Дикая Роза• 05 мая в 22:34
Довідка про те, що йде (відкрита) судова справа, де її взяти?
Не завсім в цьому розуміюся . Поліція була повинна передати справу до суду. Мені потрібна довідка для податкової, що йде суд. Поліція не дає ніяку довідку , сказали йти до податкової.
Ніяких даних про судову справу в мене немає, аби подивитися в системі
Дама-мадама• 05 мая в 23:22
Справа ваша? В канцелярію суду йдіть. Або на сайті судових рішень, по прізвищу
Элька-Карамелька• 06 мая в 00:48
Ответ дляА я кумедна
В дії подивіться
Д,ця бреше, вона пише як хоче.