Указка• 06 мая в 07:40
Я вже 5 км пробігла і в душ сходила, який же це кайф
Енергії на трильйон
Добрий ранок !
бЭйбА• 06 мая в 08:26
Ответ дляУказка
Навіть ніхто не написав: Добрий ранок
Дотий ранок
Вы молодец,цветы очень красивые
Кудряшка Сью• 06 мая в 08:26
А я только с работки вернулась, назовём это так) сейчас в душ и спаааать, и, надеюсь, до вечера меня никто трогать не будет и это кайф)
Указка
• 06 мая в 08:27
Ответ дляВоленс-неволенс
повністю Вас підтримую, теж почала бігати зранку, нарешті потеплішало
поки почала с 1,5км
це кайф
добре, що більшість не підтримує, нам з Вами буде вистачати і місця і кисню))))
поки почала с 1,5км
це кайф
Я часто бігаю парком, там такі зарахи весною і ще так круто пташки співають
Королева Сарказма• 06 мая в 08:27
Ответ дляУказка
Удалено администрацией...
Вони такі 24/7,це не від часу залежить,а від того що всередині,тому не витрачайте навіть свій час їм на відповіді,бо окрім негативу вони з вами не чім не поділяться
Квітка папороті• 06 мая в 08:27
Ответ дляКоролева Сарказма
Автор ви дико вибісили місцевих дам,вони просто в шоці,що хтось зранку може підняти жо і вийти на пробіжку,що в когось є бажання,енергія і сили це робити,а не лежати колодою до обіду
Не повірите, бегаю, 3 рази на тиждень бігаю, на вихідних проїхала на велосипеді близько 40 км..
але ж не створюю теми і не вихваляюсь, а автору потрібно самоствердитись за рахунок інших, ще й по дорозі принизити кількох, щоб бути ще «кращою»
Вічний двигун• 06 мая в 08:27
Автор молодець! І гарний букет, пахне напевно 🌺♥️ , я збираюсь на тренування. Сьогодні кардіо і руки. Нічого так не стимулює, як дисципліна, і весь адреналін кортизол лишній на спорті спалюю.
Кудряшка Сью• 06 мая в 08:28
Я бегать любила по вечерам. Утро сильно не мое время. Я бы по собственному желанию раньше 10-11 не просыпалась
Указка
• 06 мая в 08:28
Ответ дляКвітка папороті
Де саме я самоствердилась і кого я принизила?
Полтавська галушка• 06 мая в 08:29
Ненавидду біг. Але на велосипеді б залюбки проїхала. Але вранці у мене енергії зазвичай 0
Указка
• 06 мая в 08:29
Ответ дляВічний двигун
Дякую. Успіху вам)
Вічний двигун• 06 мая в 08:30
Ответ дляУказка
Удалено администрацией...
Бо багато злих. Їм гарний настрій іншого то біда, треба затоптати і розчавити, захейтити.там цим людям стане краще, вони так думають принаймі.
Квітка папороті• 06 мая в 08:30
Ответ дляОбращеница
Потом правда почему-то приходится худеть на 41 кг, но то мелочи
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3800139
Ну не створюють такі теми, якщо з самооцінкою все ок,
Але ж автор зараз теж знайде аргументи 😀😀😀
Королева Сарказма• 06 мая в 08:32
Ответ дляКвітка папороті
Удалено администрацией...
Обращеница• 06 мая в 08:31
Ответ дляПолтавська галушка
Ферритин проверяли?
Квітка папороті• 06 мая в 08:32
Ответ дляУказка
Темою самоствердились, ні?
Відповіді свої почитайте, може зрозумієте
Обращеница• 06 мая в 08:32
Ответ дляКвітка папороті
Она сделает вид, что не ее тема) Как обычно . 4-я страница, она еще держится. Может и правда вымышленный бег помогает
Полтавська галушка• 06 мая в 08:34
Ответ дляОбращеница
Ферритин проверяли?
Давно. Ніби був нічого. А от вітамін Д-нижче плінтуса.
І тиск зазвичай низький. Але мені 50, то став трохи вищий тиск 110/70, 120, і тепер іноді людиною вранці почуваюсь
Вічний двигун• 06 мая в 08:34
Ответ дляКвітка папороті
Темою самоствердились, ні?
Чого позитивна тема Автора, де вона поділилася настроєм, так тригернуда багатьох?
Чим це відрізняється від теми, де Автор випічкою похвастається, чи новою помадою? Чи пасочками?
Не можна?
Захотіла і зробила тему, а ось хейт в ній - це вже біда того, хто відчуває цей спектр приниження темою. Його вивертає, як нечисть на часник. Чому так?
Не можна?
Обращеница• 06 мая в 08:36
Ответ дляКвітка папороті
Темою самоствердились, ні?
Слава богу автор перестала скидывать фотки своих обьедков, чтобы мы о них мечтали
Туся муся• 06 мая в 08:38
Автор, ви молодець, я б з духом не зібралася для такого. Ось дітей в школу відправила, тепер п´ю каву, щоб сили були і натхнення посудомийку загрузити, робота-пилососа запустити і за продуктами сходити поки вони працюють
Королева Сарказма• 06 мая в 08:41
Ответ дляВічний двигун
Не можна?
Може тому що лежать туші,яким поворухнутися зайвий раз лінь,а тут хтось кудись з ранку біжить?) Давайте пофантазуємо як і вони
Указка
• 06 мая в 08:45
Ответ дляКвітка папороті
Темою самоствердились, ні?
Вам варто задуматися якщо вас принижує тема на форумі про те як людина почала день, привітання і букет квітів
Пописанная парта• 06 мая в 08:46
Ответ дляКвітка папороті
А це шо🤣
Все до блиску• 06 мая в 08:46
Ответ дляМаю сечі
Каву п´ю, йдемо картоплю садити
Оце я розумію спорт)
Мая твая не панимать• 06 мая в 08:46
Ответ дляКоролева Сарказма
Авжеж, про що тільки ви не пофантазуєте, аби не думати про себе. Все настільки погано, що найкращий вихід - підлизувати автору?
Все до блиску• 06 мая в 08:48
Ответ дляМая твая не панимать
А у вас все так погано, що будь якого автора зразу треба розмазати і собі підлизнути?
Що з вами?
Маю сечі• 06 мая в 08:48
Ответ дляВсе до блиску
Оце я розумію спорт)
Спорт буде ввечері. Басейн і велосипед