Зайканалужайке• 05 мая в 20:47
Питаття по Міст з Європи
Дівчата, а що зараз неможливо замовляти на склад в Іспанії а потім консолідувати посилку?
Зайканалужайке
• 05 мая в 20:48
Добавляю замовлення в кабінет і одразу формується посилка в Україну. Чи це я щось не то роблю?
Зайканалужайке
• 05 мая в 20:50
Ответ дляГарбузик
Всі посилки йдуть черех Чехію
Я розумію, але колись можливо було назбирати покупки на складі, оплатити за консолідацію і відправити однією посилкою в Україну.
Зайканалужайке
• 05 мая в 20:52
Не хочеться за кожну покупку платити 10€ за доставку. Простіше було напевно купити на укр сайті.
Гарбузик• 05 мая в 20:53
Ответ дляЗайканалужайке
Колись...
Все міняється щотиждня. Вам приходило на електронку, певно - а хто читає.
Зайканалужайке
• 05 мая в 20:55
Ответ дляГарбузик
Колись...
Ну ясно(. Давно не купляла з Іспанії…
Зайканалужайке
• 05 мая в 21:02
От я дурепа, на укр сайті і товар в наявності, і повернути напевно можна як не підійде, і дешевше виходить…