А_я_ЛОЖУ!• 04 мая в 20:54

Возила весь день чоловіка який вивихнув ногу. ГоспадіпАмАжи

Слава Богу що це хоч не перелом.
Як вони це роблять і для чого, як мені потрібно їхати, як рушати, куди повертати, коли перестроїтись, постійно щось налаштовувати на моїй панелі.
Чоловіче, та тож я тебе їздити навчила……
Реально, я його не висадила, лише, тому що вищі сили були на його стороні.
Виходить з машини- людина як людина, все добре. Свдає в машину і давай вчити тата як дітей робити.
Фух! Я просто виговоритись
Ростки жимолости• 04 мая в 20:58
Дякую за эту тему, аж вспомнила свои права в 2011 году

Опля Картопля• 04 мая в 20:58
Хм, а не кричав різко - стій, там машина їде?
Просто красавица• 04 мая в 21:01
Когда я начала водить, то сказала мужу: Или каждый на своей, или мы на твоей и ты за рулем 😂 это решение пришло после пары его замечаний в таком стиле как у вас, автор. Прошло время, я немного набралась опыта, он дает мне иногда свою машину, случалось пару раз, что везла его, вижу, что он очень старается сдерживаться и молчит 😂 но, блин, я как на экзамене с ним, каждый раз 🤣
Крижана бурулька• 04 мая в 21:02
Ответ дляОпля Картопля
По дороге? Удивительно...
автор А_я_ЛОЖУ! • 04 мая в 21:04
Ответ дляПросто красавица
Та він ще під стіл пішки ходив коли я їздила як супер профі і водити машину я його навчила. Просто ми так довго ніколи не їздили коли я за кермом, а він збоку + ця нога. Це просто жопа якась була.
автор А_я_ЛОЖУ! • 04 мая в 21:06
Ответ дляОпля Картопля
Та що він тільки не говорив. На рулі мені щось нажимав, на панелі, я не знаю як я йому не зарядила.
Ленне-Рейма• 04 мая в 21:13
А кого он, прастите, учил делать детей? Вашего отца?

Анонимарик• 04 мая в 21:14
Треба було сказати - заткни пельку, а не то зараз пішки пострибаєш.
автор А_я_ЛОЖУ! • 04 мая в 21:24
Ответ дляЛенне-Рейма
Господи
Ms. Анонимная• 04 мая в 21:24
Ответ дляРостки жимолости
Я 20 років за кермом, з чоловіком 16. Він досі намагатися мене вчити))) прибила би. Правда перед цим ми посварились на фоні$цього аж до розлучення. Просив пробачення, сказала не дай Боже ти хоч раз пікниш. Мовчить поки, вже 3 поїздки пережили
Почемучка• 04 мая в 21:24
🤣🤣🤣 люблять давати поради коли їх не просять )
автор А_я_ЛОЖУ! • 04 мая в 21:25
Ответ дляПочемучка
Не просять?
Коли їх просять завалити пельку
Вкаблучках• 04 мая в 21:26
І чому ж вони , здебільшого, всі такі ?
Невже не можна стримувати свої емоції?
автор А_я_ЛОЖУ! • 04 мая в 21:28
Ответ дляВкаблучках
І чому ж вони , здебільшого, всі такі ?
Невже не можна стримувати свої емоції?
Каже мені: а ти не можеш їхати і мовчати?
Госпожа_тамагочи• 04 мая в 21:36
Ответ дляЛенне-Рейма
Это поговорка такая. С твким смыслом, что молодой учит старшего тому, что старший давно умеет делать гораздо лучше.
Почемучка• 04 мая в 21:40
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Не просять?
Коли їх просять завалити пельку
Я так вас розумію 🤣 згадую як я везла чоловіка після апендоктомії додому . Я його дуже сильно люблю, але тоді я хотіла його викинути в лісі 🤣
Шлях до зірок• 05 мая в 10:29
Не знаю, мій мовчки сидить, я більше триндю йому під руку)
Ну і він знає, що пішки йти довше, ніж їхати мовчки