Фоточки нема• 1 час назад
Ви б будували стосунки з чоловіком з дитиною, якщо у самої дітей ще немає?
У чоловіка є дитина від попереднього шлюбу, звісно він з нею спілкується і проводить час, і звісно з її матір´ю виходить теж. Чи пробували б ви будувати з таким стосунки? У самої дітей немає, вік за 30, тому наче й перебирати вже не дуже приходиться але і такий варіант таке собі
наКоблучках• 1 час назад
А если было бы наоборот? Тетка с прицепом и мужчина без детей. Что вы бы посоветовали тому мужчине?
Кидаю курити• 1 час назад
А мама где? Я на знаю.. смотря какие плюсы у мужика. Если деньги есть, любовь, то конечно стала бы строить, родила бы своего для баланса
Фоточки нема
• 1 час назад
Ответ дляЗалатавая
я бы точно нет, ненавижу детей
Отож, я не ненавиджу, але чужих не люблю. І дитина ж автоматично підтягує колишню дружину у твій простір
Щепотка_совести• 1 час назад
Я - ні.
У чоловіка були такі стосунки, а у неї її дитина, він пішов від неї.
Залатавая• 1 час назад
Ответ длянаКоблучках
как будто мужчина сам не знает, что ему надо))
Фоточки нема
• 1 час назад
Ответ длянаКоблучках
Шукати далі. Є так багато хороших жінок самотніх без дітей
наКоблучках• 1 час назад
Ответ дляЗалатавая
Ну значит и автор должна знать, что ей надо
Фоточки нема
• 1 час назад
Ответ длянаКоблучках
Так я знаю. Знаю, що мені такий варіант не підходить, але вік вже не той, щоб дуже перебирати і раптом людина непогана, а я зі старту відшию
Анонім-ка• 1 час назад
Нет конечно , если он хороший отец то он должен проводить время с ребенком , полностью обеспечивать и так далее , если он этого не делает то мужик гандон еще хуже . Поэтому нет и в том и том случае я эгоист поэтому мне нужно внимание и естественно совместные дети
наКоблучках• 1 час назад
Ответ дляФоточки нема
Это да. Ну вас надо послушать свой разум и сердце. Надо ли оно вам.
наКоблучках• 1 час назад
Ответ дляФоточки нема
А вы своих детей хотите?
Фоточки нема
• 1 час назад
Ответ дляКидаю курити
Воно на жаль не для балансу часто виходить. Коли ти розумієш, що є ще один рот, який скажімо так об´їдає твою дитину, там вже не про баланс, включаються природні інстинкти. Цікаво , може зайдуть жінки, які колись вже зробили такий вибір і напишуть про свій досвід
Фоточки нема
• 1 час назад
Ответ длянаКоблучках
А вы своих детей хотите?
Звичайно, і тут вже знаєте, як тут люблять писати, одразу фату приміряю)))
наКоблучках• 1 час назад
Ответ дляФоточки нема
А сколько вы вместе? Вы обсуждали планы на жизнь ? Хоть примерно
ДелайКак_Я• 1 час назад
Ответ длянаКоблучках
Это не вопрос советов других. У всех разные характеры.
Фоточки нема
• 1 час назад
Ответ длянаКоблучках
Поки ми просто спілкуємося і я бачу, що діло починає заходити далі і я все зважую,а чи треба воно мені. До розмов про сім´ю і дітей поки не доходило
Сладко-соленая• 1 час назад
Ответ длянаКоблучках
Посоветовала бы почитать классику: она вся про злых мачех... отчимы обычно добрые)
Цирк на дроті• 1 час назад
Ответ дляФоточки нема
Ви закомплексована тупа баба, лишіть його
Сладко-соленая• 1 час назад
Ответ дляЦирк на дроті
Она просто троль)
Фоточки нема
• 1 час назад
Ответ дляЦирк на дроті
А вас з прицепчиком заділо? Заздрите, що можу роздумувати?
Фоточки нема
• 1 час назад
Ответ дляСладко-соленая
Она просто троль)
Ага, одні тролі на форумі
забиякина• 1 час назад
Їдьте закордон і перебирати будете, скільки захочете. Чудовий вік, щоб покрутити європейцями )) Воно вам треба, ті нерви. Краще одній бути. Хіба що - він ну дуже забезпечений
Цирк на дроті• 1 час назад
Ответ дляФоточки нема
Ні, я не вважаю дітей причепом, але ваші висловлювання підтверджують мої слова.
Кидаю курити• 1 час назад
Ответ дляФоточки нема
Если деньги есть то пусть объедает ещё куплю. А борщ не думаю что ребёнок сильно на обычную еду типа картошки супов будет сильно драться с моей малой
Фоточки нема
• 1 час назад
Ответ длязабиякина
Часто тут читаю таке і розумію, що так і є, чоловіків там точно більше зараз. Але це 50-50, може ж і не вийти, а от роботу там таку я фіг знайду, яку тут маю
наКоблучках• 1 час назад
Ответ дляСладко-соленая
А я бы посоветовала глянуть программу «Один за всех» или «говорить Україна». Там обычно отчимы любят залезть в трусы к детям жены
наКоблучках• 1 час назад
Ответ дляФоточки нема
На вашем месте общалась бы с другими параллельно и выбирала, что и кто больше нравится . Сколько лет вашему жениху? Кем работает?