Джавеліна• вчера в 21:37
Син підліток, 17.5 і побачення з дівчиною
Дівчаиа, таке питання: є син, йому 17.5 років, 11 клас закінчує. З дівчатами ще півроку назад не зустрчався), почав ходити на побачення.
Сьогодні пішов з олнією дівчиною 2 раз, каже додому не прийду можливо ночувати. Дівчинка не місцева, в нашому місті знімає квартиру з подругою, вчиться.
Питання це ок чи не ок?
Мені якось не ок, але може я дуже старомодна в цьому питанні... Якби жив і общазі, я б нічого і не знала
Але ще є молрлший син і той спитає де брат)))
Питання це ок чи не ок?
Поумничка• вчера в 22:31
Никакой нормы в этом нет. Пока живет в Вашем доме, должен следовать Вашим правилам и не важно, сколько ему лет. Если такой самостоятельный стал - вперед на свое жилье и пусть ночует где хочет
Викупана• вчера в 22:31
Ответ дляДжавеліна
Тобто на вашу думку, ок? Не заважати не приходам додому, правильно?
Презики ему с собой дайте. А то мало ли )
Оно само купилось• вчера в 22:32
Ответ дляТаПрямТам
У моего барышня с его 16,6 лет. Он иногда дома не ночевал. Потом она стала к нам регулярно приезжать. Сейчас ему уже 18 и он живёт сам. Она к нему приезжает на несколько дней.
Главное, про контрацепцию напомните.
Мой в курсе, что аборт-не средство предохранения и плохо влияет на женское здоровье. Он девочку свою любит, поэтому пользуются презиками.
Главное, про контрацепцию напомните.
У меня другая пугалка: одно неловкое движение и ты отец. На аборт еще надо уговорить, чтоб 18 лет не платить алименты.
Викупана• вчера в 22:32
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я в 17 років вийшла заміж і для мене це ок. Життя штука складна. Головне презервативи хай купить.
А вашему жениху тоже было 17 и он учился в школе и жил с родителями ?
Борисфенка• вчера в 22:34
Ответ дляДжавеліна
Ну так якщо у нього не було бажання? Сидів за компом цікавився конструкторвми лля сай ів, криптою і т.д. Зараз різко стали цікавити гульки і т.д, певно дозрів
Хай гуляє. В пелені не принесе.
Я б адресу дівчинки спитала.
ТаЕщеОптимистка• вчера в 22:35
Ответ дляВикупана
Ні моєму женіху було 19 і він служив в армії. Уявляєте з солдатом зв´язалась, спала з ним і досі за ним заміжня. Жах просто.
Курочка• вчера в 22:35
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ви всім в труси заглядаєте, чи виключно до українок така ненависть? У вас секс також раз в рік з вимкненим світлом? Що чужий турбує. Свята жінка. Про всіх, все відомо.
Спілкуюсь з батьками та бачу дітей. Моя пішла гуляти з подружкою, о 20.00 зайшла за піжамою , йде до подружки на ночівлю, так її мама вже подзвонила чого так пізно їдуть. Взяли таксі, а до цього навіть в центрі не дозволила їм гуляти, сиділи в ТЦ на фудклрті. Хоча тут в центрі безпечно
Молчалка• вчера в 22:40
Меня не поймут здесь, но я бы поставила ультиматум - или ты дома в 12,или если в 12 тебя не будет дома - я звоню в полицию. И позвонила бы, если бы не пришёл, и плевать на его обиды. Все эти отношения мамы-дети хороши до тех пор, пока что-то не случится. А как что-то происходит, сразу все вопят в один голос:’А где мама/родители были?’
Он несовершеннолетний, Вы не в своей стране,Вы и только Вы несёте за него ответственность.
Викупана• вчера в 22:36
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ну так у вас уже ситуация была не такая как у автора. Сыну автора 17 и он школьник. И вряд ли кому - то будет в радость, если он решится жениться или ребёнка заделает.
ТаЕщеОптимистка• вчера в 22:40
Ответ дляВикупана
Ще раз питаю, звідки ви берете інформацію що ці стосунки мають чимось закінчитись, окрім побачень? Мені було 16 і я не вважаю що це було рано. Це було прекрасно. Дітей доречі ми захотіли лише через 5 років шлюбу.
Хвець-тець• вчера в 22:37
младшему какое дело?он у вас директор?
ответить просто,что в гости поехал))
младокошкина• вчера в 22:38
Ответ дляДжавеліна
Ось ключове, дякую
Я сама тіотки що зрозуміла, що мене лякає: дуже все швидко)
Сидів вдома, а потім бах і не ночує різко
Тому і питаю, може я все пропустила і для більшоств і 17.5 це зараз норма
А сколько времени они знакомы? Сколько виделись вживую?
Марфа Українівна• вчера в 22:42
Ответ дляМолчалка
А потом мамы удивляются: почему дети уходят из дому и полностью обрывают связь с родителями.
ТаЕщеОптимистка• вчера в 22:46
Ответ дляМолчалка
І навіть якщо вона сьогодня і завтра це заборонить, він все одно вийде з під цього контролю. І вийде не в 35, а на багато раніше. І якщо він щось накоїть то в будь якому випадку вивозити будуть його батьки. Ви створюєте для себе ілюзію контролю. Вона нічого не варта
Джавеліна
• вчера в 22:46
Ответ дляГаля із Дарниці
А девушке сколько лет?
И в той стране законы бы вам знать.
Дівчині вже 18
ТаЕщеОптимистка• вчера в 22:46
Ответ дляПопельшка
Секс должен быть только после замужества.
Ваш комент просто геніальний. Можна крапку поставити.
Джавеліна
• вчера в 22:47
Ответ длямладокошкина
2 побачення, каще що прийшла до них працювати на цьому тиждні (фудкорт)
Все буде Україна• вчера в 22:48
Ответ дляПапина дочка
Секс і бути дорослим різні речі. Бути дорослим - брати відповідальність. По-перше донесіть йому що це не ок. По друге він як син має не тільки думати пісюном, але й головою, що мати не буде вночі спати за таких обставин. Нехай позустрічаються, ви з нею познайомитеся, а вже потім будуть ночівлі - це нормально
Они днем будут ахаться. При чем к сексу ночи?
Джавеліна
• вчера в 22:48
Ответ дляМарфа Українівна
Тут я теж погоджуся, у сина характер з дитинства нелегкий як для батьків, але гарний як для себе самого.
Язикувата Хвеська• вчера в 22:49
Ответ дляДжавеліна
Ну от і я думаю як правильно. Дівчинка б це точно ні
А хлопець, я не знаю( Все забороняти, ну корзиночка
Відпустити страшнр
Я в все ж таки спробувала відмовити його від цієї ідеї. Ну дійсно 2 побачення і вже ночувати хоче там. Попросила б місяців 2-3 позустрічатись без ночівель. А цим часом ви б про дівчину вже щось би більше знали.
Галя із Дарниці• вчера в 22:50
Ответ дляДжавеліна
Только пришла и уже 2 свидания. Швыдкая такая мадам.
Вы про контрацепцию сыну напомните лишний раз.
Джавеліна
• вчера в 22:53
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Дуже слушно. Проговорю ще й це
Поумничка• вчера в 22:53
Ответ дляМарфа Українівна
Ну уж точно не потому, что мама ставит разумные рамки.
Джавеліна
• вчера в 22:54
Ответ дляГаля із Дарниці
Ну от для мене це теж дивно, якщо дівчина не знаючи хоопця, на другомк побачені запросить додому і не побоїться ж...
младокошкина• вчера в 22:54
Ответ дляДжавеліна
Это стрёмно / странно / не ок.
Ладно б им было хорошо за 20 или познакомились-провстречались какое-то время. Смущает не ночевка в 17 лет сама по себе, а то что они едва знакомы — и уже сходу ночёвка. Ладно б вечеринка толпой и часть людей остаются ночевать…
Сын уже ушёл? Попросите, чтоб на связи был, телефон заряжен и чтоб видели его геолокацию.
Молчалка• вчера в 22:55
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ну да, ну да. Это я створюю, а Вы створэте иллюзию взаимопонимания. Понятно, что выйдет из под-контроля.Но не раньше совершеннолетия, и во всяком случае живым и здоровым.
Джавеліна
• вчера в 22:57
Ответ длямладокошкина
Это стрёмно / странно / не ок.
Дякую за пораду, вже пішов. Буду писати періодично