ГоловнаЯ• Изменено 04 мая в 10:27

не виїхала

і не гожусь цим. прочитала таку думку - ті хто виїхав 4 роки тому діяли на адреналіні, були сили адаптуватися, вчити язики і т.д. я ж залишилася, мій адреналин пішов на ремонт в новобудові, зміну двох робіт, багато праці і т.д. Живу я в місті де стає все небезпечніше, так до фронту далеко, але літає шопопало і думаю - треба мабуть їхати нам хоч на західну, а сил тупо нема... я вважаю, що зробила стратегічну помилку, як думаєте?
Борисфенка• 04 мая в 11:47
Ответ дляКоленная ложечка
Ну и? Ваши успехи за 4 года новоприбывший может догнать за полгода.
Доженуть, хіба ж я проти? Хто молодше, вже говорить досить пристойно, 40-50 річні говорять, як я, кострубатенько, а хто старше 60 років, не говорять взагалі і не заговорять.

Коленная ложечка• 04 мая в 11:49
Ответ дляБорисфенка
У вас сертификат В1 есть? Уровень А2 можно догнать за 4 месяца интенсивных курсов. Вы ведь дальше не ушли за 4 года
Борисфенка• 04 мая в 11:52
Ответ дляКоленная ложечка
Нема сертифікату, бо повтор курсів не дали, а здавати за власні кошти зараз екзамен не бачу сенсу, 180 євро у мене не зайві.
При прийомі на роботу цікавить рівень володіння мовою, а не папірець. Якщо раптом треба буде позаріз, доведеться платити.
У сина в школі тестування були, є сертифікати англійська В1 і німецька В1. Хоча його німецька покращується постійно, це радує.
Коленная ложечка• 04 мая в 11:56
Ответ дляБорисфенка
Нет даже сертификата с уровнем А2? Про возраст не рассказывайте, за 4 года, даже моя мама, которой было за 60, натренировалась и сдала В1.
Коленная ложечка• 04 мая в 11:59
Ответ дляБорисфенка
Да, и про работу тоже не рассказывайте, что сертификат не нужен. У подруги менеджера требуют сертификат С1, у меня тоже. Спрашивала в ляйке, с каким уровнем языка можно устроиться на производство, сказали, чтотим нужен уровень В1.
Борисфенка• 04 мая в 11:59
Ответ дляКоленная ложечка
Сертифікат А2 є, дворічної давнини. Кажу ж, можу здати, але за свої гроші, а мене жаба давить, це коштує 180 євро.
Серед моїх знайомих, хто починав німецьку з нуля, бо знав англійську, реально заговорили через 2 роки наполегливі і віком до 40 років. Це мінімальний строк для пристойного опанування німецької мови.
Сертифікати отримали всі, толку з них.
lotava• 04 мая в 12:00
Я також у прифронтовому місті. Літає 24/7. Боюсь навіть думати, що приходить час виїзжати((

Коленная ложечка• 04 мая в 12:01
Ответ дляБорисфенка
Сертифікати отримали всі, толку з них.
Это отговорки, когда хотят годами сидеть на пособии. В2 можно сдать за год, а за 2 уже С1.
Стигла полуниця• 04 мая в 12:03
Ответ дляГоловнаЯ
я в кінці правди, у нас відносно тихо в порівнянні із вами
Ну я вам скажу так, если бы я не была привязана к семье и к работе,то уехала бы еще 4 года назад. По Украине так точно. Те тут нужно каждому смотреть у кого что есть и готов ли он этим жертвовать:(
Борисфенка• 04 мая в 12:05
Ответ дляКоленная ложечка
Здайте. Найкращі результати серед моїх знайомих - В2 через 2 роки, і то це з натяжкою, сертифікат отримали, а реальним рівень В2 став років через 3-4.
На С1 ніхто з них не рипається. А, забула, є одна молода дівчина, пішла на курси С1, важко, але наполеглива, може й здасть. То вона одна з тисячі моїх знайомих-біженців.
Коленная ложечка• 04 мая в 12:05
Ответ дляБорисфенка
Сертифікати отримали всі, толку з них.
Это Германия, бумажка важнее всего. Без сертификата В2 не поступишь учиться на бухгалтера или медсестру, без В1 не возьмут на работу, даже на производство. Так что не рассказывайте. Знакомую, которая работает уборщицей, постоянно попрекают отсутствием сертификата В1
Коленная ложечка• 04 мая в 12:06
Ответ дляБорисфенка
Сертифікати отримали всі, толку з них.
Вы попробуйте оформить потом ВНЖ, без такой ненужной бумажки, как В1.
Свисток ля-минор• 04 мая в 12:07
Ответ дляГоловнаЯ
за мене думати не треба, я просто розмірковую, ви не робите аналіз своїх рішень?
Аналитикини форума уже ломают голову над вашей проблемой.
автор ГоловнаЯ • 04 мая в 12:08
Ответ дляКоленная ложечка
ви фантазерка
Борисфенка• 04 мая в 12:08
Ответ дляКоленная ложечка
Попрікають, але підлогу мити дозволяють.
Сертифікат треба, але значно більше треба реальне володіння німецькою мовою, ви це чудово знаєте.
Родичка моя пішла на В2, моя ровесниця, півроку повчилася на курсах, не здала. В 55 років мізки не ті, що в 20.
автор ГоловнаЯ • 04 мая в 12:08
Ответ дляКоленная ложечка
від´їбіться вже від людини нарешті
Борисфенка• 04 мая в 12:10
Ответ дляКоленная ложечка
Мені даром не треба ВНЖ. Коли дійсно потрібно буде, заплачу за екзамен і отримаю сертифікат.
Він дійсний пів-року, до речі, якщо ви раптом не знаєте.
СКИБИДЫШь• 04 мая в 12:09
Теж так думаю але все тягну і тягну - не хочу їхати.
автор ГоловнаЯ • 04 мая в 12:10
Ответ дляСтигла полуниця
розумію вас

Коленная ложечка• 04 мая в 12:10
Ответ дляГоловнаЯ
ви фантазерка
В смысле фантазерка? Курсы до А2 длятся 4 месяца, повтор никто не даст.
автор ГоловнаЯ • 04 мая в 12:11
Ответ дляКоленная ложечка
про реально вивчити, 100 відс здають екзамен?
Коленная ложечка• 04 мая в 12:12
Ответ дляГоловнаЯ
Да, А2 почти все сдают, В1 50%, В2 процентов 20, С1 5% беженцев
автор ГоловнаЯ • 04 мая в 12:15
Ответ дляКоленная ложечка
ну і тоді нашо ви людині втираєте що перші хто поїхав бєздєльніки, а от зазаз хто поїде одразу все здадуть? нащо це знецінення? кожен рухається зі своєю швидкістью, ви прям бачу фахівець по інтеграції і як треба робити, повчайте своїх паучат!
Коленная ложечка• 04 мая в 12:16
Ответ дляГоловнаЯ
Если нет цели специально не сдавать, чтобы годами сидеть на пособии, то после 7 месячных интеграционных курсов, почти все выходят с сертификатами, кто-то с А2, кто-то с В1
Черпак_для_фантазий• 04 мая в 12:18
Я нічого не думаю
У кожного свій шлях і кожен відповідає за власний вибір
автор ГоловнаЯ • 04 мая в 12:21
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я нічого не думаю
зрозуміло
Борисфенка• 04 мая в 12:23
Ответ дляКоленная ложечка
У мене є безліч знайомих, які навіть А1 не осилили, четвертий рік на курсах вчать алфавіт. Думаєте, вивчили? Хрен там. Букви вчаться переписувати з дошки.
І навіть якщо їх взагалі позбавлять пособія, німецькою не заговорять, не дано їм і пізно, бо багато років.
Ще є окрема когорта москалів, які прожили 10-20 років в Німеччині і не розмовляють німецькою. Як їм це вдалося, хтозна, хоча в Україні вони за 30 років також українську не вивчили, нема чому дивуватися, проблема щелепи.
аглая-аглая• 04 мая в 12:23
Ответ дляБорисфенка
Сертифікати отримали всі, толку з них.
Не знецінюйте, будь ласка, зусилля інших людей, бо ви як лисиця і виноград ’Сертифікати отримали всі, толку з них’. Є багато людей, які наполегливо вчили мову всі ці роки, і є багато людей, які навіть без мови пішли працювати. Наприклад, я вже рік як отримала сертифікат С1 і зараз закінчую навчання, після якого буду працювати не на мінімалку, дякувати німцям за таку можливість. Але все ж почуваюся трохи ніяково перед тими, хто вже працює. І в мене також є діти, двоє, і певний час пішов на 2 переїзди, влаштування, оформлення паперів, і мені за 50. Вважаю, що будь-яка середньостатистична людина будь-якого віку за 4 роки може вивчити мову до рівня хоча б В2, головне - самодисципліна, а не шукати собі виправдань.
Коленная ложечка• 04 мая в 12:26
Ответ дляГоловнаЯ
Вы знаете, что экзамен В1 максимально упростили, что это, реально, уровень А2, чтобы люди побыстрее сдали и шли работать.
Черпак_для_фантазий• 04 мая в 12:29
Ответ дляаглая-аглая
100%
Я меньше 3 років у Німеччині, двоє дітей.
Сертифікат В2 ще у минулому році отримала
Працюю вже за фахом (офіс).
Чоловік так мову і не вивчив, не дається, але вже 1,5 роки працює за професією (робітнича).
Тому тут як кому повезе і у кого як складеться