Неваляшкина• вчера в 15:20

Карма, бумеранг...

Не знаю як правильно це назвати, але як часто ви стикались з тим, що люди робили вам щось погане, а потім потрапляли в таку ж ситуацію?
Просто роздуми. Я не сильно вірю в це, але що дивно, що люди, які зробили мені багато злого, зараз опинились точнісінько в такій ситуації один в один. І от я думаю, дивно звісно, але чи не бумеранг це? Не те що я б раділа, але образа навряд мене відпустить колись після того.
всемВсёИмного• вчера в 21:26
Ответ дляНепонятно
Христос выдумка только для тех кто во тьме, вот потому и турки, и монголы напали, все четко по карме) Потому что не молились)
Вот вам свежий пример кармы еще при жизни, даже не на потомках
https://youtu.be/CoMfWUYKzN8
Во тьме ведомое стадо им легко управлять

ГейСюда• 2 часа назад
Ну такое. Мои главные враги вообще умерли.