Мені 37 років, давно заміжня, матеріально не залежні. Маю токсичних батьків, після заміжжя, батьки з погрозами виписали з будинку, та оформили все на сестру, постійні образи в сторону моєї сімʼї. Під час спільної вечері, знову звучали образи різного характеру, але вже при сторонніх людях, після чого ми перестали спілкуватись. Тепер на свята батьки шлють вітання в меседжі, жодних спроб налагодити спілкування не проявляють, лиш звинувачують що я не вдячна. Хочу почути пораду як діяти далі .
ЧупакабраЗеБест• 1 час назад
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
А за что они требуют благодарности?
Что родили Вас?
Что содержали Вас?
Что родили Вас?
Что содержали Вас?
а вы точ не знаете, списко уже много лет неизменный: за то что не сдали в дет дом, за тарелку супа, за зимнюю шапку, зато что ты в пту отучилась и в школе своими силами.
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Якраз до моєї освіти не мають відношення, вивчилась вже будучи заміжньою, та влаштувалася на високооплачувану роботу
Ответ дляТаня-1aa6
Не спілкуюся з минулого року, тут вплив іде через онуків, що я по відношенню до них жорстока, тому важливо було почути думки сторонніх людей, бо така їхня поведінка мені досі не зрозуміла
Дітям не треба спілкуватися з токсичними людьми.
Живить так, наче у вас батьки померли.
Дітям замість зустрічей з бабусею та дідусем влаштовуйте щось більш веселе та корисне - аквапарк, музеї, прогулянки, що там вони в вас люблять. Вони і не згадають про них.
На дитячих телефонах батьків заблокуйте. І незнайомі номери теж.
У мене це вже пройдений етап. Іншіх варіантів для спокійного життя у вас нема.
Живить так, наче у вас батьки померли.
Ответ дляTettigona
Живить так, наче у вас батьки померли.
Старші вже починають розуміти реальне ставлення , люблячих вдають тільки при сторонніх,тому тут питання часу