Заикальница• вчера в 18:54
Питання по ремонту. Ваша думка.
Ремонт у старій квартирі.
Майстри одну зі стін (біля вікна) зашивали гіпсокартоном. Кімната манюня, я хотіла, щоб поштукатурили, але вони сказали, що так їм зручніше і обіцяли, що втрати площі не буде, товщина вийде такою ж, як була стара штукатурка (приблизно 2 см).
Сьогодні заходжу і бачу, що трубу опалення наполовину занурили у стіну (до ремонту між стіною і трубою було десь 1,5-2 см, долоня спокійно проходила). Тобто мені збрехали.
Я тепер не уявляю, навіщо мені гріти стіну на вулицю, та і як взагалі тепер шпалери клеїти.
Переробляти не хочуть, типу так буде краще.
Ситуація норм чи стрьом?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Ситуація норм. Хай буде
Ситуація стрьом.
Подивлюся результати
Заикальница
• вчера в 18:57
Ответ дляПроня_Прокоповна
Радіатори опалення наполовину в стіні чи стояки?
Труба стояка.
Радіатор під вікном, там ще не доробили.
Залізна пані• вчера в 18:59
Так гіпсокартон теж зверху треба штукатурити. Шви і фінішною, ви не знали?
Проня_Прокоповна• вчера в 18:59
Ответ дляЗаикальница
Труба стояка.
Стояки то не критично. Шпалери можна не клеїти, взагалі під фарбування практичніше. Авторе, а хто купляє матеріали? Вас не зацікавило куди стільки листів гіпсокартону?
Заикальница
• вчера в 18:59
Ответ дляСегодня я не я
Что значит так удобнее,просто так одна цена,а штукатурить дороже
Штукатурити так само по ціні, три інші стіни вони штукатурили.
Тут просили гіпсокартон, щоб їм не морочитися з трубами якраз. Бо під трубу ж не пролазить та штука, якою рівняють.
Залізна пані• вчера в 19:00
Ответ дляПроня_Прокоповна
Она думала 1 см уйдет, а ушло 4
Заикальница
• вчера в 19:00
Ответ дляЗалізна пані
Знала. Вони обіцяли, що тоненький візьмуть, і загальна товщина буде не більше 2,5 см.
Залізна пані• вчера в 19:01
Ответ дляЗаикальница
А скільки получилось?
Заикальница
• вчера в 19:01
Ответ дляПроня_Прокоповна
Планувалося шпалери і шпалери куплені, і клей до них теж.
Гіпсокартон обговорювали, я ж писала.
Сегодня я не я• вчера в 19:02
Ответ дляЗаикальница
Ну могли всю стену сделать как обычно,а под трубой вручную
Проня_Прокоповна• вчера в 19:02
Ответ дляЗаикальница
Таке враження, що ви найняли Равшана та Джамшута вам ремонт робити
Заикальница
• вчера в 19:02
Ответ дляЗалізна пані
Она думала 1 см уйдет, а ушло 4
Саме так.
Обіцяли 2-2,5 см, пішло більше 4.
Сегодня я не я• вчера в 19:03
Ответ дляЗаикальница
Так стена кривая,этот тонкий не может лечь вплотную
Залізна пані• вчера в 19:04
Та не парьтесь, зато стена ровная будет. Там же все равно батарея и туда мебель не поставишь. +- 2 см то такое....
ніколи такого не було• вчера в 19:12
Ответ дляБезВзяток
Чесно? Радійте що взагалі майстрів знайшли на вторинну нерухомість.
Работаете?)
ніколи такого не було• вчера в 19:15
Автор, почему Вы не сняли батареи и не сделали по- людски?
Теперь поздно пить боржоми.
ніколи такого не було• вчера в 19:17
Ответ дляБезВзяток
Так
Ну так оно и видно. Никак цену себе не сложите)
Заикальница
• вчера в 19:39
Ответ дляПроня_Прокоповна
Та ні, я того майстра знаю вже років 10, він мені робив меблі, все було якісно.
Заикальница
• вчера в 19:40
Ответ дляЗалізна пані
Батарея під вікном, утоплена.
Вам нормально стіну гріти? І раптом щось з трубою станеться, ламати стіну?
Заикальница
• вчера в 19:41
Ответ дляніколи такого не було
Теперь поздно пить боржоми.
Причому батареї до труби стояка?
Залізна пані• вчера в 19:47
Ответ дляЗаикальница
Батарея під вікном, утоплена.
Они и батарею зашили в стену?
Заикальница
• вчера в 19:48
Ответ дляЗалізна пані
Они и батарею зашили в стену?
Ні. Батарея у ніші під вікном як була, так і є.
Патріотка з дивану• вчера в 20:07
Ответ дляЗаикальница
Батарея під вікном, утоплена.
Я 17 років прожила з трубою в стіні. В будинку аналогічно, зробили в стінах. В мене розводки по стінам немає. Це не естетично.
ніколи такого не було• вчера в 20:08
Ответ дляЗаикальница
Причому батареї до труби стояка?
У меня доступ. Снимается батарея и удобно доступ к стояку. Заодно и за батареей привели в порядок всё б
Ну- Ваша квартира и деньги.
Я б так не оставила.
Ну- Ваша квартира и деньги.
Я б так не оставила.
Заикальница
• вчера в 20:10
Ответ дляніколи такого не було
Ну- Ваша квартира и деньги.
Я б так не оставила.
Ну- Ваша квартира и деньги.
Я б так не оставила.
У нас труба загальна вертикальна, від неї вбік вже труби для кімнати, до яких приєднується батарея.
Патріотка з дивану• вчера в 20:12
Мені нормально гріти стіну, це запобігає появі грибка. Тим більше що втрати тепла дуже незначні в тій трубі. Якщо вам потрібен доступ можна робити короб який знімається або залишити труби по стінах. Мені особисто так не подобається. В мене і у ванні всі водяні труби в стінах. Чудово виглядає.
Заикальница
• вчера в 20:14
Ответ дляПатріотка з дивану
Короб мені теж не подобається.
Доступ може бути потрібен, бо зверху ’чарівні’ сусіди і що їм може бути треба робити з трубою, непередбачувано.