Шукаю стакан• 03 мая в 20:18

Храплю

Как жить дальше
Крию матом страшно• 03 мая в 20:19
Кашляю, як жити далі

На привозе• 03 мая в 20:21
Пердю ,такой вонью кислой ,очи слезятся у всех в кабинете . Что ?
Замороженная селедка• 03 мая в 20:28
вечерняя перекличка главных советчич открыта
Ко ко Шарік• 03 мая в 20:30
А я и храплю, и пердю, и кашляю. Чаще всего одновременно.
ШобВам_КакНам• 03 мая в 20:42
Яка в вас вага і скільки вам років? Я почала хропіти після 40 років (завжди була з зайвою вагою) , але перестала коли схудла. Війна мене зїла майже на 20 кілограм, то хоч тепер не хроплю
Кумедна• 03 мая в 20:57
Ответ дляШобВам_КакНам
Мені 46, зайвої ваги немає, ніколи не мала проблем з носоглоткою, але вже роки 2 як храплю. Іноді чоловік каже, що не храплю, а як соплю потрохи. Це капець 🤦‍♀️ я теперь боюся їздити в потязі і заважати своїм храпом іншим
ШобВам_КакНам• 03 мая в 21:10
Ответ дляКумедна
Мені сімейна казала, що це природній процес, що мол чим ближче клімакс,тим нижчий тонус (еластичність тканин) і в тому числі в носоглотці, там щось вібрірує при глибокому диханні під час сну коли ми лежимо. Мені 48, клімакса ще немає, а от зниження ваги певно виграло трохи мені часу без ночних звуків.
ПС Думаю, що в потязі ви точно будете такою не поодинокою. Таке життя, що поробиш.

Кумедна• 03 мая в 22:03
Ответ дляШобВам_КакНам
Цикл в мене ще відносно регулярний. Але він в мене ніколи не був регулярний, завжди туди/сюди на 3 дні міг гуляти.
Леди Г• 03 мая в 22:26
Є варіант лазерного втручання. І не дорого