Піу!Піу!• 1 час назад
Постало питання із вибором нової кухні (меблі).
Розгублені від пропозиції і вибору. Можливо тут є форумчани із Івано-Франківська, то підкажіть, будь ласка, із власного досвіду, де краще замовляти меблі і що краще виглядає, якісніше і практичніше:
1) фасади якого виробника;
2) фасади матові/глянцеві;
3) фасади із фарбованого МДФ чи в пластику ;
4) столешня із ДСП чи МДФ;
5) до стелі чи ні;
6) на ніжках чи ні;
7) з прихованими ручками чи ні.
Хочеться кухню в світлому тоні точно не холодного білого, а, наприклад, кольору "жасмин", "крем". Поділіться, будь ласка, фото своєї красоти (кухні). Можливо ще є якісь деталі, які потрібно проговорити із майстрами? Дякую всім наперед за допомогу.
1) фасади якого виробника;
2) фасади матові/глянцеві;
4) столешня із ДСП чи МДФ;
5) до стелі чи ні;
6) на ніжках чи ні;
7) з прихованими ручками чи ні.
Голова колгоспу• 59 минут назад
2) фасади матові/глянцеві; - глянец
4) столешня із ДСП чи МДФ; - МДФ
5) до стелі чи ні; - до стелі
7) з прихованими ручками чи ні. - з прихованими
4) столешня із ДСП чи МДФ; - МДФ
5) до стелі чи ні; - до стелі
З бісиками• 57 минут назад
Ответ дляГолова колгоспу
фурнитуру ставьте Блюм
Это она, в икеевской кухне метод вроде? Тогда плюсуюсь
Голова колгоспу• 57 минут назад
Ответ дляЗ бісиками
не знаю, я икеевские кухни никогда не видела
З бісиками• 54 минуты назад
Фасади матові чи глянцеві - ні, їдете до магазину і лапаєте їх пальцями після пиріжків. А потім дивитесь з ліхтариком телефону на них. Точно найменше брудняться з фактурою під дерево, але якщо гладенькі, то тільки так. Мдф краще
Дівчина Гілмор• 52 минуты назад
У мене матові, білі, фарбовані.
Сліди від пальців на дуже видно
Фурнітура блюм, доводчики класні
Сліди від пальців на дуже видно
Фурнітура блюм, доводчики класні
Молчалка• 51 минуту назад
У нас дсп, HPL- столешня- затягнула 315тис, автор, в МДф- це буде триндець як дорого
З бісиками• 50 минут назад
Ответ дляГолова колгоспу
Загуглила - да, блюм. У меня такая кухня была 11 лет и нежно ее люблю. Кстати, молочная матовая, но следов почти не оставалось, и те стирались мокрой тряпкой. Скйчас с кухней на заказ, более дорогой, матерюсь
Забагаловка• 44 минуты назад
2) виглядають краще матові, але витирати легше глянцеві
4) я за hpl
5) до стелі
6) а є не на ніжках? Просто вони закриваються плінтусом (чи як воно називається? вилетіло з голови)
7) скриті ручки мені більше подобаються
4) я за hpl
5) до стелі
7) скриті ручки мені більше подобаються
Цвірінь• 40 минут назад
може піти з іншого боку?
Автор, який розмір кухні у вас і який бюджет ви на це готові викласти ?
Трахтибидох• 36 минут назад
Ответ дляГолова колгоспу
У ікеі вона
Але це популярна фурнітура тому у багатьох притомних виробників є
Трахтибидох• 36 минут назад
Ответ дляМолчалка
В нас камінь дешевше
Піу!Піу!
• 35 минут назад
Ответ дляЗ бісиками
До стелі та жо підлоги, це без варіантів. Якщо у вас стеля не 4м))
А, якщо багатоквартирний будинок, і є ймовірність підтоплення зверху сусідами? Думаю, якщо не до стелі, то легше буде познімати шкафчики. Чи не так?
Піу!Піу!
• 34 минуты назад
Ответ дляЗ бісиками
А якою? Що змінюєте, удосконалюєте?
Піу!Піу!
• 31 минуту назад
Ответ дляЗабагаловка
4) я за hpl
5) до стелі
7) скриті ручки мені більше подобаються
4) я за hpl
5) до стелі
7) скриті ручки мені більше подобаються
Є. З метою економії продовжуть основу бокову ДСП-шну , на якій і стоїть шкафчик.
Піу!Піу!
• 29 минут назад
Ответ дляЦвірінь
може піти з іншого боку?
Невелика, довжиною 3,25 без врахування ширини духовки.
З бісиками• 29 минут назад
Ответ дляПіу!Піу!
А якою? Що змінюєте, удосконалюєте?
Не удосконалюю, просто інший будинок. Зараз третій будемо робити з нуля, пристреліть мене 😅
Ще хорошого - зробіть висувні розетки. Якщо є місце, звичайно. Хороша штука. І можу рекомендувати чорну мийку, якщо вам по стилю підійде, це любов
Забагаловка• 29 минут назад
Ответ дляПіу!Піу!
Сумнівна економія...
Піу!Піу!
• 28 минут назад
Ответ дляМолчалка
О-о-о..., то сама столешня? Ну, так, дуже дорого.
Забагаловка• 27 минут назад
Ответ дляПіу!Піу!
А ви натяжні стелі плануєте чи гіпсокартон?
Піу!Піу!
• 27 минут назад
Ответ дляЗ бісиками
Покажіть, будь лака.
Червона ікорка• 26 минут назад
Ответ дляМолчалка
Ну если денег не жалко, то можно и за 400 брать
З бісиками• 26 минут назад
Ответ дляПіу!Піу!
Підтоплення буде ще чи ні, а от бісячий пилозбірник вам гарантовано, якщо залишите відкритий верх) ну і це виглядає дешевше завжди, бо ніби не для цієї кухні робилося. Можна не фасадом, а гіпсокартоном зашити верх, його замінити буде легше.
Виключення - якщо вас регулярно топлять і треба відразу бачити усю стелю, щоб сторожити появу плям
Забагаловка• 25 минут назад
Ответ дляМолчалка
А які розміри?
315 це ж вся кухня? Не столешня?
Забагаловка• 25 минут назад
Ответ дляПіу!Піу!
Та ні, мабуть
hpl не настільки дорога
Піу!Піу!
• 24 минуты назад
Ответ дляЗабагаловка
А які розміри?
315 це ж вся кухня? Не столешня?
Ні, довжина кухні 4,35.