Мальчижка• Изменено 09 мая в 14:01
52000 грн за 5 днів для сім´ї з 4х на сніданках в Прикарпатті це дорого?
В мене не вкладається ця сума в голові. Раніше за цю суму можна було бюджетно тиждень на морі відпочивати. Але нічого норимального дешевшого з басейном не можу знайти.
Не служанка• вчера в 19:57
Ответ для3@йk@
Ви пишете маячню, і я відразу розумію, що вас там і близько не було)))
Гарного вечора 🩷
Мені ліниво фото шукати, щоб щось там довести аноніму на форумі. Приємних поїздок. Там це де? Вам за батьківщину образливо чи за витрачені гроші, що так чіпає, що хтось може не пісяти окропом від того буковелю.
Ще я за спа, прсти боги, і о диво дивне басейном і джакузі куди не перлась за тридев´ять земель...
Не служанка• вчера в 20:03
Ответ дляПокращена
Да, Испания это не Украина. Съездите и сами в этом убедитесь. Черное море это совсем другое море и даже с хорошим сервисом так и останется Чёрным морем.
Бо це не море. У світовій літературі це солоне озеро) там не вистачає проміле до моря - багато прісної води.
3@йk@• вчера в 20:18
Ответ дляНе служанка
Займіться своїми справами. А то вийшло: «ви три дні бігли, щоб сказати, що вам там не цікаво» 🤣🤣🤣
3@йk@• вчера в 20:24
Ответ дляПартизанка
Найдите под Киевом понтовые закрытые комплексы. Дешевле будет и лес есть и переезда нет. Будет вам и бассейн и массаж и спа и люкс))
А де це в київських поетових комплексах зі спа, басейнами і масажами буде дешевше???
Не служанка• вчера в 20:46
Ответ для3@йk@
Ну ви теж знайшли час відповісти, так що...