Щас ухожу• 1 час назад
Яку страву ви готуєте, коли треба дешево, багато і щоб ще завтра залишилось?
Лама_мама• 1 час назад
Я так не готовлю, мне не нужно. Но, думаю, борщ, вареники, блины с начинкой, голубцы, перцы фаршированные
Настасья Пицун• 1 час назад
Котлеты обычные или рыбные , отбивные и гарнир к этому любой . Можно и просто каши наварить но так белок же должен быть обязательно
Заела_пластинка• 1 час назад
смажена картопля з укропом. Дешево і смачно але не дуже здорово. Ну іноді можна. ’Щоб завтра залишилося’ - здається це від кількості залежить а не від того що за страва
Жінка з перцем• 52 минуты назад
20 років назад коли будували перший раз хату так готували.
Для сім´ї ніколи так не готую.
Ніхто їсти не буде, вчорашю, ще й дешеву їжу
Для сім´ї ніколи так не готую.
Гарнюнька• 44 минуты назад
Ответ дляЖінка з перцем
Для сім´ї ніколи так не готую.
Дороге-не значить здорове
Жінка з перцем• 41 минуту назад
Ответ дляГарнюнька
Дороге-не значить здорове
Головне, щоб свіже.
От гріта їжа, точно не про здоров´я
Гарнюнька• 40 минут назад
Ответ дляЖінка з перцем
Головне, щоб свіже.
От гріта їжа, точно не про здоров´я
Смажене свіже теж не про здоров*я
Жінка з перцем• 38 минут назад
Ответ дляГарнюнька
Смажене свіже теж не про здоров*я
А ще якщо свинина чи курка то взагалі отрута, чи смажене чи печене
Обстановщица• 35 минут назад
Ответ дляЖінка з перцем
Не кажіть, вже півсвіту вимерло від курки та свинини
Марічка• 34 минуты назад
Дешевше каші нема нічого, але на другий день вона нікому не треба. Так, щоб і на завтра залишилося, готую лише голубці, котлети, запечене великим шматком мясо
Гарнюнька• 33 минуты назад
Ответ дляЖінка з перцем
Дійсно.
Тре тримати бичків і пацє,але біда,що весь корм на пестицидах і гербіцидах.
А риба теж з гормонами і свинцем
Ох біда..біда)
А риба теж з гормонами і свинцем
Ох біда..біда)
Фокус-Покус• 32 минуты назад
Супи, рагу різноманітні типу болоньєзе чи просто тушковане м´ясо. Вареники чи налисники з м´ясом, сиром,картоплею, плов..
Жінка з перцем• 31 минуту назад
Ответ дляГарнюнька
Дійсно.
А риба теж з гормонами і свинцем
Ох біда..біда)
А риба теж з гормонами і свинцем
Ох біда..біда)
Успіхів!