Девальвация• вчера в 22:34

Не розумію, як люди можуть зраджувати одне одного?

Мені навіть з пакетом АТБ заходити в Аврору стрьомно
Пошаманю• вчера в 22:35
Бо у вас є совість, а у когось її нема. І у більшості людей в Україні нема совісті, тому вони мочать одне одного доказуючи хто самий безсовісний.

verschwommenheit• вчера в 22:35
Лижу совестно
Перша скрипка• вчера в 22:37
Не зарекайтесь или рискуете узнать.
На границе• вчера в 22:39
Я теж цього не розумію. То ж є голова, яка має включатись.
На границе• 2 часа назад
Ответ дляПерша скрипка
Не зарекайтесь или рискуете узнать.
Я от за себе ручаюсь. Я страшенно брезглива. Навіть не розглядаю щоб за руку хтось узяв. Фу.
Може ще третю?• 2 часа назад
Люблю эту шутку)
Когда-то в детстве прочитала в одной книжке фэнтезийной: ’клянусь расстаться раньше, чем между нами возникнет ложь’. С годами поняла, что это правильно, но трудноосуществимо.
Не за Будка• 2 часа назад
А вот Авроре глубоко плевать, пока вы испытываете муки совести, она бесстыже раздает свои пакеты всем желающим и получает удовольствие.

Капризуля• 2 часа назад
Ответ дляПошаманю
Не треба про більшість. У більшості совість є і люди в нас переважають прекрасні, добрі і чесні.
Капризуля• 2 часа назад
Ответ дляПерша скрипка
Не зарекайтесь или рискуете узнать.
Погані вчинки це вибір людини і більш нічого.