Відкушу все що стирчить• Изменено 04 мая в 22:16
Штори мікровелюр
Дівчата скажіть як вам штори такої якості?
Є інші, але стоять як колом, а ці більш еластичні виглядають ніби норм
Зробіть вибір:
вже голосів:
Норм
Не очень
Аристократка-тунеядка• 04 мая в 22:27
Ответ дляВідкушу все що стирчить
фото
я не могу смотреть на этот тюль...аааа...как можно было так его замерять и подрезать...ужас...
Відкушу все що стирчить
• 04 мая в 22:31
Ответ дляАристократка-тунеядка
У мене не так це варіант шторки і колір..довжина не по підлозі
західний_діалект• 04 мая в 23:12
В нас блекаути в 2 кімнатах, що на сонячну сторону виходять, а в третій діти обрали собі мікровелюр. Чудові штори. Мякенькі, драпіруються гарно, відсоток затемнення не такий як в блекаутах, але достатній, бо в них кімната не сонячна
Відкушу все що стирчить
• 04 мая в 23:32
Ответ длязахідний_діалект
А яка вартість таких штор була? За 280 грн норм ціна за метр
західний_діалект• вчера в 03:26
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так