ПуГоФФка• 1 час назад
Сьогодні бачила неповнолітніх за кермом шок
Випадоково побачила стояла перед світлофором на перехресті, повертає джип мітсубісі, вікно відкрите, за кермом дитина років 12-14 а на пасажирському ще менший 8-10 років. Чи був хтось на задньому не видно, тоніровка чорна. Якби не відкрите вікно взагалі б не побачила шкода не встигла запам´ятати номера. Ситуація жах. І це не пуста вулиця в селі десь де немає руху особливо. Це в Києві на перехресті вулиць Ахматової Григоренко .
ПуГоФФка
• 1 час назад
Ответ дляЖена брата Админа
У 18 багато хто виглядає як дитина
В мене в самої діти є. Я б не переплутала. Була з чоловіком він теж сказав що діти видно. Малі худі дитяче обличчя.
Жена брата Админа• 1 час назад
Ответ дляПуГоФФка
В мене теж є діти, дочці 17, має водійські права , виглядає набагато молодше багатьох дівчат її віку. Я теж у 18 на вигляд була дитиною з вагою 35 кг. Тому на око це дуже субʼєктивно
ПуГоФФка
• 1 час назад
Ответ дляЖена брата Админа
Ну дай бог, бо виглядало саме як діти
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляЖена брата Админа
Звідки у 17 права?
Вмію заміряти найкраще• 1 час назад
Я водила папину машину с 14 лет, но конечно не в городе и не по трассе. По лесной дороге, по дачному кооперативу. И папа сидел сзади, сначала рядом.
Цибулька зла• 1 час назад
Ниче не успели. Ни фото детей сделать, ни номеров. Реакция как у забора. Куда вам двоим на дорогу вылазить?
Жена брата Админа• 1 час назад
Ответ дляВ шоколаде
Звідки у 17 права?
За кордоном, з 15 можна їздити з кимось , а з 17 повністю самостійно
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляЖена брата Админа
То Ви закордоном їх отримували?
Сирожено_пирожено• 1 час назад
Бачила нещодавно авто на київських номерах, у дятла за кермом на руках дитина десь два рочки:(
Конфиденциальность• 1 час назад
Моїй доньці 20 років, вже рік їздить за кермом. Виглядає на 14 років, худенька, макіяж не робить, одягається як підліток.
Зрадорозганячка• 1 час назад
Моему 16, кум на День рождения подарил мопед, теперь записался на права. Мне лично не понятно почему мопед с 16 водить можно, а машину нельзя? Зачем два раза ходить учиться и сдавать экзамены?
Балаболка• 59 минут назад
У нас по селу (закрытый коттеджный поселок) гоняют дети без прав, 12-14 лет. Грызни уже было столько и повторяется почти каждый день. Родители сами разрешают
ПуГоФФка
• 59 минут назад
Ответ дляЦибулька зла
Ви читати не вмієте? Ми стояли пішоходи
Приму в дар• 56 минут назад
Мою дочку постоянно останавливает полиция, ей 18 и ездит за границей
Не красится, выглядит на 14
Цибулька зла• 51 минуту назад
Ответ дляПуГоФФка
Ви читати не вмієте? Ми стояли пішоходи
Я как раз умею. А вы как раз и написать нормально, короче толку нет. Ниче не успела, даже написать нормально 😅
Налогообложу• 43 минуты назад
Моїй доньці 27, онучці 2 роки. Вчора в IQOS не пустили. Вона була без доків і телефона, не змогла документи показати.
Але це не до ситуації, яку описує автор.
Меломанка Маланка• 38 минут назад
Ответ дляВ шоколаде
То Ви закордоном їх отримували?
в Швеции спец права с 15 до 18
можно ездить но не быстрее 30 км в час
очень много ездит в 9 класс в школу (особенно если города не большие)
Мой сегодня как раз у одноклассника узнал все что нужно для прав. ему 15 в июЛе. Однокласснику уже было - сегодня сдавал экзамен
заканчивают 8 класс
можно ездить но не быстрее 30 км в час
заканчивают 8 класс
КокошинЭль• 19 минут назад
Ответ дляЖена брата Админа
І алко вам зараз не продають, да?
Жена брата Админа• 18 минут назад
Ответ дляКокошинЭль
І алко вам зараз не продають, да?
Зараз мені 40
Ду да ду да ду• 1 минуту назад
Ответ дляПуГоФФка
Моїй майже 20, ніхто більше 14-15 не дає. Виглядає динина-дитиною.
Так що все може бути.