, що ті мовчать, що українці покорні і готові до всього, що їм скажуть.
ГейСюда• 03 мая в 19:07
Ответ дляМуууумие
А украинцы в вашей иерархии где?
Там де вони народились і живуть.
Аноним НаВсеГда• 03 мая в 19:07
Ответ дляНеробименінерви
Ви знаєте.. мама моя живе в селі. Привезли сірійців на фабрику працювати. Так що.. Не сумнівайтесь навіть. Все робиться потроху-помаленьку. Не встигнемо оком моргнути, як кожен 3-ій буде чорношкірий або сірієць. Якби ж благополучні бути, або ж бачимо кого везуть. Страшно буде на вулицю вийти, бо вони ж дикуни ((
Угадайс• 03 мая в 19:07
Ответ дляГейСюда
Там де вони народились і живуть.
Главное умирают!
ГейСюда• 03 мая в 19:08
Ответ дляУгадайс
Ваше бажання померти, не всім підходить. 😉
Муууумие• 03 мая в 19:08
Ответ дляГейСюда
Там де вони народились і живуть.
Живуть?Чи сплять на кладовищі вічним сном?
ГейСюда• 03 мая в 19:10
Ответ дляУгадайс
Главное умирают!
Сходіть в лікарню, чи вже сказали ’всьо’ ?
Угадайс• 03 мая в 19:09
Ответ дляГейСюда
Ну вы же желаете смерти всем украинским мужчинам, видимо из ближнего зарубежья
ГейСюда• 03 мая в 19:09
Ответ дляУгадайс
В якому посту я таке написала? І чому свої бажання ви приписуєте мені?