Фрекен бок• Изменено сегодня в 12:54
Індуси, що за фігня?
Вони підтримують рашу у війні проти України, а їх завозять масову в Україну, а далі вже й рашистів повезуть сюди? Що за за фігня така? Не вдалося Київ за 3 дні, так вони тут роблять населення лояльне до раші? Ще й платять їм ЗП вдвічі більше ніж українцям. Двірник індус отримує від 35 тис грн, а військовий українець 20, ця як взагалі?
Вапщета• 2 часа назад
Ответ дляБрюлик в стразах
Так весь мир терпит и даже в рашке танцы с бубнами индийские прям на красной площади . Там поток индийцев побольше чем у нас .
Кстате ’ Мігрантів з Індії, Бангладешу чи Ефіопії заохочують в Україну зарплатою у 15 тисяч грн,’ .
Кто то своего сына/мужа отправит на завод за 15 штук в месяц ?
В наших не набагато більші зарплати. Якщо не Київ. Кваліфікованим робітникам 20 тис +- платять, інженеру після вузу 15 тисяч. Мої рідні працюють.
Воздух в банке• 2 часа назад
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
Рано радуетесь, цель зеленых- завезти 10 миллионов мигрантов маргиналов, о чем они открыто говорят, так что вся Украина будет в них.
Не забыаем, что эти маргиналы не стенсняются открыто анонсировать свою педофилию.
Мама Карло• 2 часа назад
Ответ дляКидстаффовна
Так, бо війна. Але нажаль бронювання нема. Але це ж зараз. До війни класти цеглу за 1000$ багато бажаючих не було, бо важко, тут я згодна. Вигідніше було зварювальником монолітчиком, стропальщиком та ін
Комерційний проект, верхівка заробляє і кайфує, пересічних могилізують. Порадниці перші два роки аплодували, потім потроху начали розумнішати, але не всі. Самі хитрі присмокталися до ´двіжу´
Поліпривіт всім• 2 часа назад
Ответ дляКоленная ложечка
Ну так индус ценнее чем наш, особенно если индус из уважаемой касты жрецов или воинов
Найсмішніше те, що індус зараз має прав більше, ніж звичайний український чоловік, який тут народився. І сміх, і гріх
Мама Карло• 2 часа назад
Ответ дляВоздух в банке
Цель зеленых как можно дольше удержаться при власти и как можно больше украсть. Все остальное - побочные моменты.
Поліпривіт всім• 2 часа назад
Ответ дляВоздух в банке
10 чи не 10, але була новина, що до 2030 планується 4,5 млн завезти
Та никада в жизни• 2 часа назад
Ответ дляКидстаффовна
Хто кого принижує? Ви пришлете свого чоловіка цеглу класти за 40000 грн? Я не кажу зараз. Бажаючих було небагато і до війни. А узбеки були раді, бо в них за те саме платили 300$ .
Это жесть
Но вам такое нормально
Мама Карло• 2 часа назад
Ответ дляПоліпривіт всім
Правильно, бо наявність українського громадянства багатьом коштувало життя.
Полтавська галушка• 2 часа назад
Ответ дляВоздух в банке
Удалено администрацией...
Поліпривіт всім• 2 часа назад
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
Ммм, як цікаво. А мене колись в Дніпрі ледь не побили за українську. Може, справа не тільки у західняках, а в тому, що ви самі ненавидите все українське? кликали хуйла хіба не ваші регіони?
Полтавська галушка• 2 часа назад
Ответ дляПоліпривіт всім
Удалено администрацией...
Полтавська галушка• 2 часа назад
Ответ дляПоліпривіт всім
Удалено администрацией...
Поліпривіт всім• 2 часа назад
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
Кликали хуйлушу, то чого тепер плачете? Освободив вас?
Воздух в банке• 2 часа назад
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
Вы не учитываете, что жили среди студентов- индусов, пакистанцев медицинских вузов,т.е своего рода интеллектуалов
, а не трудовых мигрантов из слоев отборного маргинеза
Поліпривіт всім• 2 часа назад
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
Головне, аби не на кацапській
Полтавська галушка• 2 часа назад
Ответ дляВоздух в банке
Удалено администрацией...
Та никада в жизни• 2 часа назад
Ответ дляВоздух в банке
Да, в ФБ уже было обращение одного из таких, который приехал в Украину - типа какие тут красивые и милые женщины и мальчики и девочки(((
Это все очень страшно, а люди не понимают (((
Полтавська галушка• 2 часа назад
Ответ дляПоліпривіт всім
Головне, аби не на кацапській
Удалено администрацией...
Кидстаффовна• 2 часа назад
Ответ дляТа никада в жизни
Это жесть
Но вам такое нормально
Той Дмитрук пише ...уйню, вибачаюсь. Іноземці які вже 10 років+ працюють в Україні, нічим іншим в побуті від наших не відрізняються. Можливо в них на батьківщині не було умов, і вони там в річках прали, так і в нас це було ще 100 років назад.
В них лише інший менталітет,і є свої особливості Але свиньми їх ніяк не назвеш.Українці які поїхали до Європи,теж відрізняються,але ж вже пристосувались,і живуть за місцевими законами і звичками
Мама Карло• 2 часа назад
Ответ дляТа никада в жизни
Это жесть
Но вам такое нормально
Самое интересное, что этим древним и мудрым этносам никто не запретит договариваться с москалями :) их местные разборки вообще не пекут, освобождайте территиории и бай-бай, загорелые пацаны все порешают
Полтавська галушка• 2 часа назад
Ответ дляПоліпривіт всім
Я вообще не с востока).
Просто рада за вас)
Та никада в жизни• 2 часа назад
Ответ дляКидстаффовна
Хоть ссы в глаза - всё божья роса
Воздух в банке• 2 часа назад
Ответ дляТа никада в жизни
Видела это жесть, при чем дословно там было приезжайте, тут много милых ’маленьких девочек и мальчиков’, т.е в оригинале звучало Little girls and boys...Жесть.просто, не зря слуги уродов пытались протянуть брачный возраст с 14 лет, может и протянут позже
Тётушка Лошадь• 2 часа назад
Ответ дляПолтавська галушка
Удалено администрацией...
В Европе всем приезжим платят меньше чем своим. Индусы работают на заводах, в доставках. Такси - это их максимум. Кто в доставках работает ? Или студенты подрабатывают или индусы. А у нас их оценивают выше чем украинцев. За 35 тыс никто бы в дворники у нас не пошел ? В тупости нашей власти не Европа виновата
Мама Карло• 2 часа назад
Ответ дляВоздух в банке
Понимание, как всегда, прийдет слишком поздно
Поліпривіт всім• 2 часа назад
Ответ дляПолтавська галушка
Я вообще не с востока).
Просто рада за вас)
А звідки, з боліт?
Кидстаффовна• 2 часа назад
Ответ дляТа никада в жизни
Хоть ссы в глаза - всё божья роса
Вот именно. Можу запросити в промзону недалеко від м. Лісова. В гуртожиток, де живуть іноземці і трохи наших. Оціните рівень їх ’свинства’. Вони навіть взуття за порогом кімнати залишають.
Полтавська галушка• 2 часа назад
Ответ дляПоліпривіт всім
А звідки, з боліт?
Удалено администрацией...
Воздух в банке• 2 часа назад
Ответ дляТётушка Лошадь
Почему же тупость, неужели вы до сих пор не видите целенаправленный геноцид украинской нации,неприкрытый?
Поліпривіт всім• 2 часа назад
Ответ дляТётушка Лошадь
Все наша влада якраз чудово розуміє. Отримали завдання і умови за отримання певних бенефітів. Кармани набили, у закордонні маєтки поїхали, це ж не їм жити серед індусів