забиякина• сегодня в 18:25

Хто правий: клієнт чи консультант?

Зробіть вибір:
вже голосів: 106
клієнт
консультант
тиць
Зараз все скажу• сегодня в 18:35
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Покупатель притрушенный звиздец
Ну есть такое, нефик было вступать далее в диалог

Зараз все скажу• сегодня в 18:37
Ответ дляКвартираЧья
Сотні так запропонуєш - 2 людини погодяться і куплять. Це база продажів.
Фуяза это. Вчера пыталась купить себе вещь. Мы вышлем надожкой, подтверждаете? Да, высылайте мне, если у вас товар оригинал. Я знаю как отличить копию, подделку и т.д. ответ мне это сток из Европы.
Речь идет о кроксах, цена дороже ин сайта.
Заюшка_хозяюшка• сегодня в 18:38
Вообще фразы консультанта о том, что она не читает чужие мысли, «что я должна была ответить» грубые. Понятно, что консультантов заставляют впихивать товар и навязывать сетки, но огрызаться не стоило.
Тектологиня 80lv• сегодня в 18:39
Ответ длязабиякина
В чому не права консультант?
Нужно говорить, извините, хорошего дня, чтоб ті сдохла, но не вступать в полемику
Кудрі кручу сама• сегодня в 18:39
Із запропонованих варіантів правий - тиць
Бо обидві фантастично нервові
автор забиякина • сегодня в 18:41
Ответ дляТектологиня 80lv
🤣🤣
PORKA• сегодня в 18:42
Покупатель - мозгоклюй. Ужасно то, что он (она) где-то работает и коллегам, а еще соседям, другим специалистам в салоне и т.д. так мозги имеет.

Дівчина Гілмор• сегодня в 18:41
Навіщо продавець продовжив діалог після ’зачем мне ваша размерная сетка’?
PORKA• сегодня в 18:44
Ответ длязабиякина
В чому не права консультант?
З консультантом все ок.
Просто, мабуть, краще було б запитати - ’можливо, вам підійде чорний колір? якщо так, можу надіслати розмірну сітку’.
А покупець просто істеричка.
автор забиякина • сегодня в 18:43
Ответ дляPORKA
З консультантом все ок.
А покупець просто істеричка.
Так, тепер розумію
Стриптизерка• сегодня в 18:49
Ответ длязабиякина
В чому не права консультант?
Пытается напврить неподходящий цвет
Спасу мир• сегодня в 18:50
Ответ дляЛагшмивара
Попит на ці халати надзвичайно високий, тому зараз у наявності лише чорні.
Чи буде цікава вам розмірна сітка?
Це звичайна маніпуляція. Якщо попит ’надзвичайно високий’, то чому продавець не замовляє те, що користується попитом? Я розумію, що коли мені пишуть про надзвичайно високий попит, то просто набивають собі ціну, прикриваючи цим прогалини в асортименті. Тому я від такого продавця піду.
Стриптизерка• сегодня в 18:51
Ответ дляКвартираЧья
А ещё 2 взбеленятся и выскажутся, что и произошло. Нафига консультант продолжает строчить?
Редисочка• сегодня в 18:52
Тю, блин, нажала на «клиент», прочитала «кто НЕ прав».
Консультант делает свою работу - удерживает клиента, предлагает варианты, цепляет на дальнейший диалог.
Если б она всем клиентам отвечала только на прямой запрос - да, только в одном цвете - она б теряла потенциальных покупателей.
Клиент реально ищет как бы прикопаться
Стриптизерка• сегодня в 18:53
Ответ длязабиякина
Це робота, є пункти які повинні виконуватись
А последующие комментарии тоже должны быть? Прям по пунктам?
Редисочка• сегодня в 18:53
Ответ дляСтриптизерка
Так можно ж вежливо ответить - спасибо, черный не интересует, хорошего дня. И всё
КротоТо• сегодня в 18:55
Ответ длязабиякина
В чому не права консультант?
Встретились две дебилки называется. Больше конечно не права клиент, но продавец или менеджер с навязчивым сервисом тоже не права. Она после фразы ’есть только в красном цвете’ должна была дождаться дальнейшей реакции клиента. Размерную сетку предлагать не нужно было. А так - навязчивый сервис. Возможно это и тригернуло клиентку.
Лагшмивара• сегодня в 18:56
Ответ дляСпасу мир
Це всі розуміють
І якщо людині принципово чорний не треба, вона його і не купить.
Але закрити питання, не роздратувати клієнта -це варіант.
Обмінялися ’Вдалими днями’ і досвідос
Стриптизерка• сегодня в 18:57
Ответ дляРедисочка
Кто из них двоих на работе и должен быть вежлив?

Говорю-балакаю• сегодня в 18:58
Ответ дляЗараз все скажу
В том что сетку размерную предлагает. У вас запрос был сразу на другие цвета, ответьте нет, только в черном
Це його робота. Зі сторони консультанта все окей.
КротоТо• сегодня в 18:58
Ответ дляГоворю-балакаю
Навязчивый сервис никто не любит и он уже всех задолбал.
Редисочка• сегодня в 18:59
Ответ дляСтриптизерка
Так консультант ей вежливо ответила, предложила размерную сетку и тогда из клиента полилось говно вместо вежливого же отказа и завершения разговора
Спасу мир• 2 часа назад
Ответ дляЛагшмивара
Це всі розуміють
Обмінялися ’Вдалими днями’ і досвідос
Дивіться, я пишу за себе. Якщо мене влаштував би чорний колір, після вашої відповіді я б його не купила. Бо я не люблю, коли мною маніпулюють і щось нав´язують. Ви відразу втратили таких клієнтів, як я. Аналогічно не люблю, коли щойно переступиш поріг, консультант вже приклеюється до тебе з ’допомогою’ і ходить як тінь. Я сама знаю що мені потрібно, а якщо треба поточнити любу інформацію, я знаю як знайти продавця і запитати.
Я вважаю, що продавець абсолютно правильно відповів, запропонувавши розмірну сітку. Це до речі, не сприймається як нав´язування. Він інформує про наявний колір і пропонує сітку. Покупець почав бикувати.
Продавцю потрібно було відповісти (на питання навіщо пропонує сітку) : Це моя робота. Якщо вам буде потрібна моя допомога, будь ласка, звертайтеся. І нічого більше не пояснювати. Покупець пішов би бикувати в інше місце, продавець зберіг би нерви.
Стриптизерка• 2 часа назад
Ответ дляРедисочка
После первого комментария ’зачем?’ , нужно было ответить ’извините, всего хорошего’ и мысленно послать лучики поноса, а не вступать в перепалку.
Спасу мир• 2 часа назад
Ответ дляКротоТо
Я впевнена, що продавець - людина підневільна. Я колись у студентські роки підробляла трохи продавцем промислових товарів у магазині. Власник вимагав по п´ятах ходити за покупцем, нахвалюючи йому товар. Ще мені дуже ’подобалося’, як продавців вчили не водити у ’дорогий зал’ тих, хто ’бідно виглядає’. Це дурня повна, бо одяг не завжди відображає гаманець. Але чи може продавець диктувати власнику магазину?
Так і тут. Цілком може бути, що продавця натаскують говорити стандартні фрази, які він зобов´язаний вимовити.
автор забиякина • 2 часа назад
Ответ дляСтриптизерка
Якщо до мене вже звертаються як до людини яка не відповідає погляду як я повинна працювати, то я напевно маю право відповідати, якщо захочу
Тільки не про гроші• 2 часа назад
Ответ дляКвартираЧья
Тому й заманюють різними уловками в директ. Вже звикли шо ціну в дірект, а вже й навіть які розміри взагалі є теж не пишуть, виставили фото, все решта-в дірект
Кицюююня• 2 часа назад
Ответ длязабиякина
В чому не права консультант?
Клиент ёпнутая на голову провокаторша, а консультанту надо было закрыть беседу раньше и не вестись.
Тільки не про гроші• 2 часа назад
Клієнтка прикрашена більше ніж продавець.
Мене наприклад також бісить питаєш одне а потім написують і написують, напарюють і припарюють
Тільки не про гроші• 2 часа назад
Ответ дляРедисочка
Клиент реально ищет как бы прикопаться
Боже, це такі убогі уловки. Мені треба халат НЕ чорного кольору, а не разговори разговарювати