Фрекен бок• Изменено сегодня в 12:54

Індуси, що за фігня?

Вони підтримують рашу у війні проти України, а їх завозять масову в Україну, а далі вже й рашистів повезуть сюди? Що за за фігня така? Не вдалося Київ за 3 дні, так вони тут роблять населення лояльне до раші? Ще й платять їм ЗП вдвічі більше ніж українцям. Двірник індус отримує від 35 тис грн, а військовий українець 20, ця як взагалі?
Mary_40• сегодня в 14:30
Бред. Зачем бы индусы жворнику платить больше? Зачем государству тратить деньги не премии куда.
Не нпло кричать стттоно против населения, деньги можно и украсть если сильно хочется, Зачем их инлусв давать

Та никада в жизни• сегодня в 14:30
Ответ дляКидстаффовна
Вот именно. Можу запросити в промзону недалеко від м. Лісова. В гуртожиток, де живуть іноземці і трохи наших. Оціните рівень їх ’свинства’. Вони навіть взуття за порогом кімнати залишають.
Ну да, а сейчас то, что показывают, то то все фейки
Мама Карло• сегодня в 14:31
Ответ дляТётушка Лошадь
В Европе всем приезжим платят меньше чем своим. Индусы работают на заводах, в доставках. Такси - это их максимум. Кто в доставках работает ? Или студенты подрабатывают или индусы. А у нас их оценивают выше чем украинцев. За 35 тыс никто бы в дворники у нас не пошел ? В тупости нашей власти не Европа виновата
Но майданить уже нельзя, шах и мат. Местных в мясорубку, ´шоб не изнастловал бурят´, Бангладеш на стройку, индусов на завод.
Mary_40• сегодня в 14:31
Наши оже работают в короче. Еа резких должностях.
Кидстаффовна• сегодня в 14:31
Ответ дляТа никада в жизни
Я вірю своїм очам, а не піз..болам , яким потрібно перегляди накрутити, або привернути до себе увагу
Мама Карло• сегодня в 14:32
Ответ дляВоздух в банке
Почему же тупость, неужели вы до сих пор не видите целенаправленный геноцид украинской нации,неприкрытый?
Не мешайте людям зарабатывать, им хорошо платят
Поліпривіт всім• сегодня в 14:32
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
Не думаю)) ви собі з аноніма можете плюватися скільки завгодно, поки адміни дозволяють🤣 ви ж без нього в ж*пу запхаєте язик такі речі написати))🤣

Свисток ля-минор• сегодня в 14:32
Ответ дляТа никада в жизни
Это жесть
Но вам такое нормально
Видео с полосканием не из Украины) но мухи схавают, да
Поліпривіт всім• сегодня в 14:33
Ответ дляСвисток ля-минор
З України, але, можливо, це давніші роки. Була версія, що могли і цигани бути, їх у тих краях теж багато
Кидстаффовна• сегодня в 14:40
Ответ дляПоліпривіт всім
Я згадала де подібне бачила. Зупинка Лівий берег ЖД в Києві, і шалаші циганські в камишах. Коли будівництво дійшло до них, то вони там саме таке і лишили після себе на березі.
Свисток ля-минор• сегодня в 14:37
Ответ дляПоліпривіт всім
Не позорьтесь, этому видео несколько лет и его как только не втюхивали
Это Индия, показывают пример бедняков
Полтавська галушка• сегодня в 14:37
Ответ дляПоліпривіт всім
Удалено администрацией...
Міні-бікіні• сегодня в 14:37
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
Вкотре переконуюсь, що з такими співвітчизниками, як ви, і русні не треба
Полтавська галушка• сегодня в 14:38
Ответ дляМіні-бікіні
Удалено администрацией...
Най хоч раз• сегодня в 14:38
Ответ дляПоліпривіт всім
Ммм, як цікаво. А мене колись в Дніпрі ледь не побили за українську. Може, справа не тільки у західняках, а в тому, що ви самі ненавидите все українське? кликали хуйла хіба не ваші регіони?
Удалено администрацией...
Поліпривіт всім• сегодня в 14:39
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
Іди х*йлу соси, щоб рублі видав за працю
Міні-бікіні• сегодня в 14:40
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
Головне аби ви швидше не получили
Най хоч раз• сегодня в 14:41
Ответ дляКидстаффовна
Капец...нашей реке Днепр....
Полтавська галушка• сегодня в 14:42
Ответ дляНай хоч раз
Удалено администрацией...

Чорт і Шо• сегодня в 14:42
Ответ дляНай хоч раз
Капец...нашей реке Днепр....
Устроят здесь помойку
Кидстаффовна• сегодня в 14:43
Ответ дляНай хоч раз
Капец...нашей реке Днепр....
Її засрали українці. Давно, почитайте.
А індуси не такі дурні їхати прати в річці,коли з крана тіче вода,і стоїть поряд пральна машина.

Екологічний стан річки Дніпро у 2026 році оцінюється як близький до критичного, з високим рівнем забруднення фосфатами, азотом та промисловими відходами. Основними причинами є цвітіння води через скиди стічних вод, неефективні очисні споруди, а також змив добрив із сільськогосподарських угідь.
Чорт і Шо• сегодня в 14:43
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
Чорт і Шо• сегодня в 14:43
Ответ дляКидстаффовна
Її засрали українці. Давно, почитайте.

А почему они моют ноги в той же миске с которой пьют?
Мамкиня доця• сегодня в 14:45
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
Он будет исходить в фантазиях троллей с советчицы, которым поступила разнарядка клепать по несколько тем в день.
Вчера была тема что уже завезли и им платят больше. В Косово, В Косово же наверное металлургический комбинат или что-то такое. Там в индусах острая потребность. Так хочется увидеть этого работодателя, который сидит ждёт индусов, чтобы им больше заплатить. Страсть как хочет индусов одарить. А сегодня оказывается что не завезли и соотвественно не платят, а только собираются.
Кидстаффовна• сегодня в 14:45
Ответ дляЧорт і Шо
Може десь і гівно своє їдять, але не знаю,не зустрічала таких
Розбещена цяточка• сегодня в 14:47
У нас в местной группе девочки вопрос задают
Най хоч раз• сегодня в 14:48
Ответ дляКидстаффовна
Її засрали українці. Давно, почитайте.

Я в курсе, в каком состоянии река Днепр, не хочу, чтоб иноземцы доконали
Кидстаффовна• сегодня в 14:50
Ответ дляНай хоч раз
Її доконають українці, можете не переживати, бо нічого з запланованого не робиться.
Тільки язиками ляпають десятиліттями.
Поліпривіт всім• сегодня в 14:54
Ответ дляСвисток ля-минор
Это Индия, показывают пример бедняков
Що не позоритись? Цей міст такий реально у західних краях, це підтвердили люди у коментах під відео, які там живуть. Єдине, що облізлий, тобто це могло бути відео не теперішнього часу
Полтавська галушка• сегодня в 14:54
Ответ дляЧорт і Шо
Удалено администрацией...