ФсеСама• Изменено вчера в 15:57
Як боротись з неадекватними дітьми в класі
Крик душі.
По перше, клас шобушний, бо 25 хлопців і 3 дівчинки.
Але з цих 25 хлопців 3 просто неуправляємі. Від цього страждає навчальний процес. 4 роки пекла якогось і важкої атмосфери, постійно знервованої вчительки.
Батьки морозяться.
Переживаю як з 5 класу діти будуть вчитись. Хто і хотів би навчитись, а можливості нема через балаган.
Деякі батьки пропонують писати колективну заяву із проханням прибрати цих дітей з класу. це, мабуть, неможливо.
Мені жаль тих батьків, але і всі інші стають заручниками ситуації
Батьки морозяться.
ФсеСама
• вчера в 16:00
Ответ дляЗабризкана водою
змінити школу чи клас
Школу мені дуже незручно змінювать, так як ця через дорогу.
А клас...у нас в одних програма інтелект. Програма хорошо, хотіли б продовжувать. Дитині подобається.
Дуже жаль на нуш переводить
Тракторні війська• вчера в 16:01
Початкова то ще квіточки, з 5 по 9 почнеться сама адська веселуха з дітьми, в 9 попустить
Мамин тріль• вчера в 16:01
Ответ дляФсеСама
Дуже жаль на нуш переводить
конечно тогда только терпеть
Распутница• вчера в 16:05
Ответ дляФсеСама
Дуже жаль на нуш переводить
детей из класса не уберут и не выгонят. У нас был случай хуже... мы оказались не толерантными мамами и перевели 8 учеников в другую школу, у нас в классе был особенный солнечный ребенок, который теребил на уроке свой орган и раздевался, а нам нужно было понять и принять... поэтому ушли в другую школу.
Вишиванка• вчера в 16:06
Ответ дляРаспутница
это жесть, я считаю что для таких детей должны быть спец. учереждения..
Тракторні війська• вчера в 16:06
Ответ дляSo_so
Ищите для 5кл хорошую школу
так справа не в школі, думаєте в якійсь іншій школі діти типу адекватніші? Моя вчилась в хорошій школі,але 7-8 клас це було щось неймовірне, вічно якісь розборки в них, то поліцію викликають,то ще щось траплялося.
Вишиванка• вчера в 16:07
автор, что говорят родители этих 3 мальчиков, и каким образом они терроризируют весь класс, пример?
Распутница• вчера в 16:07
Ответ дляВишиванка
я боюсь обидеть мам особенных деток, но когда мальчик не пьет гармоно-подавляющее это может закончится очень плохо и для самой мамы...
Ответ дляТракторні війська
Возможно я мыслю устаревшими мерками. Старшая дочь училась в хорошей школе, в физ мат классе, туда был отбор, дети были шикарные.
Интересно, сейчас в хорошие школы (не 1-4кл) совсем нет отбора?
ФсеСама
• вчера в 16:08
Ответ дляПироженкА
Прибрати дітей з класа
Прибирайте своїх тепличних ангелочків
Ще зробіть таких дітей виноватими, що інші відірви і викинь.
Тепличні ангелочки не народжуються, а виховуються
ФсеСама
• вчера в 16:09
Ответ дляТракторні війська
Ну у мого старшого за 7 років ще жодного конфлікту не було в класі. Всі хороші діти і вчитись хочуть.
Ну ниче се• вчера в 16:09
Ответ дляФсеСама
Дуже жаль на нуш переводить
ну то терпiть або жертвуйте - одне з двох, факт
Тракторні війська• вчера в 16:09
Ответ дляSo_so
та який там відбір, ну зрозуміло що хто не шарить в математиці в фіз-мат не піде, зараз школи за дітей майже б´ються, бо шалений відток дітей з країни.
Альдебаран• вчера в 16:10
Ответ дляФсеСама
Почнеться підлітковий вік то ті проблемні до школи не будуть доходити. А взагалі то це проблема, і дуже часто батьки таких дітей розуміють цю проблему, але нічого не можуть вдіяти.
Вишиванка• вчера в 16:10
Ответ дляРаспутница
поэтому обучение с нормотепичными детьми не может быть у таких детей, это может угрожать не только психике нормотепичного ребенка, но порой и жизни..
ФсеСама
• вчера в 16:11
Ответ дляВишиванка
Влаштовують бійки, обзивають, просто можуть ходить під час уроку, нічого не роблять і вчителька кричить. Сміються на уроці, розмовляють, не реагують на зауваження. Вчителька може весь день кричати і виховні роботи проводить.
Нема ні дня, щоб вчителька була вкінці дня не роздратоване і без осипшого голосу.
Уявіть ту атмрсферу в класі
Не вмію заміряти• вчера в 16:11
У подруги в классе сына (6,7 класс) трое пацанов постоянно срывали уроки, буллили некоторых детей, мешали всем. Дошло до снятия побоев, полиции. Родители их непробиваемые «это же дети»
Заучи, директор ничего не могут сделать. Только 1 пацан в результате давления ушел из класса. Это ужас
Не вмію заміряти• вчера в 16:12
Ответ дляSo_so
Сейчас в любые начальные школы нет отбора 😭
Только с 5-7
Вишиванка• вчера в 16:15
Ответ дляФсеСама
Уявіть ту атмрсферу в класі
ничего не сделаете, либо собраться остальным классом и отпиз..ть их троих, либо терпеть, либо переводить своего в другую школу..
Не вмію заміряти• вчера в 16:15
Ответ дляSo_so
Это я уже знаю, а вот неужели в 5 кл сейчас можно в хорошую школу просто придти и учиться?
Тут как раз есть отбор. Нужно пройти вступительный тест по нескольким предметам
Тракторні війська• вчера в 16:19
Значить, автор, ідете до директора колективно з іншими батьками і ставите питання радикально,або ви забираєте дітей зі школи або вони щось роблять.
Не вмію заміряти• вчера в 16:19
Ответ дляАпофиозная
здесь нужна работа с родителями. По-другому-никак.
Но это должна быть коммуникация директор или завуч - родитель, а не родитель-родитель