Джавеліна• вчера в 21:37
Син підліток, 17.5 і побачення з дівчиною
Дівчаиа, таке питання: є син, йому 17.5 років, 11 клас закінчує. З дівчатами ще півроку назад не зустрчався), почав ходити на побачення.
Сьогодні пішов з олнією дівчиною 2 раз, каже додому не прийду можливо ночувати. Дівчинка не місцева, в нашому місті знімає квартиру з подругою, вчиться.
Питання це ок чи не ок?
Мені якось не ок, але може я дуже старомодна в цьому питанні... Якби жив і общазі, я б нічого і не знала
Але ще є молрлший син і той спитає де брат)))
Питання це ок чи не ок?
Пушка заряджена• вчера в 22:16
Ответ дляЯ натуралка
В гуртожитках є вихователь. І от він несе відповідальність.
Это как? Нельзя выяснить забеременила ли девушка в общежитии)))
ДА да да• вчера в 22:16
Ответ дляЯ натуралка
Мені не ок. А ви як готові до внуків чи оплачувати аборт - то дозволяйте.
Ви гадаєте вони сексом виключно вночі займають?
Про що думають порадниці. Наче в країні рожевих поні живуть
Джавеліна
• вчера в 22:17
Ответ дляЯ натуралка
Ох. Вас ждуть великі проблеми. Ось це найстрашніше. Сидів дома, а тут в секунду зірвався.
Наприклад? Мав з 14 почати ходити до дівчат?
ТаЕщеОптимистка• вчера в 22:17
Ответ дляЯ натуралка
Скільки їм було років?
Після 11 класу. 17-18 років
Джавеліна
• вчера в 22:18
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Після 11 класу. 17-18 років
Те саме бкло у всіх моїх однокурсниць, 3-4 курч був курсом весіль
ТаЕщеОптимистка• вчера в 22:18
Ответ дляДА да да
Це точно. Виключно вночі.
ТаЕщеОптимистка• вчера в 22:19
Ответ дляДжавеліна
То чого ви кіпішуйте? Є довіра і слава Богу.
младокошкина• вчера в 22:19
Ответ дляДжавеліна
Можливо, в чомусь праві. Але більшімть пвдлітків, що я знаю все ж не дуже цінують думки длрослих, особливо з родинного кола. Згадайте себе
Ну і в мене питання: якщо дійсно це так, поваги немає до моїх слвв, пішов і не послухав. То як тепер мені вчинити?
Точно уверены, что дело именно в неуважении?
У него может быть просто свое мнение, и он не согласен с вашим.
И возможно, он всё-таки будет ночевать дома.
Я натуралка• вчера в 22:19
Ответ дляДжавеліна
Ну я не знаю. Це ж ви пишете, що сидів безвилазно вдома і ви хочете, щоб соціалізувався. А більшість вже давно тусуються в компанії, а не сидять вдома.
Я натуралка• вчера в 22:20
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Після 11 класу. 17-18 років
Ключове після школи в інституті.
Оно само купилось• вчера в 22:21
Ответ дляДжавеліна
Те саме. Алк я вчилась вдома, не погуляла), була дуде правильна і бла бла. Звичайно всякої фігні мені вдалося минувати
Значит плохо воспитали сына, раз не бережет свою девственность до свадьбы.
Он у вас наверно еще и дрочил. Кошмар!
Я натуралка• вчера в 22:21
Ответ дляДжавеліна
Вашому до 3-4 курсу як до неба рачки
Курочка• вчера в 22:21
Ответ дляДжавеліна
Не обращайте внимания, тут норма ахать я с 12 лет.
ТаЕщеОптимистка• 2 часа назад
Ответ дляЯ натуралка
Ключове після школи в інституті.
Немає ключового слова. І в 16 зустрічались. Я в 17 вийшла заміж, до того зустрічалась і таких людей тисячі. Якщо це його доля то мама нічого з цим не вдіє.
ТаЕщеОптимистка• 2 часа назад
Ответ дляКурочка
Норма тоді коли це зробили і немає чого закльовувати. З вашим впливом чи без нього, ваші діти все одно це зроблять.
Я натуралка• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ми говоримо про життя в гуртожитках. Бо життя в гуртожитку інститутсткому після школи і в училищі де діти після 9 класу- дуже різниться.
Курочка• 2 часа назад
Ответ дляЯ натуралка
Тусуются, но не спят где попало
ТаПрямТам• 2 часа назад
У моего барышня с его 16,6 лет. Он иногда дома не ночевал. Потом она стала к нам регулярно приезжать. Сейчас ему уже 18 и он живёт сам. Она к нему приезжает на несколько дней.
Главное, про контрацепцию напомните.
Мой в курсе, что аборт-не средство предохранения и плохо влияет на женское здоровье. Он девочку свою любит, поэтому пользуются презиками.
Главное, про контрацепцию напомните.
ТаЕщеОптимистка• 2 часа назад
Ответ дляЯ натуралка
Але сплять зараз років з 15. Це факт який є. Не зважаючи на ваші бажання.
Я натуралка• 2 часа назад
Ответ дляКурочка
Тусуются, но не спят где попало
Ну а в автора не тусувався, а одразу на ніч заходів на 2 побаченні. Це лякає.
Курочка• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Діти не повинні цього робити, це роблять молоді дорослі люди.
Джавеліна
• 2 часа назад
Ответ дляЯ натуралка
Ну так якщо у нього не було бажання? Сидів за компом цікавився конструкторвми лля сай ів, криптою і т.д. Зараз різко стали цікавити гульки і т.д, певно дозрів
ТаЕщеОптимистка• 2 часа назад
Ответ дляКурочка
У автора він не дитина. Ви свого можете до 40 дитиною вважати але на його стосунки ви не вплинете
Джавеліна
• 2 часа назад
Ответ дляОно само купилось
Он у вас наверно еще и дрочил. Кошмар!
А ви юмористка)))
ТаЕщеОптимистка• 2 часа назад
Ответ дляОно само купилось
Он у вас наверно еще и дрочил. Кошмар!
Про ´дрочіл´. Дрочать майже всі підлітки, без виключення це також не має викликати бурю емоцій.
Джавеліна
• 2 часа назад
Ответ дляЯ натуралка
Ось ключове, дякую
Я сама тіотки що зрозуміла, що мене лякає: дуже все швидко)
Сидів вдома, а потім бах і не ночує різко
Тому і питаю, може я все пропустила і для більшоств і 17.5 це зараз норма
Курочка• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
В Україні? Може й норма. У доньки в класі за кордоном в 16 майже у всіх батьківській контроль, немає хлопців, навіть на дискотеку для підлітків, де на одну дитину два поліціянта пів класу ще не пускають. Проте українські дівчата поводять себе як місцеви шалави.
ТаЕщеОптимистка• 2 часа назад
Ответ дляДжавеліна
Ось ключове, дякую
Автор, він молодий хлопець. Просто нагадуйте про безпечний секс, відверто.
Джавеліна
• 2 часа назад
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ну це не обговорюється, це роблять всі, а якщо хтось не робить, то явно це вже трохи дивно
ТаЕщеОптимистка• 2 часа назад
Ответ дляКурочка
Ви всім в труси заглядаєте, чи виключно до українок така ненависть? У вас секс також раз в рік з вимкненим світлом? Що чужий турбує. Свята жінка. Про всіх, все відомо.