Милота• вчера в 19:26
Зачетный троллинг от Владимира Александровича
❗️❗️ Україна не рекомендує бути в москві на 9 травня представникам інших держав, – Зеленський.
Грамотний хвіст• 2 часа назад
Ответ дляSo_so
Я как раз помню.
Президент Володимир Зеленський звернувся до громадян України із проханням не панікувати через можливе повномасштабне вторгнення Росії та пообіцяв, що в країні пануватиме мир і всі зустрінуть 2023 рік.
Всім нашим громадянам, особливо похилого віку, потрібно це зрозуміти. Видихнути. Заспокоїтись. Не бігти по гречку і сірники.
Не думати тривожно і постійно ’Що ж буде завтра, що ж буде в майбутньому’. А знати. Розповідаю.
22 січня ми відзначимо День Соборності України.
Відкриємо Запорізький міст. За рік – збудуємо найбільшу трасу в Україні від Ужгорода до Луганська.
Будемо будувати дороги, мости, школи, стадіони, вагони, літаки і танки.
Вакцинуємо переважну більшість населення.
В квітні - відзначимо Великдень.
В травні як завжди – сонце, вихідні, шашлики, і звісно – День Перемоги
А это время все приближенные знали, что война будет. Выводили активы, вывозили семьи и так далее.
А Буча оставалась в Буче, Киев не стал Бучей только благодаря уму и самопожертвованию военных не давших высадиться рос в Гостомельском аэропорте и благодаря тому, что полоса в Жулянах была испорчена людьми вообще официально к армии не имевшим отношения.
В квітні - відзначимо Великдень.
Да вы шо. А мог бы и Киев Бучей стать? А как так могло случится?
Грамотний хвіст• 2 часа назад
Ответ дляОмлетик
неуважаю ’ героя’ зеленского.
и всем сердцем презираю!
Ну это понятно, вы же уже мысленно Киев разграбляли, пьянь
Милота
• 2 часа назад
Ответ дляSo_so
Я как раз помню.
В квітні - відзначимо Великдень.
Идите в бункер. С вашими нервами - вам иначе никак.
Грамотний хвіст• 2 часа назад
Ответ дляЛапка
даже не отдавайте энергию свою зеленой сволоте, игнор
А мы и есть его энергия. Говна пойди съешь на завтрак и водой из лужи запей, и проигнорируй
Милота
• 2 часа назад
Ответ дляSo_so
Я как раз помню.
В квітні - відзначимо Великдень.
Или второй вариант - берите белый флаг и в сторону фронта. Тут же все плохие. Может там вам больше повезет - может вам с ними лучше будет.
Грамотний хвіст• 2 часа назад
А что тут вообще рашистки разверещались. Вы к параду уже готовы? С детьми своими в могильный холмик дедов прорепетировали становится?
Ваша одежда на ближайшие 100лет, когда ваш лаптестан закроют в сссерии, будете опять мечтать об импортном, а если еще и сосисок удастся достать, может даже хотС догС сделаете
Грамотний хвіст• 2 часа назад
Ответ дляSo_so
Легко. Если бы военные под имитацией учений и в тайне от балабола нашего не готовились.
Фееричный бред. Военные сами готовились, президент не в курсе, даже не знает, что военные в стране есть, ездит просто так по всяким встречам, о чем то договаривается. Наверное, о поставках колбасы. Он хоть в курсе, что война в стране?
может он не знает? Или пока военные тут сами справляются, то и не скажем ему
Даже скопирую текст
poster
«Все це було абсолютно заборонено». Журналісти The Guardian дізналися, як ГУР і Залужний таємно намагалися готуватися до вторгнення РФ
Оскільки президент Володимир Зеленський не вірив, що Росія вторгнеться в Україну, ГУР та тодішній головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний таємно готувалися до повномасштабної війни.
Про це йдеться в великому розслідуванні-реконструкції видання The Guardian, для якого журналісти провели понад 100 інтерв´ю з високопоставленими чиновниками розвідки та іншими інсайдерами з багатьох країн.
В матеріалі вказано, що у розмовах між колишнім президентом США Джо Байденом і Зеленським тон іноді ставав напруженим, оскільки очільник Білого дому прямо заявляв, що росіяни йдуть на Київ.
Розчарований тим, що Зеленський та його команда не змогли його вислухати, тодішній радник з нацбезпеки Джейк Салліван вирішив зосередити увагу на українських спецслужбах та військових. Він сподівався, що вони піднімуть тривогу знизу.
«На кожній зустрічі вони казали мені, що це точно станеться. Коли я дивився їм в очі, я бачив, що сумнівів немає. І щоразу вони запитували мене: „Куди ви збираєтеся везти президента? Який план Б?“», — сказав український розвідник, який перебував у Вашингтоні, розповідаючи про численні зустрічі з колегами з ЦРУ.
Він відповів їм, що плану Б немає.
The Guardian пише, що невелика група офіцерів Головного управління розвідки справді почала тихе планування на випадок надзвичайних ситуацій у січні. Один з генералів ГУР згадував, що до цього підштовхували попередження США, а також власна інформація.
Журналісти зазначають, що під виглядом місячних навчань розвідники орендували кілька конспіративних будинків навколо Києва та вивезли великі запаси готівки.
Через місяць, у середині лютого, повномасштабна війна ще не розпочалася, тому «навчання» продовжили ще на місяць.
Залужний був розчарований тим, що Зеленський не хотів запровадити воєнний стан, який би дозволив йому передислокувати війська та підготувати плани бою.
В публікації вказано, що без офіційного схвалення Залужний зробив те незначне планування, яке міг. У середині січня головком та його дружина переїхали зі своєї квартири на першому поверсі до його офіційних помешкань у комплексі Генерального штабу з міркувань безпеки та для того, щоб він міг працювати довше.
У лютому, згадував інший генерал, серед вищого командування армії проводились командно-штабні навчання для планування різних сценаріїв вторгнення.
Вони включали напад на Київ та навіть ситуації, яка була б гіршою за ту, що зрештою сталася, коли росіяни захопили коридор вздовж західного кордону України, щоб зупинити постачання від союзників. Але без санкції зверху ці плани залишилися лише на папері, оскільки будь-яке велике переміщення військ було б незаконним і його було б важко замаскувати, зауважують журналісти.
В останній вечір перед атакою в штабі української армії Залужний та його вищі генерали намагалися вжити деяких заходів в останню хвилину. На дні Чорного моря були встановлені міни, щоб перешкодити потенційній морській висадці в Одесі, а деяким підрозділам наказали переміститися в більш стратегічні місця.
«Все це було абсолютно заборонено. Якби вторгнення не відбулося, існувала б ймовірність, що проти нас порушать кримінальні справи за це, але більшість командирів визнали, що у нас не було вибору, і здійснили це», — сказав один генерал.
ГУР також продовжувало тиху підготовку. 18 лютого тодішній очільник відомства Кирило Буданов отримав тригодинний брифінг від західного чиновника, який детально виклав російські плани захоплення аеродрому в Гостомелі.
Ця інформація допомогла розробити деякі оборонні плани в останню хвилину, хоча перемога України під Гостомелем у перші дні війни була б хаотичною і здобутою на межі можливостей.
И так далее
poster
Він відповів їм, що плану Б немає.
И так далее
Грамотний хвіст• 1 час назад
Ответ дляSo_so
Даже скопирую текст
poster
Він відповів їм, що плану Б немає.
И так далее
poster
Він відповів їм, що плану Б немає.
И так далее
Я не буду читать бредовые простыни с раша.ру.
По вашему мнению, в Чечне хоть президент знал о войне, или тоже, как Зеленский, гулял на лужайке, спасибо военным, подготовились хоть
Грамотний хвіст• 1 час назад
Ответ дляSo_so
Не оскорбляйте Дудаева таким сравнением.
Ответ на вопрос где?
По вашим же бредням президенты не знают, что творится
З горіха зерня• 1 час назад
Ответ дляГрамотний хвіст
А что там можно на параде офигенно сделать? Ваши картонные танки подбить?
Разве только лично ваши. А так можно раздолбать весь парад . Зеленский же может? Или не может и просто обещает , как и полагается шоумену