Анонім Секретар• сегодня в 07:35

Smartas на cycle хто ходив? Там є різні направлення, танцювальне або просто вело

Що краще?
І де менше навантаження?
автор Анонім Секретар • сегодня в 07:36
Бажана

Ленивица-красавица• сегодня в 09:15
Ходила на пробне заняття в іншому місті в інший клуб на диско сайкл. Навантаження більше на ноги. Не зручно сидіти на тому велисопеді, потім боліло місце на якому сиділа, але сказали що декілька занять і звикну. Частину тренуванн сиділи, частину стояли. Задишки не було, втомилась вміру. Була повністю мокра. Мені сподобалось, піду ще. Ще якщо тренер музику класну підбирає -то майже як в клуб сходила Але я хожу 2 рази на тиждень на танці, і от 3й день захотілось якогось різноманіття. 3 рази на тиждень сайкл мені б мабуть набридло.
Спробуйте на разове сходити до різних тренерів, щоб зрозуміти вайб
автор Анонім Секретар • 2 часа назад
Ответ дляЛенивица-красавица
А на які ви ходите танці?
Мені більше танці подобаються
Ленивица-красавица• 1 час назад
Ответ дляАнонім Секретар
А на які ви ходите танці?
Мені більше танці подобаються
High Heels