На пів ставки• 04 мая в 08:41

Если из за работы болит голова

Как идти на работу болит голова, уже просыпаюсь с головной болью. А как выходные, так не болит.
И теперь делать? Как жить дальше?
Дивне створіння• 04 мая в 08:44
Лечиться. Пить обезболивающее и на работу.

Плету интриги• 04 мая в 08:44
Работу менять, организм протестует.
Неначасі• 04 мая в 08:52
Я приймала знеболюючі... Пізніше поставили діагноз мігрень, то лікувала її
Першоклашка• 04 мая в 09:25
В мене так постійно. Біль стресу, біль напруги.
Твоя космішна• 04 мая в 10:04
Работу менять. Или пить таблетки постонно.
вАлнуюся сильнА• 04 мая в 11:31
Ответ дляНеначасі
Чим лікували?
Неначасі• 04 мая в 13:33
Ответ длявАлнуюся сильнА
Чим лікували?
Антидепресантами, а потім антиепілептичними препаратами за призначенням лікаря

Тролю як можу• 04 мая в 14:11
Ответ дляПлету интриги
Работу менять, организм протестует.
Миллион процентов
Тролю як можу• 04 мая в 14:12
Ответ дляНеначасі
Прежде чем диагностировать у себя депрессию, убедитесь, что не окружены идиотами
вАлнуюся сильнА• 04 мая в 14:28
Ответ дляТролю як можу
Речь идет о мигрени, а не депрессии.
вАлнуюся сильнА• 04 мая в 14:28
Ответ дляНеначасі
Топіромакс?
Неначасі• 04 мая в 15:56
Ответ длявАлнуюся сильнА
Топіромакс?
Так
вАлнуюся сильнА• 04 мая в 17:29
Ответ дляНеначасі
Так
А скільки ви приймали часу та чи на довго це допомогло?
Потребую апгрейду• 04 мая в 19:37
У меня головокружение, тошнота вот буквально как на район где работа приезжаю, на работе тоже, увольняюсь
Неначасі• 04 мая в 19:45
Ответ длявАлнуюся сильнА
Приймала півроку спочатку АД, потім півроку топіромакс - він допоміг, зменшив кількість приступів на 30-40%. Потім лікар вирішив спробувати аджові - колю вже рік, зараз в мене мігрені декілька разів на місяць, тоді як раніше були майже кожен день
вАлнуюся сильнА• 04 мая в 20:59
Ответ дляНеначасі
А мені призначали топіромакс за схемою. Я приймала його тільки місяць і два місяці зовсім не було мігрені. Однак в мене від нього були побічні дії втрата апетиту, відраза до їжі та втрата ваги.