ГоловнаЯ• Изменено 04 мая в 10:27
не виїхала
і не гожусь цим. прочитала таку думку - ті хто виїхав 4 роки тому діяли на адреналіні, були сили адаптуватися, вчити язики і т.д. я ж залишилася, мій адреналин пішов на ремонт в новобудові, зміну двох робіт, багато праці і т.д. Живу я в місті де стає все небезпечніше, так до фронту далеко, але літає шопопало і думаю - треба мабуть їхати нам хоч на західну, а сил тупо нема... я вважаю, що зробила стратегічну помилку, як думаєте?
ГоловнаЯ
• 05 мая в 12:19
Ответ длядама_из_декрета
Кто же вас знает, сделали вы ошибку или нет.
ви точно не знаєте
ГоловнаЯ
• 05 мая в 12:20
Ответ дляОдна_на_всей_планете
на аренду по чужим краям я б за 4 года потратила б 70 тыс дол и угробила бы спину на тяжелой работе.за 70 тыс я дома купила квартиру и счастлива
резонно
ГоловнаЯ
• 05 мая в 12:20
Ответ дляОдна_на_всей_планете
спасибо всем богам что не выехала.за 4 года многое добилась и живу в своей квартире.с родными и животными.
аналогічно, як бути з обстрілами..
ГоловнаЯ
• 05 мая в 12:21
Ответ дляInconvenient
Вот-вот, хотела об єтом написать, но вы меня опередили. В стране, в которой я нахожусь, не охотно, по их же инициативе помогали, поляки подсказвали.
ми теж допомогаємо переселенцям в середені країни, до чого цей комент?
Все до блиску• 05 мая в 13:00
Ответ дляГоловнаЯ
аналогічно, як бути з обстрілами..
Ми теж живемо з рідними, дідусь,і собачка улюблена поруч, в рідній хаті в Україні. Зараз весна, , природа ожила, квіти, садки цвітуть... Ілюзія щастя. А коли ідемо з дітьми на прогулянку, то завжди зустрічаємо озброєних військових. І наше село недавно визнане територією бойових дій. Інколи сидимо в погребі з дітьми, бо щахеди поруч... Школи нормальної немає,освіти немає.. Дистанційка... Треба виїздити, думаємо за кордон, тому що грошей обмаль.
дама_из_декрета• 05 мая в 13:14
Ответ дляГоловнаЯ
ви точно не знаєте
А остальные советчицы знают конечно.
ГоловнаЯ
• 05 мая в 15:26
Ответ длядама_из_декрета
А остальные советчицы знают конечно.
звісно
Inconvenient• 07 мая в 13:58
Ответ дляГоловнаЯ
Це зовсім різний рівень допомоги (якщо вона взагалі була), не можна навіть порівняти. Я щось не бачила не лише допомоги, навіть елементарного співчуття до Донецьких у Києві, у 2014 році. Прикро вразило тоді таке ставлення.
ГоловнаЯ
• 07 мая в 15:40
Ответ дляInconvenient
згоджна, але і рівень життя різний, погодьтеся.