🇺🇦 РФ АТАКУВАЛА АЗС. ПОРУЧ ІЗ НЕЮ БУВ АВТОБУС, В ЯКОМУ ЇХАЛИ ДІТИ
Російські військові атакували АЗС біля Дніпра, зачепили автобус із дітьми. В автобусі було 40 дітей, вони встигли залишити транспорт. Поранений 10-річний хлопчик, він в лікарні у стані середньої тяжкості, повідомляє ОВА. Госпіталізовано також п’ятьох дорослих. Серед них 21-річна вагітна жінка. 40-річна жінка – в тяжкому стані.
ЗдохниПуйло• 06 мая в 20:44
А з ким пєрєгаваріваца? Воно не дотримало режима тиші, а фєджрашки думають, що відвалять плєшивому кусок України і воно заспокоїться, вони вивчили одну фразу дахаваріваца тільки забули, що їх плєшня хоче вбивати і хй договори не потрібні. В садочок гатили сьогодні, тварі грьобані і ті, хто тут про дахаваріваца пишуть, зе винен, що фєдєрасти хочуть вбивати, мля
Татьяна-57fb• 06 мая в 21:03
Ответ дляsky-labs
Зато Зеленский все ждет выгодной позиции для переговоров...
И не важно скольких детей тем временем убьет пуйло
пишу о зеленском чтоб было понятно , ему по фигу чужие дети лишь бы свои были спрятаны надежно вместе с мамой и с папой, его уродливая дочка макака жидовка и его сынок такой же выродок весь в папу ,который сказал что он вырастит военным или президентом , а вот я мечтаю чтоб все мечты всей ихней подлой семьи и также включая его выродков все повыздохли поскорее . и все расплатились за то горе что сделал это падло ,. я не боюсь это писать пусть придут и убьют меня они только это умеют делать с украинцами ., была на кладбище у сына , люди сколько там молодых детей они угробили с этой войной не нужной нам . если сказать что кладбище громадное то это ничего не сказать , поле из глины и ветер бешеннный , а в городе не было ветра вообще , там и место для меня дали сразу заодно пока не заняли там бронь на мое имя , памятник конечно мне поставить сыну нет за что . все деньги украли отряд приеобаных сумашедших волков да винчи , к которым попал в лапы проклятые , мое несчастное дите , даже до кацапов не дошло дело , угробили через 10 дней а потом реанимация и кладбище я думала что там немного успокоюсь но сразу когда , нашла могилу подкосились ноги это же моя половина там лежит в той могиле моя родная кровь боже как это больно меня никогда не вылечит время уже прошло пол года , нет дня чтоб я не плакала
Ответ дляЗдохниПуйло
Хочуть і будуть. Бо можуть. Підіть. Переможіть, як не хочете щоб договарівалісь🤷♀️ Не можете? Не можемо? Аааа, може можемо но лише не зараз? А коли ? Хочете життя так прожити може? Чи може те що лишилося від нього. Чи може Ви не тут? Що Ви хочете щоб ми розуміли - про страшилки через які треба хуй ложить на дипломатію? Так добре, положили ж!!!! Так не можемо ж перемогти, і не зможемо! Ще й не хочемо! Бо бажання ми бачимо в кожному відосіку імені тцк. Якщо нафтовий колапс їх погубить колись, так це ж не в найближчі 200 років!
ЗдохниПуйло• 07 мая в 07:50
Ответ дляTeonaa
Що це за пронос зі слів?
ЗдохниПуйло• 07 мая в 22:55
Ответ дляTeonaa
Та😂 я і не почигала. Просто тупо так заявляти. Як Ви заявляєте. Той хто заявляє - тому напрямок один. Поямісінько на передову, а чк Ви хтіли-то
Тупо про дагаваріца писати, коли бачиш, як ваше пуйло проігнорувало режим тиші, тупо виправдовувати свого плєшивого на укр.сайті
Ответ дляЗдохниПуйло
Так а що Ви з цим зробите? Чи я😅
Ну така от людина брехлива. Зара подивитеся - знову ми ніхуяшеньки по параду не вдаримо, жодною жужжалкою не пожужжим. Хочете сказати що «бо ми не уйобки що обстрілюють мирних» - це не «виправдання плєшивого №2» (нашого)? Ми з року в рік нічого і не робимо, щоб не повадно було порушувати якісь дрібні домовленості! Постійно розповідаємо про дзеркальні удари, дзеркальні блекаути тощо, і нічєрта не робимо. То як же так? От і порушує.
Це раз
А друге - про , власне, глобальне договорювання: що саме ми робили, щоб переконливо стаерджувати що він не спиниться? Наскільки мені відомо - спочатку його запуститили, куди не лінь (херсонщина, крим той же, все АТО всі роки…А потім розмова одна - він нам умови - ми у відповідь якесь таке утопічне «заберіться з донбаса; кордони 1991». Це не торг. Це просто заяви про своі інтернси, нічим не підкріплене (ні дзеркальним веденням дій; ні демонстрацію переконливої переваги над ними.
Ну де ми договаріваємся? Такі договарювання як у нас - це лише права качаємо. Непереконливо це. Причому відбувається це роками.
Подивимося на 9 травня🤷♀️ якщо знов нічого - сподіваюся Ви побачите, яка воля нашого преза до : перемоги, десонстрації сили тощо. Хоча я хочу помилитися, звісно. Но🤷♀️ доведено роками.
Це раз