Все буде Україна• 05 мая в 04:47
Русские боятся? выпрашивают перемирие на свой парад
А как же Киев за три дня? А шо такое? 😂
Зробіть вибір:
вже голосів:
Боятся
Ссутся
Киця-бриця• 05 мая в 06:26
Ответ длякнопкодав
Тоьто в нас є можливість щапускать ракети по москві, а ми цього не робим, бо ждем параду?
хоч би вже не позорились зі своїми погрозами. Бо їм тотшаразнуть є чим, а мииможемо тільки погрожувать
У нас потужность и незламность, у шановных украинцев
Иванка Бур• 05 мая в 06:36
Ответ дляВсе буде Україна
Ну я вот видела новость:
Z-тніки все вірно розуміють.
Зеленський поставив путіна перед фактом: або сьогодні припинення вогню, або будемо їбашити по твоєму параду в Москві.
Фактично Зеленський ставить путіна перед непростим вибором і робить це доволі впевнено.
Батальйон «Монако» 💎 З питань реклами
Z-тніки все вірно розуміють.
Батальйон «Монако» 💎 З питань реклами
Простите,что значит батальон ’Монако’?Это издевательство над украинцами?
Иванка Бур• 05 мая в 06:38
Ответ дляНе служанка
Ага, в дупу пуйла не поцілував, це вже провокація? А сьогодні чим спровокував, що я ніч не сплю?!
То ви будете ще декілька років ночі не спати,якщо війна продовжиться.
НеГолосую• 05 мая в 06:42
Ответ дляИванка Бур
Вона могла б й не починатися.
Иванка Бур• 05 мая в 06:44
Ответ дляНеГолосую
Вона могла б й не починатися.
Якби тоді,та теперішній розум та досвід,то і не почалась би.
Силиконочка• 05 мая в 06:44
Ответ дляУсміхайлик
Так они угрожают что по центру Киева вдарят.
В итоге, Киев боится, а не параша
НеГолосую• 05 мая в 06:45
Ответ дляИванка Бур
Кому ?
Силиконочка• 05 мая в 06:45
Ответ дляТаракашечка
Типу порушать щоб полетіло по Києву? Ну це ж тупо
Вы серьезно?
НеГолосую• 05 мая в 06:46
Ответ дляИванка Бур
Всім сторонам.
Аааа.
Що потрібно було зробити зсу в 2014 ?
Кумедний ґудзик• 05 мая в 06:46
На наших кладовищах давно були? Сходіть порахуйте кількість могил з прапорами, далі ретельно вивчить графіки блекаутів на маскві, тих, якими клоун їм загрожував, поживіть з тиждень у Херсоні, Нікополі тощо.
Все ще смішно???
Иванка Бур• 05 мая в 06:49
Ответ дляНеГолосую
Аааа.
Що потрібно було зробити зсу в 2014 ?
ЗСУ у 2014 взагалі не повинні були бути задіяні.Це ж була антитерористична операція,а не війна.Причому тут ЗСУ?Для нейтралізації терористів використовують підрозділи спецпризначенців та поліції,а не ЗСУ.
Бесконечность-не предел• 05 мая в 06:50
Ответ дляКумедний ґудзик
Все ще смішно???
Їм пофіг на ту кількість і те, що вони ростуть в геометричній прогресії.
Каляка маляка• 05 мая в 06:58
Ответ дляИванка Бур
Ви впевнені, шо у вас зараз розум є?
Анонім Завгосп• 05 мая в 07:02
Так это перемирие больше для тыла. На пасху оно тоже было, но линия фронта все равно обмсреливалась.
А теперь делайте выводы, нужны ли путину украинцы и мир. Если эта ботоксная тварь просто по городам не может перестать стрелять 4 дня
Рубаю олівлє• 05 мая в 07:21
Вони кожен рік ссуться за свій парад і верещать про ядерну. Кому треба їх діди на палках? Хуйло з бункера не вилазить.
Мітки в мацкві натягують. Дебіли
ДеньгиНеСдаю• 05 мая в 07:22
Ответ дляТаракашечка
Автор може десь з Ужгороду пише
Или из германии. Чем дальше от Украины тем громче потужность
Жертва интернета• 05 мая в 07:23
Ответ дляРубаю олівлє
Мітки в мацкві натягують. Дебіли
Там нет никаких сеток,это для наших потужных новости
Рубаю олівлє• 05 мая в 07:24
Ответ дляЖертва интернета
Ви з красної площі пишете?
Жертва интернета• 05 мая в 07:34
Ответ дляРубаю олівлє
Ви з красної площі пишете?
А вы лично их видели?
Рубаю олівлє• 05 мая в 07:36
Ответ дляЖертва интернета
А вы лично их видели?
Чого ви питанням на питання відповідаєте?
Жертва интернета• 05 мая в 07:51
Ответ дляРубаю олівлє
Я вам написала,там нет никаких сеток на московии, это вы какие то глупые вопросы задаете. Вот для таких как вы и публикуют эти фото наши сми
Несемо світло разом• 05 мая в 07:53
Ответ дляЖертва интернета
Та для таких, як ви, щоб думали, що їх два діда безсмертні і не бояться нічого
Рубаю олівлє• 05 мая в 07:54
Ответ дляЖертва интернета
Ви там були? І де про фото писала?
Иванка Бур• 05 мая в 08:01
Ответ дляРубаю олівлє
Ви там були? І де про фото писала?
Ну ви ж мабуть були,якщо стверджуєте,що є сітки.Могли б і фото зробити.
Не служанка• 05 мая в 08:07
Ответ дляГанцю в кєдах
Якщо старий гандон просить перемир´я на свій парад інвалідів, то логічно, щоб це перемир´я настало від моменту його ´трєбованій´, інакше який толк... він продовжує вбивати українців і чекає тиші на парад диких свинособак в москві... 🖕йому, буде парад безпілотників на красній площі, і нехай дякують своєму хуйлу.
Помітьте, він нічого не просить. І навіть не пропонує. І навіть не сказав, що домовилися про перемирʼя. Він просто ОГОЛОСИВ однобічно перемирʼя. І сказав - порушите, холопи , бережіться. Це називається перемирʼя?
А Зе молодець в цьому випадку. Також оголосив)) тролинг вищого рівня! Мені сподобалося
Не служанка• 05 мая в 08:10
Ответ дляИванка Бур
В іншій країні застосовують свою поліцію? Як це робить Ізраїль, той же Трамп?) поліцію використовує?
MacOS-ница• 05 мая в 08:11
Московські паради традиційно мають дві частини: прохід військових колон повз піраміду Леніна та повітряну частину над Москвою. Проліт у небі над Кремлем літальних апаратів української «малої авіації» має додати параду колориту й нагадати, що «спеціальна воєнна операція йде відповідно до плану».
У цьому контексті головна інтрига: чи з’явиться на параді Путін. За традицією він має бути особисто присутнім на трибунах. Але сьогоднішні повідомлення CNN свідчать, що Путін останні місяці істотно скоротив свої переміщення і практично не виходить із бункера в Краснодарському краї під ешелонованим захистом ППО. А в бункері парад доступний лише по телевізору.
Путін може скільки завгодно намагатися випромінювати оптимізм. Але через відключення інтернету та вибухи по всій країні, включно з Москвою, безперспективність війни стає зрозумілою кожному росіянину.
Це видно і за соціологічними даними, які кілька місяців поспіль фіксують стабільне падіння рейтингу Путіна. Середньостатистичний росіянин втрачає віру в нього як у «місцеве божество». Теза «нема Путіна – нема Росії» перестає бути аксіомою, адже Путін, який ховається від дронів, боїться інтернету та дивиться парад лише по телевізору, погано асоціюється з образом «царя-батюшки».
Зрештою, ми стаємо свідками логічного завершення чергової російської історичної ілюзії. Країна, яка століттями будувала власну ідентичність на культі мілітарної всемогутності, опинилася заручником страхів окремого ленінградського пенсіонера. Військовий парад, який ще кілька років тому був символом сили, перетворюється на символ приниження та безпорадності. Коли замість гуркоту танків світ обговорює маршрути українських безпілотників і глибину путінського бункера, стає зрозуміло, що епоха російського геополітичного блефу добігає кінця. І хоча цей процес може тривати ще довго, навряд чи щось зможе його зупинити.
задумчивая мордочка• 05 мая в 08:13
Ничего они не выпрашивают. Перемирия вообще они назначают. Если уж мы правду говорим здесь