Смячиком• 2 часа назад

Щоб ви обрали (графік)?

1 варіант. 2/2 по 13 годин
Підйом о 5 ранку+ з 8 ранку до 21 робота, вдома о 22 вечора.
Перевага що більше вихідних у місяць.
2 варіант 5/2 з 11 ранку до 20 вечора
Можливість довше поспати, але й мало часу на себе
Зробіть вибір:
вже голосів: 44
1 варіант
2 варіант
Патика-мотика• 1 час назад
Выбрала 2 вариант.
2/2 Вы не успеете отдохнуть. Первый день Вы будете приходить в себя, во второй выходной - готовиться на работу.
Работаю 1/3 с людьми, у меня такое ощущение, что выходных нет.

Морковна• 1 час назад
Первый график- ну просто кошмар!
В 5 вставать, 13 часов пахать ( еще и на ногах скорее всего), дома в 22 и опять вставать в 5 утра. Ну трындец!
Алина-1240• 1 час назад
2 на 2
автор Смячиком • 1 час назад
Я зараз працюю в другому варіанті, працювала і в першому)
В кожному є свої плюси і мінуси.
1 варіант, два дні просто випадають з життя, в мене було так що я прокидалась і я вже чекала на вечір другого дня, тому що ці два дні просто мінус з життя, але вони пролітали швидко і знову довгоочікувані вихідні, я могла відіспатись, більше всього встигнути зробити і тд
Зараз я працюю в 2 варіанті, плюс що не встаю рано, не їду в час пік на роботу, спокійно снідаю, привожу себе в порядок, ввечері приїжаю додому не така забита, але мало часу на себе, 2 вихідних трохи мало, але вихідні не йдуть на те щоб відіспатись як в 1 варіанті))
Патика-мотика• 1 час назад
Во 2 варианте рабочий день начинается с 11 утра, Вы сможете утром решать свои вопросы: поход к врачу, документы.
Однозначно• 1 час назад
Если условия как у вас, то 2 вариант. А вообще для себя хотела бы 2/2, но максимум по 12 часов, а лучше 10-11
автор Смячиком • 1 час назад
Ответ дляПатика-мотика
1 варіант робота була стояча, я багато була на ногах, фізично більше працювала
А другий теж робота стояча, але я більше сижу, і менш фізично втомлююсь

ЖивунаБагамах• 1 час назад
2/2 с опыта
Відповів всім• 1 час назад
Краще з 8 ранку до 17:00.
Але із того що ви написали то другий варіант .
Патика-мотика• 1 час назад
Ответ дляСмячиком
13 часов на ногах плюс дорога, можно угробить себя.
автор Смячиком • 1 час назад
Ответ дляПатика-мотика
Да, в мене ще дорога туди була час, я стоячи їхала, бо повно людей, назад добре хоч сиділа
Мушля з Криму• 1 час назад
Ответ дляМорковна
Первый график- ну просто кошмар!
Та триндець! Це повернутися додому, блиснути очима і знову на роботу їхати. А потім наступні 2 дні і не помітиш через втому
автор Смячиком • 1 час назад
Ответ дляМушля з Криму
Перший день я відсипалась до 10 години мінімум, потім поки снідала поки каву випила вже обід, прибирати, робити щось по дому особого натхнення не було в перший день, а другий день прокидаєшся до обіду поприбирав, і після обіду вже думаєш про ту роботу