Автопортрет нурофена• Изменено 12 мая в 05:24

Як швидко жінка може закохатися в чоловіка.

Ситуація така.
Був і є в мене одинокий добрий знайомий 42 роки ( малий бізнес це спа за містом, я туди Їжу реагувати в приємні компанії), добрий, порядний, бізнес не на мільйон, але стабільний.
більше місяця назад в його городі бачу подається жінкочка. Приємно, що навела в будинку для гостей ідеальний порядок, у дворі, на городі( попереджаю, що в товариша важкий характер і довго в нього ніхто не затримується, були надані працівники, йшли від нього, вона, я розумію,знайду компроміс). Думаю товариш мій визначився з ’тою самою’, це прекрасно.

ПриІзжаю цього разу, а кажуть: вона вже тут не живе. Говорю з ним про ту жінку ( що от привезла розсади, не знаю де садити, ще не знаючи за ситуацію), дивлюсь він якось налаштований агресивно, щодо неї, що вона окупувала його простір, а поранням на городі відбиватиме цікавість жінок, а він в пошуку, йому хочеться родину, в неї є донька і він хоче дітей. Для мене зрозуміло , що він її послав далеко- далеко.

Дзвоню їй ( бо мені вона обіцяла органічну гречку і треба тепер організувати доставку), більше години вона розповідала про якісь чисті думки, безкорисну любов до знайомого, про те, що вона чиста, очищена і незаймана і вона чекатиме і терпітиме ці муки, бо любить його всім серцем.

Ще до телефонного дзвінка я не розуміла рішення знайомого розірвати з нею стосунки. Те що він’ осознаний’ і живе в своєму світі це одне, але стверджувати от так як ця жінка про любов...хіба це можливо, так сміливо, але якось зашвидко з´явилася любов, яка незайманість може бути після того як з іншим чоловіком вже є дитина? Я доросла жінка, вперше таке чудо зустрічаю: безкорислива щира любов більше як за місяць...
Кумедний ґудзик• 12 мая в 12:02
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А чого Ви мене ображає, що я такого Вам зробила? Ну що за дописувачки... Мене лиш цікавить чи зараз бувають щирі стосунки за місяць, коли чоловік не хоче жінку, а вона стверджує, що в неї любов
Бывает, причем все очень закономерно. Мужчины не любят когда на них запрыгивают сверху, им нужно поохотиться. А тут добыча сама на огород пришла и в койку запрыгнула. Вот ему и не интересно. А ей наоборот, чем больше он отдаляется, тем больше она будет доказывать что достойна любви. Все по книге.
А он наверное ищет любовь всей жизни и не один год?

автор Автопортрет нурофена • 12 мая в 14:32
Ответ дляКумедний ґудзик
Агаааа