Щас ухожу• сегодня в 14:00
Яку страву ви готуєте, коли треба дешево, багато і щоб ще завтра залишилось?
Гарнюнька• сегодня в 15:00
Ответ дляЖінка з перцем
Успіхів!
Дякую.Певно ,перейду на вівці.
В горах ще відносно чисто
Ласунка• сегодня в 15:02
Гречку завжди варю на кілька днів, хтось з молоком, хтось з м´ясом чи куркою. Рис , плов. Голубці перці ( напівфабрикати). Завжди готую так по кількості щоб було на завтра, і гріти нормально було.
кнопкодав• сегодня в 15:02
Ответ дляГарнюнька
Дійсно.
Тре тримати бичків і пацє,але біда,що весь корм на пестицидах і гербіцидах.
А риба теж з гормонами і свинцем
Ох біда..біда)
А риба теж з гормонами і свинцем
Ох біда..біда)
Ми всі помремо)
Файно Замало• сегодня в 15:16
Пиріжки смажу на кефірі, на другий і навіть третій день вони смачні, в мікрохвильовку на хвилину і як свіжі.
Злюка бобер• сегодня в 15:43
Ответ дляОбстановщица
Не кажіть, вже півсвіту вимерло від курки та свинини
Каждый день помирают. Ужас