Мандолина Бу• 09 июня в 14:50
Дівчата, поділіться своїм досвідом
На якому терміні ви дізналися стать малюка?
Сьогодні була на УЗД, у мене рівно 16 тижнів. Лікар довго дивилася, просила пройтися коридором хвилин 10, бо дитинка лежала так, що нічого не було видно. Потім знову довго дивилася, просила перевертатися то на правий, то на лівий бік, казала, що огляд утруднений.
У підсумку сказала, що точно не впевнена, бо видно погано, але з імовірністю 90% — дівчинка.
Як думаєте, на такому терміні вже можна довіряти результату, чи на УЗД ще можуть помилитися?
Сьогодні була на УЗД, у мене рівно 16 тижнів. Лікар довго дивилася, просила пройтися коридором хвилин 10, бо дитинка лежала так, що нічого не було видно. Потім знову довго дивилася, просила перевертатися то на правий, то на лівий бік, казала, що огляд утруднений.
У підсумку сказала, що точно не впевнена, бо видно погано, але з імовірністю 90% — дівчинка.
Як думаєте, на такому терміні вже можна довіряти результату, чи на УЗД ще можуть помилитися?
автор
Мандолина Бу
• 09 июня в 14:52
Ответ дляНепогодка
В 12 тижнів
Ого, так рано дізналися) Кажуть, що найкраще видно з 18 тижня, якраз на другому скринінгу
Непогодка• 09 июня в 14:53
Ответ дляМандолина Бу
Ого, так рано дізналися) Кажуть, що найкраще видно з 18 тижня, якраз на другому скринінгу
З обома дітьми сказали в 12,причому старшій дитині вже 17 років, думаю зараз ще краща апаратура
Кидаю курити• 09 июня в 14:57
Моя пряталась вплоть до 21-й недели. Не показалась ни на 12-й ни на 18-й неделе. Потом уже на 21-й неделе я заболела пиелонефритом и меня отправили на узи оценить активность плода. Там и сказали что девочка)
Патріотка з дивану• 09 июня в 15:02
Сына было на 12 неделе видно, а дочка пряталась до самых родов
Намакушка• 09 июня в 15:07
Одну дочку в 12+5 недель, другую в 13. Мой узист всем на таком сроке говорит правильно
Ковбой Хагис• 09 июня в 15:07
Хлопчика побачили на узи 13 недель.
Родилась девочка 🤣
Нах мне те спецы, я вообще не просила оглашать пол, люблю безусловно.
Родилась девочка 🤣
Нах мне те спецы, я вообще не просила оглашать пол, люблю безусловно.
2
когдадеЦкие• 09 июня в 15:12
Ответ дляГарантую неперелевки
Помилятись можуть завжди
Мені подобався жарт узіста: ’Якщо помилюсь, принесете мені малюка - за свої помилки мушу відповідати!’
2
Колдунья-вещунья• 09 июня в 15:14
Старшого сказали у 21 тиждень.
Менший на такому ж терміні ногою закрився, лікар сказав, що, скоріше за все, хлопчик.
А у 30 тижнів він вже лежав так, що стать не можна було побачити, бо мої ребра заважали.
Перші УЗД я робила на 11 тижні, там ще нічого в принципі не видно.
Проміжні УЗД я не робила, не призначали.
Менший на такому ж терміні ногою закрився, лікар сказав, що, скоріше за все, хлопчик.
А у 30 тижнів він вже лежав так, що стать не можна було побачити, бо мої ребра заважали.
Перші УЗД я робила на 11 тижні, там ще нічого в принципі не видно.
Проміжні УЗД я не робила, не призначали.
Для драки• 09 июня в 15:15
Ответ дляМандолина Бу
Ого, так рано дізналися) Кажуть, що найкраще видно з 18 тижня, якраз на другому скринінгу
13 тижнів-все вірно)
Помидорина• 09 июня в 18:08
Пока не родила, точно не знала.На одном мальчик, на втором девочка, а перед декретом в один и тот же день узист сказала мальчик, а на доплере сердца - девочка. Так и пошла в роддом не зная кто, но ловила себя на мысли в течение всей беременности,что сын. Так и оказалось.А куме все три раза называли девочка, купила все розовое и бело розовую коляску. Растит Артема и пережила ужасную депрессию
Звоночек• 11 июня в 09:36
Недели на 13-14 пришел результат НИПТ. Это точнее всех УЗИ и намного спокойнее. Если есть фин возможность, то странно его не делать. На 1 скрининге не видно было. На 2 подтвердили что мальчик.
автор
Мандолина Бу
• 11 июня в 09:37
Ответ дляЗвоночек
Недели на 13-14 пришел результат НИПТ. Это точнее всех УЗИ и намного спокойнее. Если есть фин возможность, то странно его не делать. На 1 скрининге не видно было. На 2 подтвердили что мальчик.
Добрый день) У меня будет второй скрининг 29 июня и думаю, что уже точно скажут. В любом случае, мы будем рады и девочке, и мальчику 😊
Звоночек• 11 июня в 09:40
Ответ дляМандолина Бу
Добрый день) У меня будет второй скрининг 29 июня и думаю, что уже точно скажут. В любом случае, мы будем рады и девочке, и мальчику 😊
НИПТ - это ж не только пол, по поводу кучи заболеваний можно выдохнуть спокойно, узи не на 100% может все показать. Удачи Вам, пусть будет хороший результат в любом случае!
автор
Мандолина Бу
• 11 июня в 09:45
Ответ дляЗвоночек
НИПТ - это ж не только пол, по поводу кучи заболеваний можно выдохнуть спокойно, узи не на 100% может все показать. Удачи Вам, пусть будет хороший результат в любом случае!
Спасибо Вам огромное! 🤗
1
СкрипяСердцем• 17 июня в 21:15
В 16 тижнів лікар сказав схоже на дівчинку, а потім каже але і наче схоже на хлопчика)) порадив прийти в 20 тижнів, 97% ствердив вже що дівчинка)))
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу

