Квітка Миру• 06 мая в 20:38

Вопрос к тем кто снимает жилье. Из-за чего вы не хотите покупать свою квартиру?

Полонянка SexShop-а!• 06 мая в 20:39
Из-за отсутствия денег

Синиця у спідниці• 06 мая в 20:39
Ви знущаєтеся? Бо немає грошей на квартиру.
Ms. Любмая жена• 06 мая в 20:39
чтоб каждая дура об этом спрашивала.
Дівчина Гілмор• 06 мая в 20:39
Хто каже, що ніхатім? Просто треба ж жити тут і зараз
viter33• 06 мая в 20:39
нема грошей - 99%
Інше - 1%
Гладиолус• 06 мая в 20:43
По-перше, дорого так як не в Україні, жааб душить, але можливо, по-друге, досвід України показав, що краще, щоб не було нерухомості. Раптом що дітей, кота і вперед. Вже навчена.
Додекаэдр• 06 мая в 20:41
На свою квартиру нереально заработать

Тра Ля Ля• 06 мая в 20:41
Бо яхту на 200 метрів купила за останні
Я такая - жду трамвая• 06 мая в 20:41
Платеж по ипотеке превышает сумму аренды.
Нет достаточного первичного взноса, чтобы платеж был меньше.
Ранковий базар• 06 мая в 20:41
В Украине осталось свое жилье. Сейчас снимаем, потому что живём и я все надеюсь что временно и вообще не понимаю где я буду через год, два, три. Не хотим привязываться к стране.
Я_и_моя_собака• 06 мая в 20:42
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
В мене платіж по іпотеці нижче за аренду такої ж квартири і моєму будинку
Мати драконів• 06 мая в 20:42
В мене будинок знімає пара 3 роки вже. Він будує типу для себе дім, бац продав. Знов шукає ділянку, купує, будує і планує жить і знов продає. Вже 3 будинки так.
Каже йому подобається жити на різницю і не працювати. Не може зупинитись)
Цибулька зла• 06 мая в 20:46
Це ж як батон купити
Мати драконів• 06 мая в 20:43
Ответ дляГладиолус
Якби в мене не було житла, то я б теж виїхала і не думала.
А так дуже тримає будинок наш, одних батьків, інших.
Скільки труда вкладено в них. Дуже жаль лишати
сЛАдКОежКА• 06 мая в 20:43
У меня есть две в Украине
За границей снимаю, покупать не хочу. Мужчина купил - делает ремонт, потом перееду к нему
А шо сталося?• 06 мая в 20:44
Ответ дляГладиолус
Тільки дураки могли зробити такий висновок
Я такая - жду трамвая• 06 мая в 20:44
Ответ дляЯ_и_моя_собака
У меня тоже, поэтому смогли купить. Ну и заработали на первичный взнос.
А так я примерно 20 лет жила на съеме.
Фіфачка• 06 мая в 20:45
Ну а як же тоді ті, хто купив квартири під оренду виживати будуть? Треба б і про них подумати.
Фіфачка• 06 мая в 20:45
Ответ дляМати драконів
Як прирекло,то тікали всі підряд і не думали ні про будинки,ні про квартири

Цибулька зла• 06 мая в 20:45
Ответ дляА шо сталося?
А розумниці який ?
Бойцовская• 06 мая в 20:46
Жили с родителями, работали, заработали на первый платеж в строящийся новострой. Не снимали и хорошо сэкономили.
Синиця у спідниці• 06 мая в 20:46
Ответ дляМати драконів
Вам просто пощастило, що Ви маєте можливість його не лишати, хай так буде і надалі.
Я_и_моя_собака• 06 мая в 20:47
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А так я примерно 20 лет жила на съеме.
Розумію. Я жила з батьками і корида на першочерговий внесок, взяла іпотеку аж в 47 років(
Янка-угомонись• 06 мая в 20:47
У мене до війни була квартира, але зараз доводиться винаймати, бо купити нову нема за що. В іпотеки не хочеться влізати, враховуючи все що зараз коїться навкруги :(
Гладиолус• 06 мая в 20:47
Ответ дляМати драконів
У мене залишився приватний будинок, де комбінована система опалення, все зроблено так як потрібно для себе, гарний ремонт, меблі. Ще і велика квартира від покійного чоловіка залишилася. Але залишила( Тому і не хочу більше нічого.
Не їм після шостої• 06 мая в 20:47
Я вже купувала пару разів і все одно переїхала через війну. Тепер не хочу бути привʼязаною , куплю на старість маленьку
Анонім-ка• 06 мая в 20:47
Они просто не знают, что квартиры продаются, они думают, что только по наследству можно получить.
Рання пташка• 06 мая в 20:47
Устраивает съем
Цибулька зла• 06 мая в 20:48
Ответ дляАнонім-ка
Ага , інформація відома тільки вам
Я такая - жду трамвая• 06 мая в 20:49
Ответ дляЯ_и_моя_собака
На самом деле да, примерно так. Я свою квартиру при этом сдавала, жила в другом городе.