Сяду на шию, дорого!• 1 час назад

Схудла на на 41 кг від березня цього року

Склала собі раціон з балансом БЖВ, тренер трохи корегувала коли потрібно. Було три прийоми їжі щодня з періодом в 4 години. Зовсім не вживала алкоголь ( літом робила собі вихідні з просеко і їжею яку хотілось, але в основному це були морепродукти і сире мʼясо). Саме головне це з вечора приготовлена їжа на завтра, якщо вона не буде готова то 95% зрив.
P.S дурнуваті коментарі про те як можна стільки нажерти, можете навіть не писати ( або потім не ображатись на хамство).
А так питайте що кого цікавить. Спорт був, 15 тис кроків щодня+ 3 силові в тиждень
Чучало яблуні• 1 час назад
А какой вес изначальный?
Сумка з негодою• 1 час назад
Куда делась лишняя шкура?
автор Сяду на шию, дорого! • 1 час назад
Ответ дляСумка з негодою
Куда делась лишняя шкура?
Нікуди не ділась, шкіра має властивості стягуватись. На животі внизу є незначні розтяжки
Ответ дляЧучало яблуні
А какой вес изначальный?
Щось не спиться• 1 час назад
Клас. Ви молодець. Мені теж треба 😒
ротцвеники• 1 час назад
Ви крута! це неймовірна праця над собою!
Купи слона• 1 час назад
Что с кожей на лице и теле? Не обвисла? Вы делали своевременно аппаратные процедуры по сокращению кожного лоскута и доя стимуляции молодого коллагена?
Ответ дляЩось не спиться
Клас. Ви молодець. Мені теж треба 😒
Дякую. Беріть і худніть
Вся така шо куди там• 1 час назад
Я тоже если по меню на своё кбжв не готовлю заранее то всё, в рот летит что попало.
Сорока-ворона• 1 час назад
15 тысяч шагов реально только если вы одинокая или детям 20+))
Броніки для Моніки• 1 час назад
Ответ дляСяду на шию, дорого!
У вас уже подтянулась кожа?
Щось не спиться• 1 час назад
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Дякую. Беріть і худніть
Зриваюсь постійно 😫
Пупс• 1 час назад
Ви дуже крута і величезна молодець.
Ответ дляКупи слона
Процедури я ніякі не робила. Спорт це найкраща процедура, також контрастний душ
Купи слона• 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Я на работе нахаживаю столько. Глянула шагомер 10-15.
ротцвеники• 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Мені ходить немає куди. Живу в селі.
Балаболка• 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Эээ
Щось не спиться• 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Якщо на роботу не їхати а йти то реально
Швабристка• 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Я как раз столько нахаживала когда дети были младшая школа и я отвела в школу,магазин ,забрала со школы,курсы ,спорт-так день и бегала
Сейчас детям 13 и 18 лет
Мы с ними можем и больше находить ,когда гуляем . В поездках у нас обычно 30 тыс ,доходило до 40
Сумка з негодою• 1 час назад
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Не знаю, надо вас видеть. Здесь потеряешь 5 кг и грудь не та и попа, а то 40
А що таке?• 1 час назад
Питання.
Чому в минулому році було 109
В цьому 60 з копійками.
Що клацнуло у вас в мозку?
Ответ дляСорока-ворона
Або якщо ви не лінива і хоч трохи дисциплінована.
Крию матом страшно• 1 час назад
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А на спині? В мене 70 кг, є шкура на спині після вагітностей при тому що моя вага 72 макс і розтяжок нема ...
Броніки для Моніки• 1 час назад
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Сколько вам лет?
Сумка з негодою• 1 час назад
Сколько вам лет?
Вся така шо куди там• 1 час назад
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Вы наверное сама живете?
Ответ дляЩось не спиться
Зриваюсь постійно 😫
Пошукайте причину чому. Найчастіше це не вірно порахований раціон
Домовенок Кузя• 1 час назад
Повна брехня.
З такої ваги шкіра висить, особливо, на животі .
Плавала, знаю.
Ответ дляКрию матом страшно
В мене три силові в тиждень
Ответ дляВся така шо куди там
Вы наверное сама живете?
Я живу з чоловіком і двома дітьми